ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kaj je i ATPL dobila gradnju cesta preko veze na relaciji dubrovnika pa zato pada? [undecid]

da je tako onda bi rasla [lol]

Biti će smiješno vidjeti BDI na 5000 a dionicu na 800. [proud]

Bogatstvo je kad ne znaš koliko imaš.


Biti će smiješno vidjeti BDI na 5000 a dionicu na 800. [proud]

pa zasto smiješno pa to je normalno a i očekiva se na ovoj burzi HEHE


Biti će smiješno vidjeti BDI na 5000 a dionicu na 800. [proud]

Ma i neće baš. Kako god dajem nekakve minimalne šanse da ode oko 800,00, ma prije nikakve nego minimalne. A kakav bi to dokup bio.
[cool]

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


Biti će smiješno vidjeti BDI na 5000 a dionicu na 800. [proud]

iz tvojih usta u bozje usi [thumbsup]

Dry bulk Baltic Dry Index rose 45 points (1.11 percent) to 4107 points Friday

Baltic Exchange Dry Index 4107 UP 45
BCI Baltic Exchange Capesize Index 6655 UP 15 BCI Baltic Exchange Capesize Index 6655 UP 15
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3928 UP 98 BPI Baltic Exchange Panamax Index 3928 UP 98
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2382 UP 14 BSI Baltic Exchange Supramax Index 2382 UP 14
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 1182 UP 12 BHSI Baltic Exchange Handysize Index 1182 UP 12

Evo da se javi jedan dugoročni(ali ne po uvjerenju nego silom prilike)srećom u ovoj dionici(jer je izuzetno volatilna i mislim dobra)sam došao u pozitivnu nulu i izašao,pa sad to čekam na ulpl,a ovu pratim jer je ona pokretač svih ostalih brodara,a vama drage kolege želim čim več zarade na našoj miljenici(našoj jer sam iz grada),pozdrav [thumbsup]

stigla stambena stednja,,,,sad sve u atlantsku!!pozitivno poslujemo ,to je najvaznije…

Polako se kreće…..Stara je vijest i nema puno direktne veze s Atpl ali ……

Retail Container Volume Could See Increases in 2010

WASHINGTON, November 23, 2009 – Import cargo volume at the nation’s major retail container ports could see its first year-over-year increases in more than two years beginning in early 2010, according to the monthly Port Tracker report released today by the National Retail Federation and IHS Global Insight.

“This could be the turnaround we’ve been waiting to see for a long time,” NRF Vice President for Supply Chain and Customs Policy Jonathan Gold said. “There’s not enough data yet to establish a clear trend, but we’re hopeful that this is a sign of recovery.”

Pozdrav sugrađanki. Skrpljen-spašen kike.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

dobre vijesti iz amerike svi terminski indeksi u plusu biće smo zato i mi malo preokrenuli

WASHINGTON – Dobre vijesti s američkog tržišta rada. Poslodavci su u studenome ukinuli 11 tisuća radnih mjesta, manje nego se očekivalo.
To je najmanji mjesečni pad zapolsnosti u gotovo dvije godine, točnije od prosinca 2007. Stopa nezaposlenosti pala je na 10 posto. Ovi podaci dali su novi vjetar u leđa da je oporavak američke ekonomije u punom jeku. Čak četiri sektora bilježe rast zaposlenosti, a među njima je i javni sektor.

Najviše je porasla zaposlenost u profesionalnim i poslovnim uslugama, 86 tisuća dok su obrazovanje i zdravstvo dodali 40 tisuća novih radnih mjesta. Naravno, reagirali su i futuresi koji bilježe snažan rast prije početka trgovine na Wall Streetu. Od prosinca 2007. kad je počela recesija izgubljeno je 7,2 milijuna radnih mjesta.

Evo još dobrih vijesti preko bare,zapravo odličnih vijesti
[smiley]

New Report

Close