ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 01:04
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


bravo branac, rakija correcting and connecting people.
neko se pred kraj dana opasno iskrcao…neko nešto zna ili opet ovi iz uprave sa viškom:)

Sad se istresa pravna financijska i kadrovska služba, druga linija piramide. [angry]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

neka se samo istresaju…bitno je da vozarine idu gore, uostalom netko kupuje i očekuje masnu zaradu…ja čekam strpljivo


neka se samo istresaju…bitno je da vozarine idu gore, uostalom netko kupuje i očekuje masnu zaradu…ja čekam strpljivo

zajebana igra ovdje….nikako da krene…sve nizi vrhovi….propadanje cesto ispod 1000….ni 1100 nemozemo potegnuti…..ekipa ne boravi vise od 24sata unutra….takodjer smanjujem sate boravka ovdje…. [cool] 1100 opet otpor ??????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Danas sam dobio novi Atlant Bulletin, kalendar za 2010. i čestitku.

Svaka čast Atlantskoj plovidbi na pažnji i kulturi.

Lijepo od njih.

halfte trinken, halfte Šarcu geben



neka se samo istresaju…bitno je da vozarine idu gore, uostalom netko kupuje i očekuje masnu zaradu…ja čekam strpljivo

zajebana igra ovdje….nikako da krene…sve nizi vrhovi….propadanje cesto ispod 1000….ni 1100 nemozemo potegnuti…..ekipa ne boravi vise od 24sata unutra….takodjer smanjujem sate boravka ovdje…. [cool] 1100 opet otpor ??????
[/quote]

Prijatelju pogledaj moj prethodni graf i vjeruj u njega kao u sv. otajstvo. Sve se po planu i programu odvija, sporo ali dostižno. Evo i danas mi prijatelj veli ja uteko Van. Šteta. Rekao sam strpljen spašen. Zbog tog velikog straha i dolazi do bježanije a samo se radi npr ii-ka kako na Crobexu tako i na ostalim dionicama i ATPL.
LP i strpite se za koji dan smo gore !!

I very much love INGRA !!

ispada da se vec mjesecima stalno netko novi iskrcava iz atpl. Ovo postaje paradoxalno. Ko da se medusobno natjecu ko ce se sto vise izrigat atlantske. Sta je tu sad problem malo skocit na 1300. Mislim to je samo skok od 18 %. Toliko ingra prede u dva – tri dana. A mi se tu natjecemo ko ce prodat po 1070, a ko kupit po 1065. covjece
Da se atlantska mrdne sa mrtve tocke treba joj 20 milja prometa po danu (sesti mjesec). To je prakticki dnevni promet CROBEX-a.

cijena 24.9. je bila 1.115, a bdi 2163.Danas je cijena 1065, a bdi 4062 [angry] To znaci sto manji bdi cijena je veca [lol]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM


a to je dobra osnova za investiranje u ovu dionicu.Tko je uhvatio ispod 1000 napravio je dobar posao

kakva je razlika između 1000 i 1100 ili 1200 a koje ovo, kako kažete, prilika za investiranje? nikakva raekao bih..



a to je dobra osnova za investiranje u ovu dionicu.Tko je uhvatio ispod 1000 napravio je dobar posao

kakva je razlika između 1000 i 1100 ili 1200 a koje ovo, kako kažete, prilika za investiranje? nikakva raekao bih..
[/quote]

Prvi suvisli spot u zadnjih nekoliko mjeseci. Gubernator vam poručuje ako vam je ovo jeftino radije šutite i kupujte iz mjeseca u mjesec po ovim cjenama, vi ćete bit ti koji će na kraju profitirat kad imate priliku kupovati ovako jeftino, a ne ovi koji stalno prodaju, zar ne???

Ne znam čemu onda toliko čemera i jada. Il će izgleda bit da ste svi jaaako postali nestrpljivi?
A nestrpljivost je loš znak. Znak nesigurnosti. I nevjerice.

Ma kao što sam mislio, nema ovdje dugoročnih investitora koliko ih se predstavlja, možda par njih koji se tu i tamo jave, ostalo sve puno loših drukera i špekulanata koji čekaju da im bilo tko napuca cjenu da bi mogli profitirat. Al ne ide to baš tako jednostavno, zato i kukaju. Takvi se najlakše prepoznaju.

never surrender


Danas sam dobio novi Atlant Bulletin, kalendar za 2010. i čestitku.

Svaka čast Atlantskoj plovidbi na pažnji i kulturi.

Lijepo od njih.

Jel bila neka kuvertica u buletinu? [pray] Ako ništa drugo, mogli bi staviti barem jednu dionicu u buletin [yawn] . Kako uopće izgleda dionica Atlanske, jel je netko vidio? [wink] Pero ja čuo da je na njoj slika malog dioničara sa ljubavnicom i Lexusom IS 220D, a u pozadini Monte Carlo. [pray]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Prvi suvisli spot u zadnjih nekoliko mjeseci. Gubernator vam poručuje ako vam je ovo jeftino radije šutite i kupujte iz mjeseca u mjesec po ovim cjenama, vi ćete bit ti koji će na kraju profitirat kad imate priliku kupovati ovako jeftino, a ne ovi koji stalno prodaju, zar ne???

Ne znam čemu onda toliko čemera i jada. Il će izgleda bit da ste svi jaaako postali nestrpljivi?
A nestrpljivost je loš znak. Znak nesigurnosti. I nevjerice.

Ma kao što sam mislio, nema ovdje dugoročnih investitora koliko ih se predstavlja, možda par njih koji se tu i tamo jave, ostalo sve puno loših drukera i špekulanata koji čekaju da im bilo tko napuca cjenu da bi mogli profitirat. Al ne ide to baš tako jednostavno, zato i kukaju. Takvi se najlakše prepoznaju.
[/quote]
[thumbsup] [thumbsup]

Kaj je i ATPL dobila gradnju cesta preko veze na relaciji dubrovnika pa zato pada? [undecid]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close