ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 04:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Čini se da je sad već izvjesno da BDI neće uskoro bitnije zaroniti,a već sada je na razini koja omogućava pristojno poslovanje.Dakle u nekoj projekci poslovanja ne treba očekivati gubitke,nego čak i lagani plus(moguće i jači plus [pray]),a to je dobra osnova za investiranje u ovu dionicu.Tko je uhvatio ispod 1000 napravio je dobar posao i može mirne duše čekati svoj target.Jednostavno,vrijeme je na stani imaoca ove dionice.


hehe evo danas smo opet na 1040-1060kn cini mi se kako je krenilo…PARDON ISPRAVAK NETOČNOGA NAVODA 1035KN KAKVA JE OVO BURZA OVO JE PRAVA SRAMOTA

Samo mala uobičajena i normalna korekcija, vidljiva na satnom i manje vremenskom grafu. Neznam čemu tolike komplikacije. Impuls ili kako neki nazivaju, neznam, UP ne ide nikada pravocrtno bez korekcija manjih ili većih. Ddali u u obliku sharp ili sideways, zigiju i sl. ali sve u svemu kako sam jučer nacrtao vrijeme je torpedično. APP, za one koji neznaju (Ako prođe prođe) !!
LP

I very much love INGRA !!

fali ono: ja mrzim korekcije [angry] [lol] [lol] [lol]



hehe evo danas smo opet na 1040-1060kn cini mi se kako je krenilo…PARDON ISPRAVAK NETOČNOGA NAVODA 1035KN KAKVA JE OVO BURZA OVO JE PRAVA SRAMOTA

Samo mala uobičajena i normalna korekcija, vidljiva na satnom i manje vremenskom grafu. Neznam čemu tolike komplikacije. Impuls ili kako neki nazivaju, neznam, UP ne ide nikada pravocrtno bez korekcija manjih ili većih. Ddali u u obliku sharp ili sideways, zigiju i sl. ali sve u svemu kako sam jučer nacrtao vrijeme je torpedično. APP, za one koji neznaju (Ako prođe prođe) !!
LP
[/quote]

vi niste normalni sa korekcijama.
U nas korekcija traje od 05 mjeseca.

Ide to dole moj kolega htjeli mi to ili ne [angry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Vidite da vceliki drze cijenu i da izlaze iz pojedinih dionica.

Smatram da ce izlazak trajati na ovim cijenama do kraja godine ,pa onda TRAS…TRAS

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

obzirom da sam danas naplatio mukotrpan rad na ulazu po 1000 kn, naravno da slijedi pad

prodao si na 1090, je li? 🙂
bravo za tebe, ja sam zaspao jutros malo pa nisam uspio 😀
dokle ćeš drukat dolje za ponovni ulazak?


prodao si na 1090, je li? 🙂
bravo za tebe, ja sam zaspao jutros malo pa nisam uspio 😀
dokle ćeš drukat dolje za ponovni ulazak?

Ako se obracas meni kolega nemam ATPL vec sam pun ko brod ULPL al isti vrag.
Izasao bi al nemogu sa vecom kolicinom po ovim cijenama…mislim nema kupaca trebam je rusiti 8 % za izlazak al to nije fer prema drugima koji imaju ULPL.
Cekam sutra ako se sto popravi,a ako ne onda sam premoren cekat slijedeci tjedan,pa idem van

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

nemam kaj drukat to je činjenica

Izgleda da netko od članova uprave planira izlazak u grad za vikend pa zato ovo stotice ovako izviru a šta ih briga pa ionako su ih dobili badava [thumbsup]

kolege nemojmo se ljutiti što naši brodari padaju, budimo veseli što dragi nam američani rastu, neka ljudi zarade pa da mogu trošiti za božić, nama ionako ne trebaju nofci ako imamo sa kim popiti (a kladim se da svatko ima jednog prijatelja sa privatnom pecarom). A oni su jadni sirotinja i moraju plaćati za to dok kod nas ima domaćih kobasa, domaće rakije, za vegeterijance domaće piletine…veselite se jer kad uđemo u EU sve nam to budu zabranili, no tada možda ATPL preskoči 1100 kn, pa da i mi možemo kod gdina.džek denijelsa na pićence. Do tada hvali USA drži se Slavonije [lol]

bravo branac, rakija correcting and connecting people.
neko se pred kraj dana opasno iskrcao…neko nešto zna ili opet ovi iz uprave sa viškom:)

New Report

Close