ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 11:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,07
18.594
395
46,50
48,20
-1,47%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Drage kolege pa zar ste mislili da sam vas ostavio na cjedilu u ovim teskim danima. Ujutro odma pocmite kupovati. Tu sam . Mesija 🙂

@ Geronimo

Jasno ako bude depresije u svijetu morace i oni stati sa proizvodnjom no medjutim mislim da smo to poglavlje apsolvirali.

Kolega pa Dubai je upravo suprotno od ovog sta kazes. Koliko jos ima Dubaija i kad ce nicati je vrlo neizvjesno. Pisao sam nakon povratka iz HH da gotovo svi poslovni ljudi pricaju kako je 2009 bila losa a da 2010 ocekuju jos losijom. Ne pogodili.

@ dionicar

Bas i ne razumijem post ili imam stari podatak ali BDI je 3887

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

mislim da će prosinac donijeti ponovni rast vozarina a na nama ostaje da vidimo kako će to pratiti naša ATPL …nadam se da ovaj put neće biti ćorak …


Drage kolege pa zar ste mislili da sam vas ostavio na cjedilu u ovim teskim danima. Ujutro odma pocmite kupovati. Tu sam . Mesija 🙂

Imaš pravo Tech. teška su vremena jer je dionica 550 kuna skuplja nego prije 6-7 mjeseci. Što cijena bude veća biti će još teže… doći do nje. Ali sumnjiva je tvoja šutnja, nije valjda da se držiš one ŠUTNJA JE ZLATO. Ja sam prodao ti si kupio, ajde priznaj, pa i sam vidiš da to neće nitko ni vidjeti, otišli svi u HGSPOT na šišanje, to je dionica, neki dan da ću ući u njihov dućan i razbio nos o vrata, piše zatvoreno zbog preuređenja, unutra se užurbano radi i koliko sam uspio skužiti tamo će biti frizeraj, koja simbolika. [cool]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Na krilima čega mi rastemo [shocked]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south



Pa ako je ciklus 1000-1150, drugi put, onda je 10 kn iznad dna. [rolleyes]

ha,ha,ha dobro si me nasmijala [lol] [lol] [lol]
[/quote]
Jel još smiješno? [kiss]

Bogatstvo je kad ne znaš koliko imaš.


Na krilima čega mi rastemo [shocked]

na jedrima Sv. Vlaha. [thumbsup]

sutra je novi dan.

a izgleda da se smanjila ponuda za prodaju, jel to možda gotova raasprodaja? [rolleyes]

sutra je novi dan.


a izgleda da se smanjila ponuda za prodaju, jel to možda gotova raasprodaja? [rolleyes]

Smanjio se i minus na BDI

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Baltic Indices 01/12/2009 BDI 3836 (-51) BCI 6127 (-62) BPI 3635 (-122) BSI 2376 (-40) BHSI 1143 (+5) BCITCavg $64570(-490) BPITCavg $29248(-967) BSITCavg $24849(-416) BHSITCavg $16556(+76)

01/12/2009 BDI 3836 (-51)

na 4300 sve prodajem...

http://www.zse.hr/default.aspx?id=28202


http://www.zse.hr/default.aspx?id=28202

Otpustio 70% svojih dionica?!?!
To se zove ne imati povjerenja u svoju firmu

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

New Report

Close