ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Može li mi netko napisati kada sui se točno dijelile free dionice u obliku dividende?
Ostalo mi ih je još 30, i po onim izračunima, trebao bih dobiti 2?
Ne stignem pratitti situaciju, pa bih molio nekoga da mi napise sto da radim…

Hvala! 😉


Dionice su na tvojem računu kod SDA ili kako se sada zove SKDD.
Trebaš tamo prvo provjeriti i ako jesu onda zovi svog brokera i on će ti sve reć, kako ih registrirati i prebaciti na račun brokera da možeš raspolagati sa njima.
[/quote]

…dionice legle odavno ali keša nema(bar meni)
jel ima još netko ovakvu situaciju?

Portir Maro mi rekao da je on na redu za prodaju tek prije Božića, da prvo idu ovi veliki. Nadalje što rade institucije kontrole bur. trg. kad dozvoljavaju ovaj drek na HGSPOTU. Kad ljudi počmu skakutat sa viših katova obično se kaže da je obitelj bila mirna i svaku nedjelju na misi. Netko gore pametno rekne da je ATLPL rasla do 1380 u puno gorim market uvjetima nego što su sad. Jedan umni političar nedavno kaže, pa što ja imam sa time što mi djeca kradu i što su lopovi. Ja bi rekao uistinu nema ništa jer ako mene netko nagovori na pljačku i ja postanem lopov na nečiji nagovor, taj uistinu nema ništa sa tim, kriv sam isključivo ja sam, btw. riješio sam se ATPL U POTPUNOSTI. Nije koliko sam htio ali bolje vrabac …… [thumbsup]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


Joj Pero koji si ti nepopravljivi optimist, usprkos svemu što ti ne ide u prilog tebi je 900 kuna povoljno??

Ja tebe stvarno ne razumijem……….
Bdi pada, dionica ima kao šljunka, svi su dobili dionice umjesto novaca, svjestka trgovina u banani, bez znakova oporavka……………..a ti čekaš na 900kn

E pa mnogo je to preskupo………….
Ja vjerujem da će se Vladeokove prognoze ispuniti…………….no dobro možda neće biti atpl po 200, ali po 400 će biti garant……………

…E a ja se divim vama koji niste bili optimisti i kupili kad je cijena bila blizu 400kn i sad tu kukate, jaučete i prizivate smak svijeta…
Živi bili pa vidili… uglavnom smiješne prognoze, to mogu jedino reć, najgore je prošlo, tko to nije iskoristio, a jebiga nek čeka 10-30 godina da se opet sve sruši…kasno Marko na kosovo stiže :-)))




Može li mi netko napisati kada sui se točno dijelile free dionice u obliku dividende?
Ostalo mi ih je još 30, i po onim izračunima, trebao bih dobiti 2?
Ne stignem pratitti situaciju, pa bih molio nekoga da mi napise sto da radim…

Hvala! 😉


Dionice su na tvojem računu kod SDA ili kako se sada zove SKDD.
Trebaš tamo prvo provjeriti i ako jesu onda zovi svog brokera i on će ti sve reć, kako ih registrirati i prebaciti na račun brokera da možeš raspolagati sa njima.
[/quote]

…dionice legle odavno ali keša nema(bar meni)
jel ima još netko ovakvu situaciju?
[/quote]
Provjeri koji ti je tekući račun koji si ti dao kod SDA.
Možda si dao drugi račun ili mjenjao pa zaboravio.Takva je i kod mene bila situacije a pare su bile na računu samo sam ja zaboravio da sam mjenjao račun.

Korkyra

Shipping Has ‘Trouble Building Behind Dam,’ Ex-Baltic Head Says

Nov. 27 (Bloomberg) — Ship prices may keep dropping for at least another year because banks have
not yet dealt with the weaker loans they made to the industry, according to Michael Drayton,
a former chairman of the Baltic Exchange.

Vaš link


http://reports.platou.com/FixtureReport/Pages/BulkFixtures.aspx

Može li mi netko pojasniti ovaj link i da li je to pozitivno za nas ili da lagano krenemo prema izlazu….
Nitko ništa već dugo ne govori o BDI i FFA
Samo znalci molim, nemoj da mi se javljaju neznalice i navlakači svih boja i pravaca

Evo ja ću ti reći, ako slučajno imaš koju dionicu odmah, ali zaozbiljno odmah, poklopi po bidu, ako ne razumiješ to ti dođe likvidirati poziciju. Sad. Nemilosrdno. Ako već nisi. To što je gore crveno znači da stiže armagedon. Kad bi još skoknuo ne neke meteorološke sajtove vidio bi da dio te ekipe predviđa novo ledeno doba. A, jebi ga flota atlantske ne može ploviti po ledu. U cijenu umnoži i potencijalna dva tsunamija, i dobiti ćeš račun da ovih 900 i nešto što sad nude je prava premija prema onome što će biti ako se ostvari ono što ti vidiš da ti piše s onim crvenim slovima tamo na onoj stranici.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

napokon malo kupnje [thumbsup]

točno, mjenjao i zaboravio
thx


Ovo je opasan druk jer ako sad krene uprava sa rasprodajom porfelja, jao ti ga onima što imaju Atlansku. A i Clinton je rekao da će Dubrovnik biti potopljen za 50 godina, znači da će uprava morati na posao podmornicom.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Bome ja kupio, a i još bi,samo da je para…

bdi ned 145 pkt!
Baltic Exchange Dry Index 3974 DOWN 145
BCI Baltic Exchange Capesize Index 6353 DOWN 346
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3868 DOWN 168
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2446 DOWN 15
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 1137 UP 5

Baltic Exchange Dry Index 3974 DOWN 145

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close