ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 03:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dobro je netko rekao ovdje prošli tjedan. Ako sve bude u redu blokade krajem ovog tjedna.

ATPL-R-A 1.020,00 -6.29 %

Ljudi, čuvajte živce, pa zar niste preživjeli Crobex 1200 i Atlansku na 475 kuna, a sada plačete a mi još četveroznamenkasti. Visok BDI. Još bolje, garancija da ćemo godinu završiti u plusu. Naravno, ako takvu direktivu od uprave dobije direktor računovodstva…

Navigare neccesse est, vivere non est necesse, je li…

s s sad ssam sskuzio, nnnetrebba uuopce uu uuciti TA, ss samo ttreba u uplassist kkkapeeetana i i cccijena oodmah ppocmme rasssti d d dole. Ciim im spommenes pp, pp prijjatteljje gu gu guussare u u uu .. sss.e, uuplasse se i i o od sstrha oodmah cc ccijena ggg, doole. Stte vvidjeli. Sorrrry o o ovo mmucannje mm, mmi ddooslo d d daanass od sstressa o o od oove ATPL.
Kkkaapettanne ce najj..e.. s i tti i i mmi ssvi !! D ddobro ppa mi zzena nnije doooma d da vidi ddanssnji mminnus….ootttisso bbi u 3, uuu 3 , ma n n ne mmogu nni rrec !!
LLP

I very much love INGRA !!

Idemo u kontru

zar ste mislili da je uprava ATPL nešto bolja od one Podravkine? …ili bilo koje druge d.d. u RH ?
NIJE, svi oni žele isto, neki zaglibe po zatvorima neki ne ali u osnovi su svi isti…svi žele ugrabiti što više pa čak na račun i onog najmanjeg dioničara ili zaposlenika, nema srama, nema osjećaja krivnje, svi Boga mole kada im je zdravlje ugroženo a vragu se prodaju za šaku kuna, još bih razumio da su to siromašni ljudi ali svi su oni miljunaši i nikad im dosta nije…zato i sve ove igre oko dionica i cijene, štopanje kad cijeli svijet raste, vozarine odlaze nebu pod oblake i padanje na najmanji trzaj,… ne bih se čudio padu da smo pratili zadnji rast BDI-a ali ovakvo manipuliranje nisam očekivao ni u snu, jadno i bijedno, čudim se samom sebi da još uvijek ostanem iznenađen kao da ne znam gdje živim…

Nema druge nego ugasiti računalo i čekati bolja vremena, dolaze blagdani , treba se okrenuti obitelji i prijateljima a dionice neka se kisele…ja svoje nedam…pozdrav svima koji ostaju kao i onima koji više nemaju živaca…pzdrav i tebi Pero bio si u pravu makar nije bilo logike…

Ja prijavio HANFI, USKOKU, DRŽAVNOM ODVJETNIŠTVU, PREDSJEDNICI VLADE, PREDSJEDNIKU DRŽAVE očite muljaže i sumnju trgovanje na burzi korištenjem povlaštenih informacija u svrhu nezakonitog stjecanja dionica i bogaćenja. Usput i obavijestio medije. Mediji obećali da će to objaviti u središnjim dnevnicima. U Remetincu ima još mjesta i tijesnih ćelija pa nek dilaju tam što budu mogli dilati. [angry] [angry] [angry]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Ovome kaj se ovdi događa ne treba se čuditi oni su te dionice plaćali po 10 kuna svake godine sebe nagrade sa par tisuća komada i šta njih briga za male dioničare, kad bi mali bili pametni ovu bi dionicu trebalo zaobilaziti u velikom luku pa nek gov..ri uživaju u svojim dionicama ali moje novce nikada ova dionica više neće viditi pa makr bila i 10 kuna koliko su je oni usrani direktori plaćali.

Preključer je prosječna cijena bila cca. 1100 kn, jučer prosječna cijena 1088 kn protrgovano 3010 dionica. Dakle majstori su jučer dobili manje 39.130 kn, danas do sada prosječna cijena 1.045 kn protrgovano 2242 dionica, tj danas su utržili manje u odnosu na jučer 96.400 kn, a kad bi se gledalo na cijenu od preključer 123.310. Ako se izuzmu traderi i drhtave ručice, onda su ovi majstori iz uprave na gubitku do sada možda 50.000 kn. Što je to za njih, računajući kako su lagano stekli te dionice.

Čudi me kako se nisu mogli dogovoriti s trezorom da se ta prodaja elegantnije izvede.

Ja sam inače u strahu od onih silnih padova lani donio odluku da u načelu prodajem kad cijena padne za cca. 5% od najveće prosječne cijene u tom cilkusu, ali se ovaj put nisam toga držao zbog velikog rasta BDI-a, izvjesnog Bull-a na svjetskim tržištima, i s obzirom kako je dionica reagirala nakon raspodjele 9% dionica trezora. Ne vjerujem da ćemo ispod 1000. Neće to majstori dozvoliti zbog sebe, a ne zbog nas.

Sretno svima

Ugodan vikend

Preporuka: zaboravimo burzu do ponedjeljka.


Otpustio Jere tek 955 komada, dok otpusti svih 5000 i drugi će tjedan ovako. Pa onda dok to naprave i ostali iz uprave eto Nove godine, a dotad će i BDI dolje, dakle nema nam druge nego sakupljati punomoći i sazvati inzvarednu skupštinu i ovo dovesti u red. Ja imam obećanje za 15-20000 dionica da će dati punomoć, gospodo potrudite se i ovaj će cirkus će se zaustaviti. [angry]

ja sam za


Ja prijavio HANFI, USKOKU, DRŽAVNOM ODVJETNIŠTVU, PREDSJEDNICI VLADE, PREDSJEDNIKU DRŽAVE očite muljaže i sumnju trgovanje na burzi korištenjem povlaštenih informacija u svrhu nezakonitog stjecanja dionica i bogaćenja. Usput i obavijestio medije. Mediji obećali da će to objaviti u središnjim dnevnicima. U Remetincu ima još mjesta i tijesnih ćelija pa nek dilaju tam što budu mogli dilati. [angry] [angry] [angry]

Uzalud vam trud svirači… za drugog su dunje žute…



Otpustio Jere tek 955 komada, dok otpusti svih 5000 i drugi će tjedan ovako. Pa onda dok to naprave i ostali iz uprave eto Nove godine, a dotad će i BDI dolje, dakle nema nam druge nego sakupljati punomoći i sazvati inzvarednu skupštinu i ovo dovesti u red. Ja imam obećanje za 15-20000 dionica da će dati punomoć, gospodo potrudite se i ovaj će cirkus će se zaustaviti. [angry]

ja sam za
[/quote]
samo pokrenite inicijativu moje glasove imate

fundamentalist

Pozdrav i tebi Lec, Kormilar,,, kao i ostaloj družini,, dakako da se ostaje vjeran ovoj glupoj dionici, ne dušu griješim, ne dionici već BURZI. Sve su ovo nečije igre i manipulacije jer kako veliš zdrav razum ovo ne može niti shvatini niti prihvatiti. Ali da, kampanje su počele.. 35.000,000,00 kn (to što se zna), vele osobe koje će pohapsiti lopove, ubiti korupciju, neće gledati više na strnačku opredjeljenost nego na boljitak naroda…TA JE…. rekla baka. Pa treba ljudi moji to izfinancirati, TKO. Pazi ide lova iz fonda srtanake,, MA JELTE što bi rekao susjed Steva. E moj Kormilaru, što ti vrijedi,,, jedino da nas netko orobi i politiku promjeni, nema od balkanskog poštenja nikaj.
Svima LP !!

I very much love INGRA !!

New Report

Close