ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo me zanima,kad bdi okrene,idemo dole 5% istog trena,smisljena je ovo taktika, samo da mi je znati cija!!

idući tjedan će bit bolje...

ivedome @ mozda bas bude obrnuto [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ivedome @ mozda bas bude obrnuto [cool]

Nadajmo se, ali smunjam, jer nebi oni praznili ovolike kolicine na 1000kn… pa da imaju interesa sa tih istih 500-1000kom danas su je mogli gurnut u blokadu…ali ne kupuju,vec prodaju… svaki dan ista prica,izađe bdi,na prodaji se stvori 500kom

idući tjedan će bit bolje...

Nema ništa od rasta danas.Opet nemilosrdno po kupnji.

Vrijednosnica Cijena Količina Vrijeme

ATPL-R-A 1.092,50 30 14:41:14
ATPL-R-A 1.092,55 22 14:41:14
ATPL-R-A 1.093,00 4 14:41:14
ATPL-R-A 1.093,01 7 14:41:14
ATPL-R-A 1.093,10 5 14:41:14
ATPL-R-A 1.093,11 1 14:41:14
ATPL-R-A 1.093,11 3 14:41:14
ATPL-R-A 1.093,30 10 14:41:14
ATPL-R-A 1.099,00 2 14:40:03

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Kako stvari stoje sada cini mi se da bdi dode i na 5000 ne bi islo nista gore,ocito je nekome u interesu da se cijena zadrzi na ovoj razini.Tako da je moje misljenje da ce cijena tek znacajnije rasti nakon objave rezultata za zadnji kvartal u ovoj godini, a do tada tesko da ce biti pomaka veliko prema gore.Ja svoje ne mislim dati po ovoj cijeni i uz ovakav rast bdi.Pozdrav dionicarima atpl.

http://finance.yahoo.com/q?s=GOGL.OL

GOLDEN OCEAN
(Oslo: GOGL.OL)
Last Trade: 11.47
Trade Time: 8:41AM ET
Change: Up 1.16 (11.25%)

Na putu prema gore

zsato se ljepo ne dogovore ovi prodavatelji sa potencijalnim kupcima , nego mrcvare ovako po 100 komada mjesec dana….sipaju 100 po 100 ,nadjite kupca za 10 000 komada i prebacite to ,da idemo dalje ,kupaca koliko vidim ima…ili je u tjeku "distribucija"

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Kako stvari stoje sada cini mi se da bdi dode i na 5000 ne bi islo nista gore,ocito je nekome u interesu da se cijena zadrzi na ovoj razini.Tako da je moje misljenje da ce cijena tek znacajnije rasti nakon objave rezultata za zadnji kvartal u ovoj godini, a do tada tesko da ce biti pomaka veliko prema gore.Ja svoje ne mislim dati po ovoj cijeni i uz ovakav rast bdi.Pozdrav dionicarima atpl.

Dajte mi recite kome to paše da cijena ne ide gore.I tko to koči cijenu ovdje i na ULPL i na JDPL i na TNPL i na LPLH.
Tko?

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

GOGL.OL 11.28 +0.97 +9.41%

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Postovni forumasi,
da li je izaslo izvjesce o poslovanju za III kvartal, ako nije zna li se kad je zadnji dan objave!?

Hvala i pozdrav svima na forumu!

More you buy- more you can sell.

Iskrena sućut svim dioničarima ATPL jer ovo treba izdržati.Sva sreća da pretežno trgujem stranim brodarima jer ovo što se ovdje događa definitivno NEMA NIGDJE.
Ovo stvarno više nema veze s vezom. Dođe mi da prodam i ove dividendne dionice i definitivno se pozdravim s ovom špekulantskom dionicom.
Mada realno gledajući pasti niže nikako ne bi smjela, al opet trenutno ovdje ne vrijede nikakva p
ravila osim pravila jačeg. I o njemu sve ovisi.
Tako da je predviđanje dal će krenut gore i kad će krenut,ako će uopće i krenut jako teško i nezahvalno bez obzira na svo tehničko i psihološko znanje investitora.
Pozdrav i sretno svima.

Eh ovo se zove UP !!
bdi opp 262 pkt
Baltic Exchange Dry Index 4643 UP 262
BCI Baltic Exchange Capesize Index 8243 UP 560
BPI Baltic Exchange Panamax Index 4339 UP 157
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2423 UP 73
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 1034 UP 30

I very much love INGRA !!

New Report

Close