ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

S obzirom na k/p mislim da ATPL ide sutra sigurno Up.
Najbolje ponude [ ATPL-R-A ] Kupnja Cijena
171 2.900,01
303 2.900,00
12 2.887,02
10 2.850,07
7 2.850,00
Cijena Prodaja
2.915,00 10
2.920,00 10
2.942,00 6
2.949,00 50
2.950,00 50


Sutra ćemo vidjeti da li TA prolazi na ATPL … ja sam optimističan.

Dajte pojasnite kak to vidite jer meni TA zgleda tragicno. Jedino pozitivno je sto smo debelo u potkupljenoj zoni.

Kolega misli na presjecanje donjeg bollingera…. Sutra bi se trebali vratiti unutar bolllingera.

Ali tu TA ne vrijedi, ovdje vlada ludilo.

Pessimism Is Your Friend

IDEMO DALJE[/b][smiley2]

http://dnevnik.hr/naslovnica/izbori2007/index.php

Pogledajte mini anketu [smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


vistman: ” Sutra ćemo vidjeti da li TA prolazi na ATPL … ja sam optimističan. ” Dajte pojasnite kak to vidite jer meni TA zgleda tragicno. Jedino pozitivno je sto smo debelo u potkupljenoj zoni.

ni meni..

a i TA ne vrijedi u korekciji..

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Kolega misli na presjecanje donjeg bollingera…. Sutra bi se trebali vratiti unutar bolllingera.

Ali tu TA ne vrijedi, ovdje vlada ludilo.

Oo pa i Crobex je presjekao donji bollinger a to se nije dogodilo NIKAD. Dakle kam idemo? U slom?

Strawinsky, evo me, ravno iz Pariza, nisam mogao odoljeti…

Gospodo, očito je da se događa opća stihija, ljudi izvlače novce iz fondova, i iz dionica, fondovi to moraju pratiti, ma kako da su jaki, moraju prodavati, ako žure sa prodajom, sve ide po bidu, dakle, cijena pojedinih dionice se ruši!

Nadalje, izbori su na vratu, htjeli mi priznati ili ne, psihološkir faktor igra značajnu ulogu. Ako SDP dobij vlast, nadam se da neće, ništa više neće biti kao i prije! Bez obzira na fundamente pojedine dionice, izvjesno je da se može dogoditi ozbiljniji burzovni krah, potaknut ozbiljnim povlačenjem fondova!

Nema tog analitičara koji može reći što će biti do kraja tjedna!

Konačno, ako neki fond i ima lovice, ne znam koji bi to mogao biti, ne može zaustaviti ovaj pad! Zašto? Pa zato jer kad krene stihija, nema te sile da ju zaustavi dok se ne ispuše! Nisam ja to izmislio, nije ni prvi ni zadnji put da se nešto ovakvo događa. Uzroci nisu bitni, triger može biti različit, no dinamika je uvijek slična!

I za kraj, savjet svim ulagačima, idite loviti ribe, radite roštilje, uživajte u jelu i piću, ljubite svoje žene i muževe daljnjih 6 mjeseci, i zaboravite na burzu! Kada se vratite na proljeće, biti ćete u značajnom dobitku, odnosno plusu! Zašto? Tamo gdje izgori trava, tamo gdje nešto nestane, tamo počinje rasti nova trava, mlada, svježa, jača od one prije!

Uostalom, sve vam piše ispod mog potpisa…

Živjeli!

P.S. Strawinsky, ne daj se pokolebati!

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]

BTW Drys je potonuo na 84,68, dakle još – 5%, nasdaq pada, BDI pada, što znači da su i globalna kretanja kolebljiva! Opreza nikad dosta…

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]


I za kraj, savjet svim ulagačima, idite loviti ribe, radite roštilje, uživajte u jelu i piću, ljubite svoje žene i muževe daljnjih 6 mjeseci, i zaboravite na burzu! Kada se vratite na proljeće, biti ćete u značajnom dobitku, odnosno plusu! Zašto? Tamo gdje izgori trava, tamo gdje nešto nestane, tamo počinje rasti nova trava, mlada, svježa, jača od one prije! Uostalom, sve vam piše ispod mog potpisa… Živjeli! P.S. Strawinsky, ne daj se pokolebati!

izvrstan savjet, samo prije ribolova treba još malo dosijati te travice za proljeće [smiley2]

Tko proda danas..u petak će kupiti još jeftnije..i može samo povećati broj dionica u svom portfelju

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Gospodo, očito je da se događa opća stihija, ljudi izvlače novce iz fondova, i iz dionica, fondovi to moraju pratiti, ma kako da su jaki, moraju prodavati, ako žure sa prodajom, sve ide po bidu, dakle, cijena pojedinih dionice se ruši!

Odličan post!

Nije majka klela sina što je kock'o... već što se išao vadit'!!!

New Report

Close