ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Di mi je onaj pero prognozer, nesto ga nema ovih dana. Covjek prodao taman pred rast 🙂 Neka, pomalo, naucit ce. A atpl cekam na 3800 gdje sam je ostavio, pa se vidimo za koju godinu, a vi do tad pomalo, druk gore, druk dole, malo TA graf, BDI u 14:21, malo suplje price i tako. Ajde ciao.

Dok pero nacrta novi graf, ode Stara dama na …. ma neću reć koliko. Nema drukanja. [thumbsup]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Baltic Exchange Dry Index 4111 UP 157
BCI Baltic Exchange Capesize Index 7183 UP 335
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3978 UP 101
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2147 UP 62
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 970 UP 26


Ljudi eto meni rekli da nema casha zato jer mi je plačem krizni porez.

Imaš na netu template, ja ga popunio i poslao na Ustavni sud. Kad harač padne vratit će se odbjegle kune pravom vlasniku. To će ti biti prije izbora za Predsjednika, da Andrija potegne u drugi krug, skrušeno će priznati grešku i objaviti da smo izašli iz recesije.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

mislim da je vrijeme da ATPL ponovno okusi pozitivnu blokadu…

@Leconte
I to bi se moglo desiti.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

teško, spremni su svi ko puške.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Castro, 13.11.2009. u 14:37
mislim da je vrijeme da ATPL ponovno okusi pozitivnu blokadu…

Slazem se kolega, dosta davno je bilo last time

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Ovdje upišite svoj komentar…

Hoće li se probiti otpor prodaje na 1120 vidjet ćemo u 15:35. Pošto je amerika već jučer doživjela korekciju na brodarima vjerujem da je danas spremna na novi rast prema današnjim ffa levelima i bdi-u. U nekom dobrom scenariju mogli bi završiti na 1140.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

BDI +157 !!!


GERONIMO, 13.11.2009. u 14:48
mislim da je vrijeme da ATPL ponovno okusi pozitivnu blokadu…

Slazem se kolega, dosta davno je bilo last time
[/quote]

Ako bude sve kako treba blokade krajem iduceg tjedna. [lol]

SAM PROTIV SVIH

Na PBZ Investoru stigla razlika dividende u novcu!

New Report

Close