ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne kužim…iz kojeg razloga sad ATPL raste…na osnovu čega!!!!?????

napokon burza ide kako bi trebalo da bude.brodarski sektor vozi a ostali lagano za njim.i vidite na kraju da priroda zivota uvjek pobjeduje na kraju..cestitam strpljivim dionicarima atpl na velikom strpljenju.

Atpl je pocela rast zato jer je vecina malih dionicara ovog foruma i eweteista izgubilas vjeru u brodare

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


ne kužim…iz kojeg razloga sad ATPL raste…na osnovu čega!!!!?????

ATPL raste jer sam ja rasprodao sav dlkv i sa svim mojim preostalim kapitalom ušao u ATPL..eto!
..i ulaziti ću još i to često!!

A tek kad izađe bdi preko 4000 danas. To će biti dodatni psihološki moment. A ja pun ko brod hihihihi…. [lol]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Di mi je onaj pero prognozer, nesto ga nema ovih dana. Covjek prodao taman pred rast 🙂 Neka, pomalo, naucit ce. A atpl cekam na 3800 gdje sam je ostavio, pa se vidimo za koju godinu, a vi do tad pomalo, druk gore, druk dole, malo TA graf, BDI u 14:21, malo suplje price i tako. Ajde ciao.

Kolege, ima li među vama još onih koji su dobili dionice na račun, a da nisu dobili ostatak u kunama?

GLAVNO DA SE PRIČA, PA MAKAR I DOBRO!

Nisam ni ja još dobio novac, a dionice jesam.

GLAVNO DA SE PRIČA, PA MAKAR I DOBRO!


Kolege, ima li među vama još onih koji su dobili dionice na račun, a da nisu dobili ostatak u kunama?

ima

ma ja se samo malo šalim atpl 70% keš 0,1%…lijep dan…neprocjenjivo

Ljudi eto meni rekli da nema casha zato jer mi je plačem krizni porez.

Da li je netko od Vas dobio ikakvu potvrdu o plačanju istog?
Jer ako već ide porez na ovo onda nam moraju dostaviti potvrde, a ovaj iz odjela dionica u atpl (dalmoš bahati) govori da nikakva potvrda neće ići.

Da li netko od Vas ima nekakva saznanja o ovome?
Jer hbiga ako plate porez umijesto nas onda neka pokažu račun

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

da li će ovaj kapitalac od 544 komada na asku danas biti pojeden? Oklade do 14:20

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close