ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


….. kak ne kužite, nikad brokera od vas,

broker = osoba koja nalog dobiven od investitora prekucava na burzu

[/quote]

Mnogi niti to, već samo Enter!

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


….. kak ne kužite, nikad brokera od vas,

broker = osoba koja nalog dobiven od investitora prekucava na burzu
[/quote]

Broker je osoba koju je Komisija za vrijednosne papire ovlastila za trgovinu vrijednosnim papirima. Radi u brokerskim kućama ili bankama (društvima ovlaštenim za poslovanje vrijednosnim papirima). Broker kupuje i prodaje vrijednosne papire na temelju naloga klijenta i za tu uslugu zaračunava određenu proviziju.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Jel ima kakvih informacija o uplati razlike dividende na PBZ investor, kraj je tjedna dionice su sjele na račun ali razlike u novcu još nema

tnx

Tom



slijedi novi val rasta ( tsunami) [thumbsup]

Jel vam govorio Tekman da nema rasta.
Mislim da je ovo več stvar za istražne organe.
Ili nas pokušava trenirati da svaki puta kada čujemo njega kako kuka opalimo po prodaji.
[/quote]

Vučemo Crobi kao pokojna dizalica Veli Jože, nemam ništa protiv da idemo dnevno 5% gore, a ne prolaze loše ni kolege što vole lizati (ne mislim ništa loše jer i sam obožavam sladoled), vidim i oni profitiraju od povratka brodara u fokus investicijske zajednice. Neka ovaj trend potraje, uživajte

danas je 30 % prometa na burzi ATPL … dobro sam predvidio otvaranje a mislim da će završnica biti još bolja…( vrijeme je da i ja nešto pogodim [smiley] )…
mislim da bi prekrcaja bilo i više da nema straha kako će rast ATPL stati…dugo je bila u horizontalnom kretanju pa mali ne vjeruju da će preko 1200, eto opet hamletovsko pitanje ući ili ne?
krenemo li preko 1200 (u to osobno ne sumnjam) bit će preusko za ulazak svima koji će se probuditi…slijedeći tjedan mislim da ćemo posebno uživati…
nego, jel netko vidio Peru?

dla ova atpl ko da joj je 20

Opet je VELIKI POGLAVICA ovog foruma GERONIMO bio u pravu [thumbsup]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

lijepo ovo plovi [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



….. kak ne kužite, nikad brokera od vas,

broker = osoba koja nalog dobiven od investitora prekucava na burzu
[/quote]
Broker kupuje i prodaje vrijednosne papire na temelju naloga klijenta i za tu uslugu zaračunava određenu proviziju.[/quote]

Amen.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Nema Tecmana i to je znak buy-a.
Nakrco se i oša. [lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

dana za ulazak ispod soma kuna je bilo podosta sada to treba lijepo ovih dana unovčiti, pa opet kao i uvijek na burzi .ovo nanovo

Zanima me samo di je ekipa s "velike depresije" koji su prozivali VELIKOG POGLAVICU ovog forum GERONIMA?????
Svi su u svojim busijama i i trpe napade žući i cireva…

Još jednom je GERONIMO dokazao tko je poglavica

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

ispravak oko soma kuna

New Report

Close