ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pred kraj ušao malo u atpl, nastavak slijedi sutra..
12.11.2009 KUPNJA 74988/09-K, 100 kom. ATPL-R-A
12.11.2009 KUPNJA 75000/09-K, 100 kom. ATPL-R-A
12.11.2009 KUPNJA 75004/09-K, 50 kom. ATPL-R-A

..hvala na pažnji.

"Oprosti tvojim neprijateljima, ali ne zaboravi nikada njihova imena" John F. Kennedy


Prodavali su trejderi koji su kupovali ispod 1000. I to je za njih bila ok zarada. Prodavali su ljudi kojima je zatrebalo love. Ja ću poćet na 1300 sa prvim paketima(nadam se do nove godine). Svaka razina ima svoje klijente.

Ako su trejderi prodavali sada, danas napravili su z…b. Ljudi kojima treba lova, svaka čast i ja sam nedavno bio u bedu, viša sila. ali Rita sorry što pišem velikim slovom, tako sam se naučio. Upit ako nije tajna a zašto baš na 1300 kn, jer to interni dogovor između sugestivnog i autosugestivnog ili neki vidljivi otpor koji ja ne vidim,, ili je pak došlo ti onako, lijepo ime Ivo, Ivo ili brojka 1300.
LP

I very much love INGRA !!

ja sam jutros mislio nešto trejdati sa atlanskom poslje 3mj. ( i to baš danas) i stavio nalog na 1050 i jutros skoro me i zakači ali se brzo vrati na 1020 kn i ja oko 14h otišao zubaru …kad sam se vratio ,nakon zatvaranja imao sam što vidjet….katastrofa….toliko sam držao tu ATPL i baš sam našao dan kad ju oženiti….katastrofa….

čestitke kupcima…

na 4300 sve prodajem...


ja sam jutros mislio nešto trejdati sa atlanskom poslje 3mj. ( i to baš danas) i stavio nalog na 1050 i jutros skoro me i zakači ali se brzo vrati na 1020 kn i ja oko 14h otišao zubaru …kad sam se vratio ,nakon zatvaranja imao sam što vidjet….katastrofa….toliko sam držao tu ATPL i baš sam našao dan kad ju oženiti….katastrofa….

čestitke kupcima…


Eto upravo to rekoh Riti (riti)
Živ mi bio prijatelju i kupuj odmah ujutro opet će zarade biti vjeruj mi !!
LP

I very much love INGRA !!

Vaš link

I noga u guzicu je korak naprijed


ja sam jutros mislio nešto trejdati sa atlanskom poslje 3mj. ( i to baš danas) i stavio nalog na 1050 i jutros skoro me i zakači ali se brzo vrati na 1020 kn i ja oko 14h otišao zubaru …kad sam se vratio ,nakon zatvaranja imao sam što vidjet….katastrofa….toliko sam držao tu ATPL i baš sam našao dan kad ju oženiti….katastrofa….

čestitke kupcima…

Nešto slično se meni dodgodilo sa ULPL na 700,al ajde, još uvjek sam sa 3/4 portfelja u brodarima..ne valja biti previše pohlepan 😀

I love this game

Staroj dami je trebalo vremena, pokazala se i otklonila sve sumnje. [thumbsup]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


Staroj dami je trebalo vremena, pokazala se i otklonila sve sumnje. [thumbsup]

samo da se nastavi rast barem nekoliko dana (može i na duži period) kao belišće.

Btw muško sam(Rita mi je ime kćeri). Počinjem sa 1300 jer bih time nakon tri godine na burzi bio na nuli. Počeo sam kad je crobi bio na vrhuncu. Izašao iz luke ploče kad je bila 1400 i prešao ovdje(luka je cca 1700 sada). Taj broj 1300 bi zaliječio puno rana [smiley]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south



ja sam jutros mislio nešto trejdati sa atlanskom poslje 3mj. ( i to baš danas) i stavio nalog na 1050 i jutros skoro me i zakači ali se brzo vrati na 1020 kn i ja oko 14h otišao zubaru …kad sam se vratio ,nakon zatvaranja imao sam što vidjet….katastrofa….toliko sam držao tu ATPL i baš sam našao dan kad ju oženiti….katastrofa….

čestitke kupcima…

Nešto slično se meni dodgodilo sa ULPL na 700,al ajde, još uvjek sam sa 3/4 portfelja u brodarima..ne valja biti previše pohlepan 😀
[/quote]
ista situacija,otišao u 11 i ostavio naloge, 1040 i 699 [bye]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

nema razloga da ne nastavi…na puno nižim razinama vozarina se dugo vrtila u rasponu od 1100-1150 tako da prebacivanje te razine ne bi trebao biti problem …uostalom danas se lijepo vidjelo,veća količina se može kupiti samo podizanjem cijene, na mahove je bilo očigledno kako ask nestaje , u prvih 10 niti 200 dionica…osobno priželjkujem prebacivanje ovogodišenje najviše cijene i to ne bi trebao biti nikakav pretjerani cilj…ATPL to može lako postići…

btw.sutra BDI nastavlja kako mi se čini…



Rasprodaja završila! [cool]

pa vidim da je rasprodaja prošla idemo lagano u minus dosta smo bili u plusu [wink]
[/quote]

Rasprodaja je DEFINITIVNO ZAVRŠILA! [cool]

New Report

Close