ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

plaćamo danak nelikvidnosti burze,uz nedostatak stranih investitora,kolo nam vode tipovi što stavljaju po 500 eura u harmoniku,čije su to pare?ipak mislim,ako cijena atpl i dalje bude na ovim razinama,mogao bi se pojaviti stranac,pa makar bio on slovenac…

@ filija
kod HITE moraš registrirati vlasničku poziciju, pa zvati SDA da potvrde registraciju. vjerojatno je ista stvar i kod drugih brokerskih kuća.

I noga u guzicu je korak naprijed


plaćamo danak nelikvidnosti burze,uz nedostatak stranih investitora,kolo nam vode tipovi što stavljaju po 500 eura u harmoniku,čije su to pare?ipak mislim,ako cijena atpl i dalje bude na ovim razinama,mogao bi se pojaviti stranac,pa makar bio on slovenac…

neboj se kolega nije ih on zaradio pa da mora mislit svi takvi bili su štiglje prije rata a obogatili su se na račun sirotinje zato nam je burza takva kakva je jedna obićna praonica novaca za bogate


@ filija
kod HITE moraš registrirati vlasničku poziciju, pa zvati SDA da potvrde registraciju. vjerojatno je ista stvar i kod drugih brokerskih kuća.

ne moras zvati ako imas e racun 🙂

Good artists copy. Great artists steal.

meni u abacusu još nisu stigle…..

na 4300 sve prodajem...

hrzo pms?

ne moramo se mi brinuti za državu dok god je ekipe koja je voljna pomoći (poput tebe recimo). šta bih trebao plakati što je pala, pisat posmrtne govore, dat otkaz i posvetit se kvaziumjetnosti i duhovnom iscjeljenju. očito da neki još nisu shvatili da je svrha foruma pomoći drugima i izmjeniti informacije. a ako te frka svakog pada cijene prodaj i oroči novce

Dragi kolege, a koji imate problema s dividendnim dionicama, kako ne bi dalje spamali temu…. dionice Vam neće doći na brokerski račun, pa stoga možete prestati s postovima tipa ja imam tamo i nije mi došlo, a ja imam tamo i meni je došlo.
Dionice su Vam stigle na Vaše račune investitora u SKDD-u, a da bi ih prebacili na Vaš brokerski račun morati ćete ih registrirati sa svojim brokerom. Pretpostavljam da oni koji dionice drže na skrbništvu ne trebaju pojašnjenja.
pozdrav svim ljubiteljima AP


meni u abacusu još nisu stigle…..

Nazovi abacus i reci da hoćeš registrirat dionice, pitat će te koliko pa si izračunaj da znaš odmah reći, uzmi papir di su ti podatci od SDA-znači korisnički račun i pin.
Ženi u abacusu ćeš reći korisnički račun a ona će ti dati broj zahtjeva.
Nakon toga nazoveš SDA govorni automat 01/4607-300 i tamo ćeš utipkat korisnički i pin.
Za pola sata će ti bit na računu od abacusa.
Pozdrav!

kakve dionicare imamo…. [huh] pa pola ih nije uopce registriralo kod brokeraja,,,,a mi se cudimo da nema rasprodaje….cekaj da ih ekipa pronadje prije di su…. [yawn] najte se srdit ,ali ovo je prevrsilo svaku mjeru….pa zar cemo jos tjedan dana trazit di su nam dionice ???????? i o tome razglabat ovdje….macki su vec prodali prije ovog pada od 10% i to je to..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ja sam dobila i dionice koje su mi još jučer prebačene na račun, a danas je sjela i razlika dividende u novcu ..
ps.ispričavam se ,vidim da se več u više navrata kritiziraju forumaši koji se “hvale” da im je dividenda sjela…nisam to prije vidjela. [embarass]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


hrzo pms?

…. a ako te frka svakog pada cijene prodaj i oroči novce


ma jok, nije mene frka… nego po3.14zdim kad vidim ‘djecije radosti’ – ja nisam dobio kiki bombom, daj meni crveni, necu se igrati s vama, vrati mi moje…i sl. 🙂 ako me kuzis, ko da je sad to, ne znam, zlatna dividenda dionice – ono – kad ju dobijem ja sam na konju… drugi su dobili, a ja nisam – necu se tako igrati… kuzis…

PANTA je skuzio…

jos jednom, nikog ne prozivam, ne bojim se padova , jer sto padne mora i rasti (jednom), i da – dobio sam dividendu… napominjem – nije mi dosta….


kakve dionicare imamo…. [huh] pa pola ih nije uopce registriralo kod brokeraja,,,,a mi se cudimo da nema rasprodaje….cekaj da ih ekipa pronadje prije di su…. [yawn] najte se srdit ,ali ovo je prevrsilo svaku mjeru….pa zar cemo jos tjedan dana trazit di su nam dionice ???????? i o tome razglabat ovdje….macki su vec prodali prije ovog pada od 10% i to je to..

slazem se, slampavo ponasanje ne burzi…
kad smo vec kod gubljenja dionica, cudi me kolegica ivana7 koja od brutalne kolicine dividendnih dionica do prekjucer nije pronasla ni jednu [tongue]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close