ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,57
1.117
23
48,60
49,40
-1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Vidim ima jos optimizma u dovoljnoj kolicini iako se javljaju i sivi tonovi.

Da, vremena su se promijenila.
Više ni Leconte ne dobiva toliko stotica kako prije.

Konačno su se javili indikatori rasta i to u najjačem sastavu, naravno mislim na Techa i Persa. Dečki znači idemo UP.

Bolji rezultat od očekivanog se koristi za iskrcavanje na DSX.Nešto slično kao na ATPL.

STRENGTH AND HONOUR

@James,

A što bi ti rekao da si kupio na 3800 i padne ti na 800, da nešto vrijedi? Ja bi došao najvećim bagerom u Dbk i srušio im kockicu. Ja Techu svaki put udijelim stotku. [yawn] [yawn] [yawn] [yawn]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


Konačno su se javili indikatori rasta i to u najjačem sastavu, naravno mislim na Techa i Persa. Dečki znači idemo UP.

Vidis kakva nesebicna pomoc investitorima. [smiley]



Trenutni problem što i vani jače ne rastu brodari je u tome što svi nekako očekuju barem manju korekciju BDI-a,te onda u drugom valu rasta zdravi napad na 4000+ .

Nisam siguran u korekciju BDI indexa, upravo sam siguran da će u naredna 2 mjeseca polako i konstantno rasti.
[/quote]
Aha, DSX i DRYS se ubili od silnog rasta, prije nisu ni mrdnuli

ja sam dobio dodatnu dionicu, ali ne i dividendu.
Još netko?
Naravno preko investora [smiley]

semper fidelis




Trenutni problem što i vani jače ne rastu brodari je u tome što svi nekako očekuju barem manju korekciju BDI-a,te onda u drugom valu rasta zdravi napad na 4000+ .

Nisam siguran u korekciju BDI indexa, upravo sam siguran da će u naredna 2 mjeseca polako i konstantno rasti.
[/quote]
Aha, DSX i DRYS se ubili od silnog rasta, prije nisu ni mrdnuli
[/quote]

Ako su vama cijene brodara na US burzi glavni pokazatelj vrijednosti domaćih bordara ili smjera vrijednosti njihovih dionica, bolje da se maknete sa burze i odete saditi krompir ili kupus. Uspoređivati DRYS sa jednim JDPL ili ATPL nema veze sa pameti. Da bi ste te kompanije uopće mogli uzeti u obzir prvo trebate ući duboko u njihove bilance i stanje zaduženosti, pogotovo na DRYS.

FFA leveli opet u porastu, danas će BDI rasti.

Vaš link [smiley]

I noga u guzicu je korak naprijed

dobio dodatne dionice, ali razlika od poreza nije sjela na račun u zabi. kako je ostalima u gore imenovanoj banci?

Jel ima tko da preko investora nije dobio još ništa, vezano za dionice i dividendu ?


dobio dodatne dionice, ali razlika od poreza nije sjela na račun u zabi. kako je ostalima u gore imenovanoj banci?

Isto

STRENGTH AND HONOUR

New Report

Close