ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a ništa,čekat ću je između 800-850 za dokup..to je moj konačni odgovor..koja selendra od burze,ako padaju građevinari,mora padati i atpl,bez obzira što sada radi u plusu,pa najlogičnije rješenje je dokup,e sada,dokle će je klat..to je ono…





ova zse je postala nečija privatna prčija,mogu raditi šta ih je volja,tužno je gledati ovo sranje od burze,žalosno…a hanfa niti šta može,niti hoće,a ništa,pokušat ćemo poslati dopis uskoku,nema druge…

Najjači su mi ovi investitori koji bi dizali tužbe čim tržište krene u krivom smjeru.
A što ćeš točno napisati u tužbi? Kupio sam po 1100, a "nepoznati počinitelj" je srušio cijenu na 1000?
[/quote]
neka se čisto provjeri tko manipulira sa ovom dionicom,znam da je to teško,ali nije nemoguće..ne zanima me tržište,nego brodari koji ovise o vozarinama,vozarine rastu 15 dana za redom,a atpl je oborena za 15%,tko je tu lud..nervira me to što sam pogodio točno smjer kretanja bdi-a,i ušao kad je bdi bio na 2200,sada je narastao preko 50%,od tada,a za svo to moje znanje oko brodara sam nagrađen od nekog mafijaškog fond managera sa 11% minusa ..naravno da dionice nisam prodao,ali ne mogu više trpiti balkanskog pračovjeka…
[/quote]

Kolega postoje i druga tržišta, evo recimo da ste u to vrijeme vođeni tom pretpostavkom za BDI ušli u nekog američkog brodara puno bi bolje prošli…
[/quote]
Pa evo za usporedbu: I sam sam ušao malo jače u jednog stranog brodara negdje na razini BDI-a 2200-2300 s time da je prilično nisko pogođen ulaz, i dok danas pogledam trenutni plus ovih 30% što je ostalo od ulaza ( 70% prodano prije 2 tjedna) je točno 21,86%. Tako da nije ni vani bajka,al da je puno bolje od ovog našeg jada i bijede-jest
Trenutni problem što i vani jače ne rastu brodari je u tome što svi nekako očekuju barem manju korekciju BDI-a,te onda u drugom valu rasta zdravi napad na 4000+ .
A za stanje na ovoj dionici je sve već manje više napisano.Neka srednja stabilizirajuća cijena je očito oko 1020-1030 kn,i sve dok veći igrači ne počnu kupovati ovo neće moći puno više od te cijene.A trenutno je vrlo očito da kupuju mali a prodaju veliki.Mada se daljnji rast BDI-a neće ni na ovoj dionici moći još dugo zanemarivat.


Trenutni problem što i vani jače ne rastu brodari je u tome što svi nekako očekuju barem manju korekciju BDI-a,te onda u drugom valu rasta zdravi napad na 4000+ .

Nisam siguran u korekciju BDI indexa, upravo sam siguran da će u naredna 2 mjeseca polako i konstantno rasti.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

samo da vani krene down
bit ce bežanije

Good artists copy. Great artists steal.



Trenutni problem što i vani jače ne rastu brodari je u tome što svi nekako očekuju barem manju korekciju BDI-a,te onda u drugom valu rasta zdravi napad na 4000+ .

Nisam siguran u korekciju BDI indexa, upravo sam siguran da će u naredna 2 mjeseca polako i konstantno rasti.
[/quote]
Slažem se,možda će tako i biti ,ali takav rast bez barem manje korekcije zna se kako obično završava.


samo da vani krene down
bit ce bežanije

Bit će. Sutra slijedi nastavak.



samo da vani krene down
bit ce bežanije

Bit će. Sutra slijedi nastavak.
[/quote]

samo naivci će vam prodavati po ovim cijenama, a takvih je trenutno malo u ATPL … veći promet rade ovi koji navlače nego stvarni prodavači…

Gledajući GRAF BDI-a slijedi nam korekcija na brodarima. BDI pred linijom BIG BEAR-a, probiti je neće!

Korekcija na dole?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ljudi da li netko ima abac i da li ste dobili divedendu?
Ja niš.
Neznam kaj se čeka, da padne na 900 kuna?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


samo naivci će vam prodavati po ovim cijenama, a takvih je trenutno malo u ATPL …

Dobro. Ti si nekoliko mjeseci govorio da su naivci svi oni koju su prodavali oko 1.150 kn
Nisu svi dobili svoje dividendne dionice. Neki tek trebaju otkriti činjenicu da su legle.
Znatiželjan sam koliki će broj naivaca sutra zadržati svoje dionice…

Di ste mi kolege investitori (ma ne i kolege dionicari). Long time no spik. Vidim ima jos optimizma u dovoljnoj kolicini iako se javljaju i sivi tonovi. Dionica vam upala ka mis u lipilo i nikako da krene. Ali treba se naoruzati strpljenjem, uredno pratiti TA, DOW, NASDAQ, nesto nam bas i nema kolege sa kineskim lampama ali su zato grah i tarot pri ruci. Nisam raspolozen za pisanje ali nije fair ostaviti kolege koji investiraju na bazi Barotecha duzi period bez relevantnih informacija. [lol] [lol] [lol]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close