ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 14:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Možda je četka sišla sa ježa…………..vidjeti ćemo sutra…….samo vi rijetko što i napišete pa su i greške rijetke……… [smiley]



Pretpostavljam da idemo do cca 950, pa ćemo malo gore…

moguće…ja nemam muda prodati i čekati je na 950…previše rizično za moj pojam…[/quote]
Ovo je veliki presedan.
Leconte koji zadnja 3 mjeseca svaki dan uvjerava forumaše kako će cijena gore slaže se da bi cijena mogla ispod 1.000 kuna? Mislim da to sada više nije teško pretpostaviti.


Ovoliko ismijavanja u životu nisam doživio od kako pišem po forumu i sve si mislim šta i sve to treba. Nekad stvarno morate znati prihvatit i drugu stranu priče. Još jednom ne znam zašto to ljudi jednostavno ne iskoriste kad im netko pruži šansu i sve smatraju lošim drukanjem i u startu odbacuju te ideje u vodu.

Pustite vi Mavrinca i njegove priče, gledajte realnost.

PersJesus@ kad najveci optimist postane pesimist vrijeme je za kupnju , evo i ja od danas pesimistican…od sutra pocinjem dokup… [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Možda je četka sišla sa ježa…………..vidjeti ćemo sutra…….samo vi rijetko što i napišete pa su i greške rijetke……… [smiley]

Ne kužim ovo sa ježom i četkama.

No, ono što se pouzdano sjećam su priče o tome kako je Lonza prodavao na 2500 jer mu "treba za svadbu", "treba za stan" i slično. I dalje ne razumijem ekipu koja je ovdje bikovski nastrojena a sam poglavica (El Kapetano Jerković) vam lijepo veli – 2 godine totalna banana.

Sa druge strane možda su se ovdje stvarno skupili pravi vrlo dugoročni investitori.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!


PersJesus@ kad najveci optimist postane pesimist vrijeme je za kupnju , evo i ja od danas pesimistican…od sutra pocinjem dokup… [rolleyes]

Da li se mora kupiti cijela dionica ili se može kupiti recimo pola za pola cijene kako bi se moglo dulje dokupljivati???

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

sam poglavica (El Kapetano Jerković) vam lijepo veli – 2 godine totalna banana.

Sa druge strane možda su se ovdje stvarno skupili pravi vrlo dugoročni investitori.

Govorio je Jerković i o gubitku od 30 milja dolari za ovu godinu, pa su neki stručnjaci slavodobitno pomislili da će dionica na famoznih 30 kuna. Sad se gubitaši opet obradovali nakon njegove najave dugotrajnog oporavka. Da skratim priču moglo bi se dogoditi da Atlanska ovu kako govore najgoru krizu u zadnjih 100 godina prođe neokrznuta, a trebalo bi da je upravo obratno, da je na koljenima, da traži pomoć države, bože oslobodi. Zamislite el kapitana ispred banskih dvora di se slikaje sa Polančecom, Kosoricom i Frišćićem, a ispod njih velik naslov, Postignut dogovor o spasu dubrovačkog brodara. Tad bi se dogodilo ono nevjerojatno što mnogi i očekuju, dionica bi se vinula u visine, ovako ostaje zatočenica nečije taštine, malih i nesposobnih mozgova. Nije lako gledati kako div iz predgrađa raste bez ičije pomoći. Nema afera, lopovluka, jadnih političara koji bi tu nešto petljali i nekog držali u šaci, nema podobnih već samo sposobni, nije to naša Hrvatska, to je nešto drugo. Mnogi to znaju, zato i drže ovu dionicu, to znaju vrlo dobro.***obrisano***

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!



PersJesus@ kad najveci optimist postane pesimist vrijeme je za kupnju , evo i ja od danas pesimistican…od sutra pocinjem dokup… [rolleyes]

Da li se mora kupiti cijela dionica ili se može kupiti recimo pola za pola cijene kako bi se moglo dulje dokupljivati???
[/quote]
pojasni ovo [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


sam poglavica (El Kapetano Jerković) vam lijepo veli – 2 godine totalna banana.

Sa druge strane možda su se ovdje stvarno skupili pravi vrlo dugoročni investitori.

Govorio je Jerković i o gubitku od 30 milja dolari za ovu godinu, pa su neki stručnjaci slavodobitno pomislili da će dionica na famoznih 30 kuna. Sad se gubitaši opet obradovali nakon njegove najave dugotrajnog oporavka. Da skratim priču moglo bi se dogoditi da Atlanska ovu kako govore najgoru krizu u zadnjih 100 godina prođe neokrznuta, a trebalo bi da je upravo obratno, da je na koljenima, da traži pomoć države, bože oslobodi. Zamislite el kapitana ispred banskih dvora di se slikaje sa Polančecom, Kosoricom i Frišćićem, a ispod njih velik naslov, Postignut dogovor o spasu dubrovačkog brodara. Tad bi se dogodilo ono nevjerojatno što mnogi i očekuju, dionica bi se vinula u visine, ovako ostaje zatočenica nečije taštine, malih i nesposobnih mozgova. Nije lako gledati kako div iz predgrađa raste bez ičije pomoći. Nema afera, lopovluka, jadnih političara koji bi tu nešto petljali i nekog držali u šaci, nema podobnih već samo sposobni, nije to naša Hrvatska, to je nešto drugo. Mnogi to znaju, zato i drže ovu dionicu, to znaju vrlo dobro.***obrisano***
[/quote]

SVAKA ČAST!Na iskazanom "domoljublju" spram ATPL, i evo od srca 100-ka!

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

-10 sam tak danas

Good artists copy. Great artists steal.

Rijetko postam, ali redovno pratim Vaše rasprave. Kormilar svaka čast na postu, možeš se baviti prozom. Kad je lkpc počela rasti nakon dvije godine u njoj izašao sam na 1400 jer sam pretpostavio da je to njen trenutni max(ljudi ginu, broda u luci niti na vidiku, bosna gosposarski na koljenima) i odlučio se prebaciti u atpl. Dakle strpljenja imam, samo za sada nemam sreće. Ako bude ispod 1000 vidimo se na dokupu ako bude rasla mojoj sreći neće biti krajjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaa…….pun sam ko brod..hihihihi

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south



Možda je četka sišla sa ježa…………..vidjeti ćemo sutra…….samo vi rijetko što i napišete pa su i greške rijetke……… [smiley]

Ne kužim ovo sa ježom i četkama.

No, ono što se pouzdano sjećam su priče o tome kako je Lonza prodavao na 2500 jer mu "treba za svadbu", "treba za stan" i slično. I dalje ne razumijem ekipu koja je ovdje bikovski nastrojena a sam poglavica (El Kapetano Jerković) vam lijepo veli – 2 godine totalna banana.

Sa druge strane možda su se ovdje stvarno skupili pravi vrlo dugoročni investitori.
[/quote]
Lonza je prodavao ove godine po 1100 nekih cca 300 kom, također je Ante Jerković prodao u svibnju nešto iz svog portfelja po 900 pa je poslije otišla na 1360 (Sjećam se da su se i tada vodile velike rasprave).

New Report

Close