ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 08:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Baltic Exchange Dry Index 2986 DOWN 27
BCI Baltic Exchange Capesize Index 4665 DOWN 68
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3107 DOWN 2
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1833 DOWN 9
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 871 DOWN 6

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Odlično izvješće od ULPL govori da se s ovim vozarinama može ostvariti profitabilan rezultat, a treba znati da ATPL ima financijske potrebe jer financira odnosno otplaćuje nove brodove, a ima povećani iznos amortizacije…. Odlično, kompanija se širi i pri tome ne gubi………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



Btw broj dioničara Atlanske je 8500 i ne smanjuje se

to je jedino što mi se ne sviđa kod ove dionice . primjer za to je ptkm i ddjh , ne znam možda još koja dionica ; svojedobno su imali tako velik broj malih , znamo što se kasnije dogodilo .


Drugačija je struktura malih dioničara bila u PTKM i DDJH i u ATPL jer u ATPL je na tisuće ljudi ušlo preko burze kupivši dionice vlastitim novcem, dok su PTKM i DDJH mnogi dobili preko vaučera i po drugim osnovama.
[/quote]

ovo ti je djelomično točno. djelomično, iz razloga što je isto tako puno malih u ovim firmama kupovalo dionice svojim novcem.
naravno da je dosta toga bilo i povlašteno , ali da se ne shvati krivo da je većina dionica tako dobijana.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !




.Dotad čemo imati respektabilnu flotu i dočekat čemo spremni malo bolje vjetrove.Ovaj BDI nam osigurava solidno poslovanje do tada na granici minus plus.Koga to ne zadovoljava neka kupi HT. [smiley] Ja imam vremena i živaca za čeku.Pozdrav svima iz Dubrovnika i laka vam noć.

Evo, ja odmah potisujem da BDI ostane na razinama od 3000 sljedećih 15 mjeseci, u tom slučaju znao bi da me i za 2010 godinu očekuje dividenda.
[/quote]
za 2010 ce biti dividende svakako, ako ne u novcu onda u dionicama kao i sada.
[/quote]

odmah potpisujem !

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

ovaj masakr stvarno više nema smisla. u ovakvim trenucima mi dođe da pokupim pare i odem s ove smrdljive burze.

trenutno kupnja : prodaja
0,8 10

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Artiljerijom po ATPL.

ATPL-R-A 1.047,00 1.081,01 1.048,00 -2.44 % down 2.282 2.413.165,78

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DSX,DRYS,EGLE,EXM,FREE,GNK,NM,OCNF,SEA,QMAR,BHO,TRMD,ESEA,TBSI,TOPT,PRGN,GDOCF.PK,DNORD.CO,TORM.CO,GOGL.OL,CECO.OL,BEL.OL,JIN.OL&d=e ovo uopce ne izgleda dobro….cak i ja postao pesimistican…. [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Što i ti si rasprodao dionice od ATPL, pa sada rušiš da možeš kupiti jeftinije……

Sutra američki GDP izlazi i ako bude preko 3,2 eto sve u jakom plusu……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

ja bi bio pesimističan da sam u građevinarima a ne u brodarima 😉



Što i ti si rasprodao dionice od ATPL, pa sada rušiš da možeš kupiti jeftinije……

Sutra američki GDP izlazi i ako bude preko 3,2 eto sve u jakom plusu……
[/quote]
nisam i ne rusim…ali kako sam napisao jutros….da ja kontroliram atpl …rusenje sto nize dok ne dodju dividendne dionice….da ekipa se rasproda….e onda raketa gore….mislim da k tome i vodi…ajmo pogadjati dokle ide nisko????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Što i ti si rasprodao dionice od ATPL, pa sada rušiš da možeš kupiti jeftinije……

Sutra američki GDP izlazi i ako bude preko 3,2 eto sve u jakom plusu……
[/quote]
kolega i ja to mislim da se to čeka GDP

New Report

Close