ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 06:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ako vas brinu mali ulagači na ATPL ….. to je lako riješiti se ih ! Podignite cijenU ATPL..
i eto nas …………..vanka !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ovi špekulanti manipulatori bi obratno ti izađi kada ti cijenu srušim za 100 Kn, a uđi kada je dignem 200 Kn, i tako opet……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/




Koliko čujem trezor ne misli braniti cijenu na ovoj razini, već misli ponovno kupovati na puno nižim razinama.

Gdje si ovo čuo?
[/quote]
Rekao sam da su to samo glasine.Sretno.
[/quote]

ako je riječ oglasnima, zasigurno je još netko čuo. ja nisam.
tko je?





Koliko čujem trezor ne misli braniti cijenu na ovoj razini, već misli ponovno kupovati na puno nižim razinama.

Gdje si ovo čuo?
[/quote]
Rekao sam da su to samo glasine.Sretno.
[/quote]

ako je riječ oglasnima, zasigurno je još netko čuo. ja nisam.
tko je?
[/quote]
poceli i ovdje s tim trezorom drukat…. [shocked] cekajte da se prije isprazni trezor i da se vecina tih dionica rasproda sto jeftinije….sigurno ih ekipa nece prodavati ako raste …treba im izbit sve te dionice iz ruku…tek tada mozemo gore….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Neviđena glupost u vezi trezora. Trezor će dokupiti dionica kad se steknu uvjeti za to (kad se isprazni). Kada će, i po kojim cijenama, to još ne zna ni Uprava, a ne EXTREM.

...


.Dotad čemo imati respektabilnu flotu i dočekat čemo spremni malo bolje vjetrove.Ovaj BDI nam osigurava solidno poslovanje do tada na granici minus plus.Koga to ne zadovoljava neka kupi HT. [smiley] Ja imam vremena i živaca za čeku.Pozdrav svima iz Dubrovnika i laka vam noć.

Evo, ja odmah potisujem da BDI ostane na razinama od 3000 sljedećih 15 mjeseci, u tom slučaju znao bi da me i za 2010 godinu očekuje dividenda.

primjecujem da vrlo malo ljudi daje danas po ovim cjenama.pitanje je koliko prometa je od manipulatora ovdje,,pomalo se štipka po 1060 vrlo mudro i odmjereno.moj zakljucak..



.Dotad čemo imati respektabilnu flotu i dočekat čemo spremni malo bolje vjetrove.Ovaj BDI nam osigurava solidno poslovanje do tada na granici minus plus.Koga to ne zadovoljava neka kupi HT. [smiley] Ja imam vremena i živaca za čeku.Pozdrav svima iz Dubrovnika i laka vam noć.

Evo, ja odmah potisujem da BDI ostane na razinama od 3000 sljedećih 15 mjeseci, u tom slučaju znao bi da me i za 2010 godinu očekuje dividenda.
[/quote]
za 2010 ce biti dividende svakako, ako ne u novcu onda u dionicama kao i sada.

I noga u guzicu je korak naprijed

e da, točno pred godinu dana 27.10 je bio završio onaj strmoglavi pad sa cca 2400 na 700 kn, a sad je nategnuto kao praćka, samo da izađe izvješće pa da vidimo na koju stranu idemo

Pozdrav svima!
Evo sam dobio informaciju u vezi dividende koja nukako nežele doći.
Poslao sam mail u službu dionica Atlantske pa su mi odgovorili:

"Poštovani!
Dividenda u dionicama će biti početkom studenog i to u zakonskom roku. Iz točke III se ne vidi da je raspodjela dobiti već trebala biti jer ne piše kad je provedena promjena statuta na Trgovačkom sudu.
Služba dionica
Tonći Miloslavić
"

«The trend is your friend!»

100 od mene

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Primopredaja m/b ‘AP Sveti Vlaho’
Zadovoljstvo nam je izvijestiti da je danas, 26. listopada 2009. godine, u 19,45 sati po lokalnom vremenu odnosno u 13,45 sati po hrvatskom vremenu, u brodogradilištu HA LONG u Vijetnamu Atlantska plovidba d.d. u svoju flotu primila još jedan novi brod, koji se gradio pod oznakom trupa HR53-HL06.

Atlantska plovidba d.d. je, želeći zadržati tradiciju, brod nazvala po Parcu našega grada, nakon što je „stari“ m/b Sveti Vlaho prodan 2008. godine. Tako ponovno u floti imamo brod koji nosi ime m/b AP SVETI VLAHO.

I ovaj brod je najmoderniji brod tipa supramax, duljine 190 metara, širine 32,26 metara i visine 17,50 metara do glavne palube, sa dvostrukom oplatom. Pokreće ga glavni stroj MAN B&W od 9.480 kW, a brod ima nosivost od 53.530 DWT.

Preuzimanjem ovog broda, kao i prethodnom prodajom starih brodova iz naše flote, prosječna starost naših brodova je trenutno: ukoliko se izračunava po broju brodova 8,59 godina, a ukoliko se izračunava po nosivosti onda je prosječna starost svega 7,27 godina. Ovakav prosjek starosti flote je znatno niži od svjetskog prosjeka i čini našu flotu konkurentnijom na svjetskom tržištu.

New Report

Close