ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo gledam danas cijenu dionice , fascinantna je !
atpl dobija novi brod i cijena naravno pada i to dobro.
ima bit da bi modernizirano i sofisticirano brodovlje od K.Kolumba imalo veću cijenu na zse .
živi bili pa se smijali !
[cool]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Sretno mu bilo!
I dobar BDI !


evo gledam danas cijenu dionice , fascinantna je !
atpl dobija novi brod i cijena naravno pada i to dobro.
ima bit da bi modernizirano i sofisticirano brodovlje od K.Kolumba imalo veću cijenu na zse .
živi bili pa se smijali !
[cool]

[thumbsup] [thumbsup]

Vrlo logično, i na samu najavu Kolumbove flote odmah je netko reagirao i poklopio do 1.100kn.
Vidi on, odnio je vrag šalu, nek uzmem dok još ima po ovoj cijeni .
jer misli on vratit će se oni stari brodovi (isti oni koje su još nedavno unajmlivali po 100 – 150 tisuća dolara dan).

Bože sačuvaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Negdje sam pročitao:
Na burzi je sve moguće pa čak i ono što je i logično.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


evo gledam danas cijenu dionice , fascinantna je !
atpl dobija novi brod i cijena naravno pada i to dobro.
ima bit da bi modernizirano i sofisticirano brodovlje od K.Kolumba imalo veću cijenu na zse .
živi bili pa se smijali !
[cool]

što više uopče reći na ovoj temi…..dobit,gubitak,perspektivnost,neperspektivnost ispada da sve dođe na isto i da je ukalkulirano u cijenu makar mi se ne čini da je zaista tako……

Mislim da nemože više niže….pa valjda će nekom proraditi klikeri…


Mislim da nemože više niže….pa valjda će nekom proraditi klikeri…

a to treba dočekati (kada ?) i biti spreman.

Mislim da se to lomi ovaj tjedan, imam osjećaj….Znaće se za FI..

Povlačim sve što sam danas napisao nakon uvida u AMERE, ovo nema veze s pameću….Kako su okrenuli u crveni nije mi jasno, radim pa ne stignem sve pročitati…


Mislim da se to lomi ovaj tjedan, imam osjećaj….Znaće se za FI..

Pa već se zna FI, zna se da je Libertas pod novim ugovorom, novi brod
a ovo što se u americi i Hrvatskoj dešava pročitaj na tehnička analiza i utjecaj vanjskih čimbenika..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Kao da se i ovo što je danas Rohatinski izrecitirao nije znalo odavno,svatko tko živi u ovoj državi to zna i sad se burza sustavno ruši ali kad krene novi val pozitive vjerujem da čemo i mi na njemu zajahati.Pozdrav svima

kud vodi ovaj brod…….?????????????
ne znam da li da "plačem od muke" kad pogledam našu burzu il da se radujem radi dokupa……..
sutra se opet sprema mini-potop………

Velik dio raje živi sa ovom dionicom…….. u ove dane, nemaju što drugo prodati nego dionice..
iskreno rečeno………….ZADOVOLJNA SAM! ….. bez obzira na minus….dionica se odlično drži.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close