ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PEKING – Kinesko gospodarstvo u trećem je tromjesečju ove godine ostvarilo snažan 8,9-postotni rast u odnosu na isto tromjesečje prošle godine, zahvaljujući izdašnoj potrošnji na gospodarske poticaje i time izazvanom rastu građevinskog sektora, dionica i potrošnje potrošača.
U prvih devet mjeseci 2009. rast je iznosio 7,7 posto, priopćio je danas kineski Nacionalni statistički ured. Dužnosnici su ranije prognozirali rast od barem ciljanih godišnjih 8 posto u ovoj godini. Unatoč snažnom rastu dionica i nekretnina, maloprodajne cijene pale su za 1,1 posto u dosadašnjem dijelu godine.

Iako gospodarstvo zasad cvjeta, neki analitičari upozoravaju da ulaganjima potaknut oporavak, sa snažnim naglaskom na projekte javnih radova, prikriva ili čak pogoršava dugoročne slabosti koje će se dugoročno odraziti na gospodarstvo.

Nebudite nestrpljivi nakon izvješča čemo krenuti gore samo neka se BDI zadrži na ovim razinama i doći če i naše vrijeme.Pozdrav strpljivima
[smiley]


Nebudite nestrpljivi nakon izvješča čemo krenuti gore samo neka se BDI zadrži na ovim razinama i doći če i naše vrijeme.Pozdrav strpljivima
[smiley]

A dotle da trejdamo za bureke???? Osobno je kupio na 1136 i 1137, prodao na 1150 i opet kupovao danas po 1106-1118. Pa neću više bureke, hoću janjetinu



Neću se miješati u vaše prosudbe tko i zašto trguje, ali ovaj rast BDI već nekoliko dana postaje, tj. šalje jasan signal. Unatoš štopanju ili distribuciji ili akumulaciju ili što već je na ATPL se događa, odnos ukupne prodaje u korist kupnje, gomile špekulanata željne brze zarade, nastavi li se rast BDI, sve navedeno neće više biti moguće.

Lijep podrav from me [thumbsup]


Da , samo što se rast BDI-a prema mnogim prognozama neće nastaviti,odn. slijedi bar manje hlađenje,ako ne i jače,a onda…
[/quote]

molim te pošalji nam linkove tih prognoza

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


pa ne treba odmah na 3800 ali ni 2800 nije loše za početak [thumbsup]

hajmo prvo na 1800 , pa idemo dalje !!!

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Prava pat situacija već dugo vrimena, iako BDI raste, iako su Ameri u zelenom njihovi brodari su u crvenom….Kako ćemo sutra mi, stvarno nemam pojma…

mi ćemo ko i zadnja tri mjeseca..strogo kontrolirano ….


Prava pat situacija već dugo vrimena, iako BDI raste, iako su Ameri u zelenom njihovi brodari su u crvenom….Kako ćemo sutra mi, stvarno nemam pojma…

Njihovi brodari rade backtest proboja trokuta gdje mi kasnimo, kad to bude gotovo idu naprijed i idu gore.Evo graf ATPL iz čega je vidljivo da se ATPL neće moći kočiti još dugo.



Prava pat situacija već dugo vrimena, iako BDI raste, iako su Ameri u zelenom njihovi brodari su u crvenom….Kako ćemo sutra mi, stvarno nemam pojma…

Njihovi brodari rade backtest proboja trokuta gdje mi kasnimo, kad to bude gotovo idu naprijed i idu gore.Evo graf ATPL iz čega je vidljivo da se ATPL neće moći kočiti još dugo.
[/quote]

Iz tog grafa nije ništa vidljivo


Prava pat situacija već dugo vrimena, iako BDI raste, iako su Ameri u zelenom njihovi brodari su u crvenom….Kako ćemo sutra mi, stvarno nemam pojma…

Brodari su izašli iz crvenog, a neki i u dobrom zelenilu preko 5%.

Splite
Čemu više ti grafovi i priče. Pa to već slušamo dva mjeseca.drugi tjedan gore, pa opet drugi tjedan gore…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ovaj trokut ima zatvaranje do 26.10. dakle samo 4 dana.
A ti koji si full ATPL ili si bio toliko naivan pa prodao ili radiš kontra druk jer te žulja CASH



Nebudite nestrpljivi nakon izvješča čemo krenuti gore samo neka se BDI zadrži na ovim razinama i doći če i naše vrijeme.Pozdrav strpljivima
[smiley]

A dotle da trejdamo za bureke???? Osobno je kupio na 1136 i 1137, prodao na 1150 i opet kupovao danas po 1106-1118. Pa neću više bureke, hoću janjetinu
[/quote]
Ja ne trejdam to me ne zanima ni najmanje samo dugoročno u ovoj dionici,mnogi če se ovdje opeči kad krene brzi vlak [wink] treči kvartal je brzo bit če pozitivan,vozarine su trenutno 23000 24000 tisuče sto je dovoljno za kakvu takvu zaradu,bliži se primopredaja supramaxa vjerujem u ovu dionicu i ne dam je za burek a kupio sam je jakoo jeftino [wink]

New Report

Close