ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 14:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Inače JPM je nedavno preporučio kupnju DSX jer smatraju da za razliku od većine brodara imaju stabilnu bilancu i kvalitetno poslovanje i da im niska zaduženost olakšava budućnost.

Točno, no preporučili su i NM, to je brodar gdje se ove godine mogla uzeti enormna lova. Međutim, od svih činjenica analitičari im najviše cijene keš na računu, pa se očekuju akvizicije od strane ova dva brodara. Obzirom na oporavak dionica ova dva brodara ameri očito vjeruju u kinesku priču.

pojavi se stotka na bidu…odmah bjezanje sa aska….menazderi rasparcajte te naloge na manje komade da i mi nesto kupimo na bidu [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Evo što se zove transparentni site gdje se mogu vidjeti vozarine brodova. I naša ATPL bi trebala napravit nešto slično.

Vaš link

I noga u guzicu je korak naprijed

Svi brodari u minusu, očito se očekuje okret BDI u Down, iako glikos tvrdi drugačije…..


FFA leveli u porastu, BDI i danas u zelenom

Vaš link


Jos da se FFA dogovori i uskladi sa ZSE di bi nam bio kraj.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



FFA leveli u porastu, BDI i danas u zelenom
Jos da se FFA dogovori i uskladi sa ZSE di bi nam bio kraj.

Di si Brokeru, znao sam da ćeš se javiti, evo otkrit ću ti tajnu kako ovo ide. Tri koraka naprijed jedan nazad, kužiš? Teško je povjerovati ali je tako. [thumbsup]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!



FFA leveli u porastu, BDI i danas u zelenom

Vaš link


Jos da se FFA dogovori i uskladi sa ZSE di bi nam bio kraj.
[/quote]
zse je cekao okret BDI [wink] ma bas sam htio jos jednom kupit po 1100 [rolleyes] i sad mi se ti kinezi poceli razbuktavat…..tech…ja opet nakrcan ..kao i onda na 600 kad sam ti pisao da i ja krcam ,a ti savjetovao prodaju….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

danas je dobar dan za kupovanje malima, po par komada, a veliki mogu samo sanjati neku značajnu količinu bez da podignu cijenu…vidimo sve pršti od paničara i prodavača… [lol]




FFA leveli u porastu, BDI i danas u zelenom

Vaš link


Jos da se FFA dogovori i uskladi sa ZSE di bi nam bio kraj.
[/quote]
zse je cekao okret BDI [wink] ma bas sam htio jos jednom kupit po 1100 [rolleyes] i sad mi se ti kinezi poceli razbuktavat…..tech…ja opet nakrcan ..kao i onda na 600 kad sam ti pisao da i ja krcam ,a ti savjetovao prodaju….
[/quote]
@ Inverter

Kolega svak je kovac svoje srece. Da sam ikad savjetovao prodaju bas se i ne sjecam (ako nije bio sprd) Ja do kohones u LEDU

@ Kormilar

Ma ta teorija mi je dobro poznata. Nekad su stari brodovi jdpl takozvani kanulasi zbog slabih makinja kad zapuse bura danima predavali gvardiju na Santa Marija di Leuca. Nesto se bura raspuhala i nad ATPL.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

@ Kormilar

U provu naravno [lol]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"




FFA leveli u porastu, BDI i danas u zelenom

Vaš link


Jos da se FFA dogovori i uskladi sa ZSE di bi nam bio kraj.
[/quote]
zse je cekao okret BDI [wink] ma bas sam htio jos jednom kupit po 1100 [rolleyes] i sad mi se ti kinezi poceli razbuktavat…..tech…ja opet nakrcan ..kao i onda na 600 kad sam ti pisao da i ja krcam ,a ti savjetovao prodaju….
[/quote]
[thumbsup]

US brodari Pre-market: 7.09 +0.32 (+4.73%)

I noga u guzicu je korak naprijed

New Report

Close