ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 08:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Ekipa – kad vise sjedaju te div. dionice?!?
Imam Investor, i ni da bi; a govorilo se o 2 mjeseca nakon 4.8… [sealed]

budi sretan što kasne…prodat ćeš po višoj cijeni ako već želiš prodati…

[/quote]
III. Dio dobiti iz toke I. ove Odluke uporabiti e se za isplatu dividende u vlastitim
dionicama Društva i to u roku od 60 dana nakon što izmjena Statuta Društva donesena na
Glavnoj skupštini Društva održanoj 04. kolovoza 2009.g. bude upisana u registar Trgovakog
suda u Dubrovniku.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.




Ekipa – kad vise sjedaju te div. dionice?!?
Imam Investor, i ni da bi; a govorilo se o 2 mjeseca nakon 4.8… [sealed]

budi sretan što kasne…prodat ćeš po višoj cijeni ako već želiš prodati…

[/quote]
III. Dio dobiti iz toke I. ove Odluke uporabiti e se za isplatu dividende u vlastitim
dionicama Društva i to u roku od 60 dana nakon što izmjena Statuta Društva donesena na
Glavnoj skupštini Društva održanoj 04. kolovoza 2009.g. bude upisana u registar Trgovakog
suda u Dubrovniku.

[/quote]

Znači samo je pitanje, na koji nemamo odgovor, kada je upisana u registar Trgovačkog suda u Dubrovniku. Ja malo surfo za to, ali bez uspjeha. Ima li netko taj info?

...





Ekipa – kad vise sjedaju te div. dionice?!?
Imam Investor, i ni da bi; a govorilo se o 2 mjeseca nakon 4.8… [sealed]

budi sretan što kasne…prodat ćeš po višoj cijeni ako već želiš prodati…

[/quote]
III. Dio dobiti iz toke I. ove Odluke uporabiti e se za isplatu dividende u vlastitim
dionicama Društva i to u roku od 60 dana nakon što izmjena Statuta Društva donesena na
Glavnoj skupštini Društva održanoj 04. kolovoza 2009.g. bude upisana u registar Trgovakog
suda u Dubrovniku.

[/quote]

Znači samo je pitanje, na koji nemamo odgovor, kada je upisana u registar Trgovačkog suda u Dubrovniku. Ja malo surfo za to, ali bez uspjeha. Ima li netko taj info?
[/quote]
Neko je o tome već piso moraš se vratit par stranica unazad.

IMT?

09/10/2009.

BDI UP 48
Baltic Exchange Dry Index 2695 UP 48
BCI Baltic Exchange Capesize Index 4107 UP 117
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2705 UP 72
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1800 UP 1
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 972 DOWN 2

znam da burza ne radi ali neka se nađe …

9.10.2009.

Diana Shipping Inc. (DSX) At 12:29PM ET: 13.83 down 0.48 (3.35%) i pada,
DryShips, Inc. (DRYS) At 12:30PM ET: 6.72 down 0.35 (4.95%) i pada,
a indeksi im zeleni, hm…

Znam da burza ne radi al nek se nađe.

(kad već drugi neće spomenut. rekao sam ja, samo se piše ono šta pojedinima paše, a sve što govori suprotno se ignorira, al samo dajte, da vidim dokle će)

never surrender


9.10.2009.

Diana Shipping Inc. (DSX) At 12:29PM ET: 13.83 down 0.48 (3.35%) i pada,
DryShips, Inc. (DRYS) At 12:30PM ET: 6.72 down 0.35 (4.95%) i pada,
a indeksi im zeleni, hm…

Znam da burza ne radi al nek se nađe.

(kad već drugi neće spomenut. rekao sam ja, samo se piše ono šta pojedinima paše, a sve što govori suprotno se ignorira, al samo dajte, da vidim dokle će)

A molim te šta tebe briga dokle će i da piše se ono što nama paše, imaš druge dionice ak ti se ova ne sviđa i bok.
Ionako si prije dan dva napisao da od tebe nećemo čut ni slova, u čemu je odjednom problem?



Ma kolega stara narodna je akumuliraj kad je dobro i kupuj kad je lose. Ovaj put je dobro neobicno dugo trajalo. Pa onda genijalci ala Economu from Dryship pricali o superciklusu i sta se dogodilo. Strpljivi su postali nestrpljivi, puni casha i 2007-8 poceli narucivat ko sumanuti iako je bilo skupo racunajuci na superciklus i nastojeci imat dio njegovog benefita. A onda ti je kao i 90-tih u nas neko upalio svicu i zavladao mrak.

Pa zar niste upravo Vi u to doba najviše pljuvali po upravi JDPL zašto ne uzme kredite i ne počne kupovati nove brodove kao i drugi ladjari?

[/quote]

Zar ti mislis da je pametno ona dva broda kupiti za cash?

Nije problem, neću više kontrirati. Evo da ne budem jedini toliko dosadan onda ću se ponašati kao i vi.

Očekujem u ponedjeljak jak rast naših brodara, gledajuć ove prethodne postove sam zaključio da sam u krivu, kada toliko ljudi očekuje rast a i vani brodari rastu ko ludi, kao i bdi, onda će i naši rasti. Crobex dosta toga mora u rastu nadoknadit i to bi mogao najviše s brodarima. Bojim se samo da neću stići kupiti atpl po 1200 kuna kako neki kažu da bi mogla biti gužva na bidu i da bi moglo brzo planuti dionica na prodaji. Al nema veze, kupit ću valjda po 1230, neće valjda odmah u blokadu. Ako ništa drugo ni ulpl na 760-770 kuna nije toliko skupo. Obzirom da se očekuje velik rast bdi indeksa. Pozdrav svim dioničarima, želim svima lijepu kupnju u ponedjeljak koji to namjeravaju!

never surrender


Nije problem, neću više kontrirati. Evo da ne budem jedini toliko dosadan onda ću se ponašati kao i vi.

Pero kaj se duriš, prodal si rano i sad žarko želiš da se vrati na razine planova tvoje male glavice. Ak misliš postat milijuner uvati se motike i ostavi se burze, mada se ni sa motikom kod nas nećeš usrećit ali vrijedi pokušati. Ili čekaj iduće stoljeće ako ga doživiš jer ovo što je prošlo zadnji puta se desilo 1932, pa sad računaj, tko je jamio jamio je, vlakić ide u suprotnom smjeru, Takvi kao ti prizivali su cijene od 30-ak kuna pa da i deca mogu kupovat ovu dionicu. Ovo je posao za zrele i odrasle ljude, a i tvoj gubitak je u sigurnim rukama zato ne gubi živce. Lep pozdrav. [lol]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


9.10.2009.

Diana Shipping Inc. (DSX) At 12:29PM ET: 13.83 down 0.48 (3.35%) i pada,
DryShips, Inc. (DRYS) At 12:30PM ET: 6.72 down 0.35 (4.95%) i pada,
a indeksi im zeleni, hm…

Znam da burza ne radi al nek se nađe.

(kad već drugi neće spomenut. rekao sam ja, samo se piše ono šta pojedinima paše, a sve što govori suprotno se ignorira, al samo dajte, da vidim dokle će)

Je Pero u pravu si. Brodari su svugdje jako volatilna dionica i ljudi nakon rasta od cca 10-15% uzimaju profit. Normalna stvar. Samo tu je bitno što kaže Kormilar, nema u skoro vrijeme DRASTIČNIH (na to mislim sve više od 20tak %) padova.

...



Nije problem, neću više kontrirati. Evo da ne budem jedini toliko dosadan onda ću se ponašati kao i vi.

Pero kaj se duriš, prodal si rano i sad žarko želiš da se vrati na razine planova tvoje male glavice. Ak misliš postat milijuner uvati se motike i ostavi se burze, mada se ni sa motikom kod nas nećeš usrećit ali vrijedi pokušati. Ili čekaj iduće stoljeće ako ga doživiš jer ovo što je prošlo zadnji puta se desilo 1932, pa sad računaj, tko je jamio jamio je, vlakić ide u suprotnom smjeru, Takvi kao ti prizivali su cijene od 30-ak kuna pa da i deca mogu kupovat ovu dionicu. Ovo je posao za zrele i odrasle ljude, a i tvoj gubitak je u sigurnim rukama zato ne gubi živce. Lep pozdrav. [lol]
[/quote]

Ne durim se, zaključio sam da sam očito bio u krivu, šta sad ako se želim vratiti nazad? Samo vas sve lijepo molim da odmah ne dižete cijenu, možda još netko bude želio jeftino prodat, ima za sve dosta, a sačuvajte dionica i za mene u ponedjeljak i ja bih sad htio kupit dok je jeftino, da ne ode vlakić bez mene. Samo toliko. I ja bih komad tog kolača o kojem svi pričaju, evo kupit ću i po 1200 i više ako treba, sad vidim da sam budala jer nijednom u zadnja 3 mjeseca nisam kupio po 1100, sad ću propustit veliki rast i pojest ću se.

Samo bih još dodao da američki brodari nemaju veze s našom burzom jer naši su brodari ionako potcjenjeni debelo, to svi vide a nitko neće priznat, ne isplati se borit s ovom činjenicom.

never surrender

Tko je za to da će atpl u ponedjeljak presisat 1200 nek mi da ocjenu 100! Ja sam za to!

never surrender

New Report

Close