ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 10:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Danas +100, sutra nadam se opet +100njak. Kumulativno do našeg otvaranja u ponedjeljak +8%.

...

Konacno pravi preokret..
Ali nevjerovatno kako se to dogodilo bas kada mi opet nesto slavimo..

Nadam se da cemo to u ponedeljak nadoknaditi

pero
daj se odluči već jednom…kupi sad i ostvari zaradu ili nemoj kupovat ali okani se drukanja, jasno je da nećeš kupiti jeftinije zbog svojeg pisanja pa se orijentiraj na neke "perspektivnije" dionice…
nemoj mi samo prodavati foru da želiš nekome od nas pomoći da "progledamo",… svaki tvoj negativan stav je klasičan druk u cilju povoljnije kupnje ali ne ide pa ne ide…
vrijeme je da brodari potegnu a ti odluči želiš li sudjelovati ili samo gledati…


pero
daj se odluči već jednom…kupi sad i ostvari zaradu ili nemoj kupovat ali okani se drukanja, jasno je da nećeš kupiti jeftinije zbog svojeg pisanja pa se orijentiraj na neke "perspektivnije" dionice…
nemoj mi samo prodavati foru da želiš nekome od nas pomoći da "progledamo",… svaki tvoj negativan stav je klasičan druk u cilju povoljnije kupnje ali ne ide pa ne ide…
vrijeme je da brodari potegnu a ti odluči želiš li sudjelovati ili samo gledati…

Varate se ako mislite da drukam. Ja točno znam kad ću i po kojim uvjetima kupiti, a nije me uopće strah ako propustim bilo kakav "rast". Neka prvo dođe do tog rasta, pa ćemo onda diskutirati. Ovako se sprema ražanj, a zec u šumi. Bez brige neću vam više kvarit doživljaj, reko sam od mene više ni slova. Žao mi je što me krivo doživljavate, ja vam nisam neprijatelj, al dobro vama na volju neću više pisat, sretno u rastu.

never surrender

Baltic Dry Index (BDI) +101 2647

Vaš link

US brodari +3.42%
Vaš link

I noga u guzicu je korak naprijed


@peroungar

u pravu si perice. ako usporedimo atpl, dsx i bdi… [thumbsup]


Pogledaj stvarnu usporedbu na Bloombergu pa će ti biti daleko jasnije! Našao si interval koji ti maksimalno paše.
Usporedi Russel 3000 index,BDI i ATPL i ULPL te vanjske brodare.
Vidi graf star 1.g. pa onda komentiraj, ovako samo ću reći
LOŠE DRUKAŠ!
ULPL neće nitko živ prodavati ispod 680kn i okani se ćorava posla.

objektivno ATPL bi bilo sigurno i poželjno kupiti kad probije 1200 kn, no sumnjam da će biti puno onih koji će tržiti po toj cijeni…ne zato što nebi željeli nego neće stići …

Ekipa – kad vise sjedaju te div. dionice?!?
Imam Investor, i ni da bi; a govorilo se o 2 mjeseca nakon 4.8… [sealed]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Ekipa – kad vise sjedaju te div. dionice?!?
Imam Investor, i ni da bi; a govorilo se o 2 mjeseca nakon 4.8… [sealed]

budi sretan što kasne…prodat ćeš po višoj cijeni ako već želiš prodati…

Evo malo lijepih vijesti za BDI!

http://www.hellenicshippingnews.com/index.php?option=com_content&task=view&id=68408&Itemid=93

Više od godinu dana sam 100% u ATPL.
Ponekad trejdam, sve prodam pa opet kupim,
zadnji puta sam prodao po 1184, kupi ponovo za 1124, i razlikom povećao broj dionica.
Hoće li padati ili strelovito rasti, sa mi je svejedno jer sam svakako previše ispušio.
Dosta ekipe druka na dole i to mi izgleda tužno,
jer ATPL isključivo ovisi o Kini, Indiji… da ne nabrajam,
a ne o hrvatkoj vladi
i smatram da je to jako bitno u ovom trenutku naglasiti kada je očito da se svjetko gospodarstvo polako oporavlja.

Da može biti jeftinije, vjerovatno može,
Da može biti i skuplje također je moguće.

Tko se misli obogatiti u mjesec dana neka zatvori ovaj forum i cijeli CROBEX uopće i mane se ćorava posla…
To govorim iz iskustva

Pozdrav

semper fidelis


Ekipa – kad vise sjedaju te div. dionice?!?
Imam Investor, i ni da bi; a govorilo se o 2 mjeseca nakon 4.8… [sealed]

Da stvarno, prošo je rok. A da ih utužimo, meni duguju pedesetak komada?

New Report

Close