ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 22:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dobar porast bdi-a!!

US brodari 6.48 +0.25 (+4.01%) na otvaranju

Vaš link

I noga u guzicu je korak naprijed

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DSX,DRYS,EGLE,EXM,FREE,GNK,NM,OCNF,SEA,QMAR,BHO,TRMD,ESEA,TBSI,TOPT,PRGN,GDOCF.PK,DNORD.CO,TORM.CO,GOGL.OL,CECO.OL,BEL.OL,JIN.OL&d=e

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

6.51 x 149800 nalog na asku drys [shocked] blizu milje dolara….e to je brana [cool] al se tamo sisa ekipu…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


6.51 x 149800 nalog na asku drys [shocked] blizu milje dolara….e to je brana [cool] al se tamo sisa ekipu…..

[thumbsup]

Što dionica više stagnira u kanalu (slučaj ATPL, ULPL, JDPL) vjerovatnost velikih magnituda (čitaj rasta) je veća! Nekako imam blagi feeling da slijedi rally brodara, koji ostali neće moći pratiti ni blizu.
Potvrda, Američki brodari +5,6%.


Što dionica više stagnira u kanalu (slučaj ATPL, ULPL, JDPL) vjerovatnost velikih magnituda (čitaj rasta) je veća! Nekako imam blagi feeling da slijedi rally brodara, koji ostali neće moći pratiti ni blizu.
Potvrda, Američki brodari +5,6%.

vrlo izgledno!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Tu priču slušam već dva mjeseca. Evo ovako će biti. Sutra stagnacija,možda mali plus. Ameri opet rastu i sutra, sve do petka. Pošto mi ne radimo,rasta nema. Te u pon. hlađenje u amera, koje naši brodari odmah prihvačaju.
Tj. bolje reći naš brodar. Jer niti jedan na našoj burzi neće mrdnut ako to atpl prva ne napravi.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Tu priču slušam već dva mjeseca. Evo ovako će biti. Sutra stagnacija,možda mali plus. Ameri opet rastu i sutra, sve do petka. Pošto mi ne radimo,rasta nema. Te u pon. hlađenje u amera, koje naši brodari odmah prihvačaju.
Tj. bolje reći naš brodar. Jer niti jedan na našoj burzi neće mrdnut ako to atpl prva ne napravi.

onda nemoj slušat pajdo, ovdje nema 100 % prognoze, radiš kako misliš da je najbolje

ja sam ulpl vec 2 mjeseca, a on ni da mrdne..
al bome nije ni pao, tak da ništa strašno se nije dogodilo,hold i nadamo se najboljem

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

čak bih nadodao i laganini dokup

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

danas mi broker iz fime kaže da će brodari treći kvartal završiti u minusu.da li je to točno ?


danas mi broker iz fime kaže da će brodari treći kvartal završiti u minusu.da li je to točno ?

A da ti je rekao da skočiš kroz prozor ti bi povjerovao????
Naši brokeri nemaju blage veze, obično neke bakice koje ne razume ništa.

New Report

Close