ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 05:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

hvala

Očekuje se korekcija tržišta ovaj tjedan, koja je bila i prošli tjedan ali nas je mimoišla..Kako je ono rekao…Dečki, pretjerali ste…Dioničko tržište se daleko više oporavilo od gospodarstva….Zato oprez…

Dionice rok do 17.11.2009 kažu u dubrovniku..A gdje sam ja pročita da je do 04.10.2009


Dionice rok do 17.11.2009 kažu u dubrovniku..A gdje sam ja pročita da je do 04.10.2009

Nisi ti krivo pročitao. Osobno sam zvao prije cca 20 -tak dana gđu A.V koja radi na dionicama i rekla mi je da če biti na SKD do kraja mjeseca rujna, Zvao sam neki dan i stavio post na forum .. netko se kod ATPL grdno prevario (muški glas, odsjek dionice) 18.08 registrirano kod trgovačkog suda u Dubrovniku, od todg datuma 60 dana. Sada sam zvao prije nekoliko min. Rečeno mi je na dva upita u sigurnost datuma da su registrirane 17. 09.2009 kod trgov. suda i da bi trebale biti prebačene najkasnije s datumom 17. 11. 2009. Tada če vrijediti kako je netko rekao možda i 600 kn. Eto inf.
LP

I very much love INGRA !!

ja imam jednu drukciju teoriju. kako brodovi cape i panamax prevoze istu robu naravno da će kompanije za skoro istu cijenu iznajmljivati brodove cape. kad cape preraste odredenu cijenu ponovo će krenuti up cijena panamaxa. nikoga ne navlaćim jer da budem iskren ne cijenim nicije mišljenje osim svojeg. pogotovo na ovom forumu, koji mi je, da budem iskren, puno puta pomogao. kad kazete prodaj onda kupim, a kad kazete kupi onda prodam

Školovana budala je veća budala od one neškolovane



Dionice rok do 17.11.2009 kažu u dubrovniku..A gdje sam ja pročita da je do 04.10.2009

Nisi ti krivo pročitao. Osobno sam zvao prije cca 20 -tak dana gđu A.V koja radi na dionicama i rekla mi je da če biti na SKD do kraja mjeseca rujna, Zvao sam neki dan i stavio post na forum .. netko se kod ATPL grdno prevario (muški glas, odsjek dionice) 18.08 registrirano kod trgovačkog suda u Dubrovniku, od todg datuma 60 dana. Sada sam zvao prije nekoliko min. Rečeno mi je na dva upita u sigurnost datuma da su registrirane 17. 09.2009 kod trgov. suda i da bi trebale biti prebačene najkasnije s datumom 17. 11. 2009. Tada če vrijediti kako je netko rekao možda i 600 kn. Eto inf.
LP
[/quote]

Ovo ne lići na ATPL..ali krizu sad svi koriste pa tako i uprava ATPL..nije problem sada prodati dividendni dio(tko mora) kad bi u ovakvoj muljaži oko prebacivanja dividende uopće bila sigurnost da če i biti nešto od toga…ne ide na čast upravi.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Mrgude,
na tvom grafu minor 2 val traje duže nego intermediate 1, 2 i 4.
Logičnije bi mi bilo da je smo još u kompliciranom intermediate 4 i da nas čeka još cijeli intermediate 5 val prema gore u koraka. Mislim da nam tek slijedi minor 1 od intermediate 5, a ne 3 od 5.
Što misliš o ovoj opciji?

Baltic Exchange Dry Index 2362 UP 5
BCI Baltic Exchange Capesize Index 3300 UP 18
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2382 UP 21
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1837 DOWN 31
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 977 NO CHANGE

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Baltic Exchange Dry Index 2362 UP 5
BCI Baltic Exchange Capesize Index 3300 UP 18
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2382 UP 21
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1837 DOWN 31
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 977 NO CHANGE

haha, kaj si i ti počeo igrat najbrži prst? [smiley]

I'LL BE BACK


ja imam jednu drukciju teoriju. kako brodovi cape i panamax prevoze istu robu naravno da će kompanije za skoro istu cijenu iznajmljivati brodove cape. kad cape preraste odredenu cijenu ponovo će krenuti up cijena panamaxa. nikoga ne navlaćim jer da budem iskren ne cijenim nicije mišljenje osim svojeg. pogotovo na ovom forumu, koji mi je, da budem iskren, puno puta pomogao. kad kazete prodaj onda kupim, a kad kazete kupi onda prodam

Uglavnom svi ovdje govore da kupuju, znaći da ti prodaješ?

US brodari otvorili pozitivno,
trenutno 6.29 +0.13 (2.11%)
Vaš link

[thumbsup]

I noga u guzicu je korak naprijed



Baltic Exchange Dry Index 2362 UP 5
BCI Baltic Exchange Capesize Index 3300 UP 18
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2382 UP 21
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1837 DOWN 31
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 977 NO CHANGE

haha, kaj si i ti počeo igrat najbrži prst? [smiley]
[/quote]
unutra je pa prati [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close