ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 23:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

možete mi reći čemu ovakav zaron amera.
danas bdi idalje izgleda dobro, obratite i pozornost na dva period ugovora
http://reports.platou.com/FixtureReport/Pages/BulkFixtures.aspx


možete mi reći čemu ovakav zaron amera.
danas bdi idalje izgleda dobro, obratite i pozornost na dva period ugovora
http://reports.platou.com/FixtureReport/Pages/BulkFixtures.aspx

Bernankeov pesimizam potaknuo averziju prema riziku

Svjedočeći pred House Financial Services Committee, predsjednik američke središnje banke Ben S. Bernanke pokušao je zatomiti očekivanja brzog oporavka. Izjavio je da u 2010. godini ne očekuje značajan rast jer će nezaposlenost nastaviti rasti, a zaposlenost je ključna komponenta ekspanzije gospodarstva. Prema njegovim riječima, stope nezaposlenosti zadržat će se iznad 9,0 posto do kraja sljedeće godine,
a i ova izjava nije manje važna…
Asked by reporters how fast the Fed would remove its ultra-low rates and shrink its huge balance sheet, Lockhart said, "I doubt we’re going to go for years without the need to raise rates," but added that the U.S. economy would likely have to adapt to slower rates of growth than before the financial crisis…

@dejo
hvala, našao sam i sam nešto o tome, međutim ovo se odnosi da američko gospodarstvo, dok kina kao najveći uvoznik ima bolje projekcije. Tome svjedoči i rast BDI-a, stoga mi baš i nije jasno čemu takav zaron brodara

nakn zarona na otvaranju sad se čisti prodaja a i promet je ok.



@dejo

hvala, našao sam i sam nešto o tome, međutim ovo se odnosi da američko gospodarstvo, dok kina kao najveći uvoznik ima bolje projekcije. Tome svjedoči i rast BDI-a, stoga mi baš i nije jasno čemu takav zaron brodara

Brodari ne rone nego stoje na mjestu. Kao što vidiš trenutno su brodari u najmanjem minusu i tek su se vratili na razine od prekjučer. A da će pasti, neće.

nisam ni mislio da ćemo nešto posebno roniti kao što nismo ni posebno rasli, samo mi panika u amera nije jasna (jer tamo neki krejmer nešto prosere)

Istresli se paničari. Šteta što ih nema više 🙂
BDI opet po FFA levelima danas u plusu 4-5%.

...

mislim da bi atlantska danas mogla postati dobro utočišće za one koji žele ostati u dionicama…osim toga mislim da vani neće padati danima, brzo će se to opet okrenuti u pozitivu, ipak je oporavak počeo samo je sporiji nego bi većina željela…
nama je bitno da Sveti Vlaho bude preuzet na vrijeme da ulovi bolji ugovor za što postoje dobri uvjeti…ako ga se odmah veže na godinu dana mislim da bi ulovio dobru vozarinu

dobar pazar [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

za ove jutros moja bi baba dobro rekla:
‘kud ste navrli, ima za sve’

hate red

kad se objavi BDI idemo preko 1150

I noga u guzicu je korak naprijed


kad se objavi BDI idemo preko 1150

Kad već imaš kristalnu kuglu, kaži nam kolega što će biti večeras nakon closing bell sa S&P 500?

New Report

Close