ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega za jednog mrguda jako ste pristojni [thumbsup]

Još jedna pozitiva za one koji nisu gledali; na trgovanim danas dionicama HT prvi, ATPL druga po ostvarenom prometu. Dugo to nije bilo, evi i mojih famoznih 1125, ode to i više. Kupnja 2.407, P; 10.200
LP

I very much love INGRA !!


Još jedna pozitiva za one koji nisu gledali; na trgovanim danas dionicama HT prvi, ATPL druga po ostvarenom prometu. Dugo to nije bilo, evi i mojih famoznih 1125, ode to i više. Kupnja 2.407, P; 10.200
LP

Je, nema više puno skupljanja bez značajnog dizanja cijene…

...

kad ce vise ta dividenda ?, jel vec netko dobio

U cijelom ovom padu BDIa brodari su imali lakši pad, isto očekujem kod rasta, da ih prate sa zadrškom u odnosu od barem 30-50 % na bdi. Eto, na to bi se ja kladio najprije. [thumbsup]

na 1124 kn., 1500 kom na prodaji…. [undecid]

svaka čast majstoru s 1.500 kom od 1.124,00 kn na asku. Sigurno uspio prikupiti si još malo ATPL-R-A s bida.

...

Ovakav nalog još nisam vidija na prodaji….ovo nikako nije dobro..

ma to su mu gratis dionice [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Ovakav nalog još nisam vidija na prodaji….ovo nikako nije dobro..

e ja baš mislim da je to dobro jer to znači da netko jaaaako želi spustiti cijenu za šoping. sjećam se takvih naloga na drugoj strani (bidu) prije famozne smrti burze…tada su jaaaako željeli prodati po višoj cijeni

majstor je tu da plaši i kupuje one ispod te cijene…da mu je namjera zbilja prodati učinio bi to kriomice, malo po malo…samo strpljivo kolege , mislim da ćemo i mi uskoro doći na svoje…


Ovakav nalog još nisam vidija na prodaji….ovo nikako nije dobro..

To se je moglo i očekivati, ne vjerujete valjda da će, kada isprazne trezor dijeleći nama dividendu u dionicama ponovo kupovati po skupljim cijenama od onih po kojima su ih nama podijelili. Ja sam svoje prije par dana rasprodao i očekujem da ću jeftino kupovati zajedno s njima.

New Report

Close