ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja bih mogao podnijeti gubitak od nekih 30%,sve preko toga bi me bacilo u agoniju,zato ću još malo pričekati,a onda početi nadokupljivati,pametno i strpljivo,po 10-ak komada..u plusu sam,pa si mogu dopustiti hazard,ako je to uopće hazard,mislim da bi čvrsta podrška mogla biti na 1000 kn,doduše,vidjet ćemo,kad promet bude preko 3 000 000 na dan,to će biti signal….


mislim da bi čvrsta podrška mogla biti na 1000 kn,doduše,vidjet ćemo,kad promet bude preko 3 000 000 na dan,to će biti signal….

3 milijuna uz rast ili 3 milijuna uz pad?
pitam jer spominješ podršku na 1.000 kn pa…

Pa kakav sad pad pa već mjesec dana slušam kako bdi okreće na gore.da se stao odmoriti prije velikog rasta. Aha, bit će da ide još malo dole da uhvati zaleta. To tako ide?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

ma ja sam ju uzeo danas na 1121kn to je jedina dionica osim ht-a koju mi nije zao nadokupljivati iz mjeseca u mjesec i gdje mi je drago da pada jer kad pocne rasti zao mi je prodati, pa najsigurnije je da pada onda je kod mene ziher :-)….a super su im stranice, u svakom trenutku vidim gdje moja flota plovi he he, neka samo plovi …………….ps uzeo sam ju i prije na 669 i prodao na 750….uf


Pa kakav sad pad pa već mjesec dana slušam kako bdi okreće na gore, da se stao odmoriti prije velikog rasta.

Evo, umjesto BDI-ja koji i dalje pada, raste DRYS. Raskorak sve veći i veći.
Jao što će biti plača!



Pa kakav sad pad pa već mjesec dana slušam kako bdi okreće na gore, da se stao odmoriti prije velikog rasta.

Evo, umjesto BDI-ja koji i dalje pada, raste DRYS. Raskorak sve veći i veći.
Jao što će biti plača!
[/quote]
S čije strane plača..



dolaze pozitivni dani za brodare,,,sutra,vec sutra

Sutra = danas.
Temeljem tvojeg posta, koji je ovdje sasvim solidno i pozitivno ocjenjen, danas sam kupio dionice ATPL, međutim, tvoja najava se nije obistinila. [sad] A tako si zvučao siguran u sebe… [cry]
[/quote]
pa ako ste kupili po 1114 a prodali po zadnjoj ,6 kn zarade po dionice,sasvim solidno u ova teska vremena…..

zaboravio si proviziju od oko 11 kn po dionici….nije za trejdanje zadnje dane. Il je imaš ili nemaš..Ali kako je bila nekidan na 1190 a nije se ništa prominilo ja držim i dalje….A ima i za dokup na njoj zarađen..



mislim da bi čvrsta podrška mogla biti na 1000 kn,doduše,vidjet ćemo,kad promet bude preko 3 000 000 na dan,to će biti signal….

3 milijuna uz rast ili 3 milijuna uz pad?
pitam jer spominješ podršku na 1.000 kn pa…
[/quote]
veliki promet pri padjućim cijenama signalizira dobar znak,isto tako veliki promet pri rastućim cijenama je loš znak,tj sell znak..pa se nadam da će se na 1000 stvoriti veliki otpor,a to ćemo vidjeti po velikom prometu..npr,današnji veći promet na lkpc signalizira prodaju..evo,već sam se pomirio da sam sutra spušio 1000 eura,a šta ćeš,to je takav sport…za par dana bi opet mogao biti u minusu,naravno,to moja žena ne smije znati…inače…hm..hm..sreća što sam ostavio 55% portfelja u cashu i dolorima…

Ne znam samo dokad će se forsirati ova priča o brodarima i do kad će im se umjetno ovako održavati cijena, zar nije jednom bila ista ovakva priča o kojekavom rastu a na kraju se dogodila velika korekcija? Dajte malo budimo realni, ni ova dionica kao ni većina drugih brodara uz ovakav bdI i ovakve loše vozarine nemaju šta tražiti na ovim cijenama. Ne znam ko uopće forsira ove dionice na ovim cijenama a baš sve je protiv njih. I slobodno se dalje optimisti nadajte u rast, ja vidim u kojem smjeru BDI već ide mjesecima,oporavka ni od korova, nema tu kruha, a bogami ni zarade.
.
Evo samo danas na imarexu futuresi za bdi idući kvartal -5% i to debelo ispod 2000. Pametnom dovoljno. Arrivederci.

never surrender




mislim da bi čvrsta podrška mogla biti na 1000 kn,doduše,vidjet ćemo,kad promet bude preko 3 000 000 na dan,to će biti signal….

3 milijuna uz rast ili 3 milijuna uz pad?
pitam jer spominješ podršku na 1.000 kn pa…
[/quote]
veliki promet pri padjućim cijenama signalizira dobar znak,isto tako veliki promet pri rastućim cijenama je loš znak,tj sell znak..pa se nadam da će se na 1000 stvoriti veliki otpor,a to ćemo vidjeti po velikom prometu..npr,današnji veći promet na lkpc signalizira prodaju..evo,već sam se pomirio da sam sutra spušio 1000 eura,a šta ćeš,to je takav sport…za par dana bi opet mogao biti u minusu,naravno,to moja žena ne smije znati…inače…hm..hm..sreća što sam ostavio 55% portfelja u cashu i dolorima…
[/quote]
Nebi se složio u potpunosti, ako netko proda LKPC po 1600 danas to nije prodaja dapače to je kupnja da nebi utekla cijena što će vrime i pokazati….

atpl sutra 1090kn srdačan pozdrav kolege…

New Report

Close