ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 22:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
530
11
48,20
49,20
-2,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Nevjerojatno koliko ima mazohista na brodarima [huh].Ma maknite se ljudi s kupnje,nek tresne kolko treba,pregazit će vas kola koja jure nizbrdo.Mislim stvarno……..kaj vam je [sad]

pa da samo tvoj nalog ostane na kupnji ha? ne brini ima se municije…… [wink]
[/quote]

Nisam na kupnji ni brodara a bogme ni građevinara [smiley]
Cca.500 novogradnji je do sad otkazano ove godine.Zar to nije zabrinjavajuče?? A ovih 170 koji nisu uspjeli otkazati,oni neznaju što će prevoziti.Jedno je sigurno,povečanje svjetske flote uz smanjenje obima posla=pad cijene prijevoza.Za mene bezvezni sektor,skoro kao građevinari [tongue]
[/quote]

Zanimljivo kad se govori o novogradnjama – niko ne spominje onih 70 -90 brodova što mjesečno završe u scrap. U ovih 8 mjeseci ih se napililo oko 500 mahom manjih starudija, ako je novih samo 170…
bude još falilo

Stocks fell on Tuesday as investors fretted that prices may have run too far ahead of the economic recovery even as data showed the U.S. manufacturing sector expanded in August after a long slump.

Nemoš bit pametan…Nikad neznaš koji podatak će koliko uticati na burzu…Sad je sve dobro ali se čini da su dionice prerano narasle, što ne vridi za Crobex…

molim objašnjenje : na nekolkio foruma promjena cijena na kraju trgovinskog dana nije ista.fima,business,poslovni -0,11%
kapital-plus,seebiz,liderpress +1,71

ne uzima li se prosjećna cijena dionice od predhodnog dana i prosječna od danas za usporedbu porasti ili pada cijene određene dionice?

.

Vaš link

I noga u guzicu je korak naprijed



Evo zašto volim TA:
u zadnjih 6mj. da je netko odlučio kupiti ATPL svaki put kad je cijena prešla pomični prosjek i da je prodao svaki put kad je pala ispod njega…imao bi prinos daleko veći od 100%

Na slici ispod izdvojio sam samo četiri trade-a za to zaslužna, svi ostali bili bi ili sitno u plusu ili zanemarivo u minusu, čak i kada se u obzir uzmu svi troškovi i provizije prinos je nevjerojatan.

Neka se javi netko tko promatra fundamentalne pokazatelje, financijska izvješća, DCF, itd…
i neka kaže da bi zaradio upola toliko i ja mu kapu skinem!

izvor: http://www.investa.hr

Ajd pliz, pliiiiiz, nacrtaj to isto, samo da je na x osi sljedeće: 1.10.2009, 1.11.2009, 1.12.2009, 1.1.2010, 1.2.2010 … ili ne možeš :)))))
[/quote]

mogu… ali 2.2.2010 😉

Na zatvaranju.


Evo zašto volim TA:
u zadnjih 6mj. da je netko odlučio kupiti ATPL svaki put kad je cijena prešla pomični prosjek i da je prodao svaki put kad je pala ispod njega…imao bi prinos daleko veći od 100%

Na slici ispod izdvojio sam samo četiri trade-a za to zaslužna, svi ostali bili bi ili sitno u plusu ili zanemarivo u minusu, čak i kada se u obzir uzmu svi troškovi i provizije prinos je nevjerojatan.

Neka se javi netko tko promatra fundamentalne pokazatelje, financijska izvješća, DCF, itd…
i neka kaže da bi zaradio upola toliko i ja mu kapu skinem!

izvor: http://www.investa.hr


na ovom mom grafu cijena samo što nije prešla WMA….što znači da bi trebala gore,ajd baš ćemo vidjeti….gledajući tvoj graf i kako se cijena u takvim situacijama ponašala velike su šanse ako se to dogodi da ćemo gore
vidjet ćemo

malo TA….na nedavnom predavanju koje je organizirao PD,tip iz finesa capital Fordek reće sljedeće….kada SMA 200 prođe ispod cijene-potvrda dugoročnog trenda.

evo ovdje se to malo bolje vidi…oznacio sam mjesto gdje je SMA 200 prešla iznad cijene i usljedio je pad,a ovo drugo oznaceno gdje je prošla ispod cijene vam ne trebam objašnjavati.

šta danas slijedi sa atpl? hoće li prkositi ostalima dionicama i danas biti u plusu ? (moga bi i crobex)


šta danas slijedi sa atpl? hoće li prkositi ostalima dionicama i danas biti u plusu ? (moga bi i crobex)

vidim ljepo prkosi [bye] [bye] [bye]

živjeli!!!

New Report

Close