ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 20:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
530
11
48,20
49,20
-2,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

panamamaxi rastu…..to je dobro……

Današnji BDI je izvrstan za ATPL jer rastu panamaxi i handysize brodovi. Unatoč svi katastrofičarima od jučer i seebizovm članku vozarine su danas porasle.

Samo da napravi niz od par dana…..Doduše panamaxi rastu već treći dan…

ajde super kad je toliko navlačenja na pad, znači da je vrijeme da kroz koji dan polako počnemo kupovati,


Unatoč svi katastrofičarima od jučer i seebizovm članku

Ne misliš valjda da će se preko noći dogoditi ono što piše u članku? Radi se ipak o procesu i trendu, a ne od danas na sutra. Dakle, unatoč "izvrstnom" BDI-u ATPL će danas vjerojatno završiti u povećem minusu.

Evo zašto volim TA:
u zadnjih 6mj. da je netko odlučio kupiti ATPL svaki put kad je cijena prešla pomični prosjek i da je prodao svaki put kad je pala ispod njega…imao bi prinos daleko veći od 100%

Na slici ispod izdvojio sam samo četiri trade-a za to zaslužna, svi ostali bili bi ili sitno u plusu ili zanemarivo u minusu, čak i kada se u obzir uzmu svi troškovi i provizije prinos je nevjerojatan.

Neka se javi netko tko promatra fundamentalne pokazatelje, financijska izvješća, DCF, itd…
i neka kaže da bi zaradio upola toliko i ja mu kapu skinem!

izvor: http://www.investa.hr

Vaš link

jučer druk dole, danas kupuju dobro indormirani i fondovi a sutra možemo očekivati druk gore

I noga u guzicu je korak naprijed

DRYS grabi



Unatoč svi katastrofičarima od jučer i seebizovm članku

Ne misliš valjda da će se preko noći dogoditi ono što piše u članku? Radi se ipak o procesu i trendu, a ne od danas na sutra. Dakle, unatoč "izvrstnom" BDI-u ATPL će danas vjerojatno završiti u povećem minusu.
[/quote]
Zašto očekuješ poveći minus (ili ga priželjkuješ) ATPL je trenutno 1103 kn a jučer je završila dan na1100 kn.

Tuđim novcem. Ne iz vlastita džepa. Zašto bi netko kupovao po višoj cijeni kad može po nižoj?


Evo zašto volim TA:
u zadnjih 6mj. da je netko odlučio kupiti ATPL svaki put kad je cijena prešla pomični prosjek i da je prodao svaki put kad je pala ispod njega…imao bi prinos daleko veći od 100%

Na slici ispod izdvojio sam samo četiri trade-a za to zaslužna, svi ostali bili bi ili sitno u plusu ili zanemarivo u minusu, čak i kada se u obzir uzmu svi troškovi i provizije prinos je nevjerojatan.

Neka se javi netko tko promatra fundamentalne pokazatelje, financijska izvješća, DCF, itd…
i neka kaže da bi zaradio upola toliko i ja mu kapu skinem!

izvor: http://www.investa.hr

Ajd pliz, pliiiiiz, nacrtaj to isto, samo da je na x osi sljedeće: 1.10.2009, 1.11.2009, 1.12.2009, 1.1.2010, 1.2.2010 … ili ne možeš :)))))

...


Tuđim novcem. Ne iz vlastita džepa. Zašto bi netko kupovao po višoj cijeni kad može po nižoj?

Zašto bi netko prodavao po nižoj cijeni kad može po višoj?

New Report

Close