ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 16:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
530
11
48,20
49,20
-2,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

a bidi ovog bisera. ceka 12 dionica atpl za 50 lipa razlike. jadan da ne izgubi 6kn. stvarno ima svakakvih. ipak sad vidim da je pala do 935. nisam je dugo pratio jer znam svoj target pa cekam. inace diplomski mi je bio atpl pa bar osnove znam. za razliku od 90% foruma

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


a bidi ovog bisera. ceka 12 dionica atpl za 50 lipa razlike. jadan da ne izgubi 6kn. stvarno ima svakakvih. ipak sad vidim da je pala do 935. nisam je dugo pratio jer znam svoj target pa cekam. inace diplomski mi je bio atpl pa bar osnove znam. za razliku od 90% foruma

taj dan najniza je bila 900,00 kn…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Anforč’natli, izgleda da se ATPL prodaje…

ATPL-R-A 1.085,00 1.115,01 1.086,68 -2.98 % down 1.534 1.680.801,74

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


jel to pada? lol cekaj tek bdi danas. ne drukam. bio je bdi 27000 pa je bila 1200kn. sad je 17000 a ono jos gore. atpl je u banani. i nije palo do 900 nego do 1001kn. slabo pratis kolega

A kada je BDI bio 27000 i 17000 povijesni rekord mu je 11700 iz svibnja 2008. godine?

jedva se cekalo vanjske indexe….da malo jace udare po bidu…. [wink] ajmo jedinice….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


jedva se cekalo vanjske indexe….da malo jace udare po bidu…. [wink] ajmo jedinice….

Ma koje jedinice buraz i tko je jedva čekao????

Pa svi vani i kod nas trube da je pad izvjestan, a vi igrate psiho igrice, onak tko da jedan luzer il onaj ko proda papak?

I opet budete demantirani i dalje nastavljate ko da se niš nije dogodilo?

A dionice pale u prosjeku 5 %, a kad narastu tolko onda vadite mast svim kešolovcima, a sad vam ti isti na bidu?

Ne razumijem nitko nije dobar, niti kešolovci, niti oni u dionicama, niti prodavači niti kupci??

Pa ljudi dragi ima različitih strategija ulaganja, ak se ne slažete s nekom ne morate odmah drukati da se radi po vašem, čitajte i učite…


jedva se cekalo vanjske indexe….da malo jace udare po bidu…. [wink] ajmo jedinice….

a vi ste kolega mogli jučer izaći i predviditi ovaj pritisak na izlaz!
osvrnuo bih se na one kolege koji pišu da atpl nema veze sa capeovima i da panamaxi uvjek bolje prođu…pa koliko mi je poznato atpl je cijelu ovu godinu gubitaš? a vjerovatno će je tako i završiti pa mi nije jasno kako se "voda" u poslovanju u ovoj krizi za panamaxe može na nju odnositi…i koliko mi je poznato rješila se novogradnji pa po vašim rječima neće ni biti konkurentna da bi poslovala sa 7000 dolara dan na nuli jel tako???

živjeli!!!

MatLalic2 @ di da ucim….na forumu????? [lol] a ti vidim promjenio plocu…..ne vidim tvoje desetice na bidu????? [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Hehe ova dionica nije u fokusu, kak bi rekli grubi i ekipa.

Ja sam se prebacil u druga dva brodara…

Promjena ploče?? kaj je to? kad je nisam mjenjao rekli su budalo pa svi je mjenjamo, kad je promjenim pitaju,a kaj si je promjenio? Pa da ne budem više budala, sad sam samo tenkre…

Uči iči, ne na forumu, al ne morate drukat gluposti. Kad sam ih ja pisao svi su se sablažnjavali, a ja htio pokazati kak se ja osječam čitajuči 90% postova…
Onak drekec mi je u ustima i ja ga mljackam i nikak da ga spljunem van…



jedva se cekalo vanjske indexe….da malo jace udare po bidu…. [wink] ajmo jedinice….

a vi ste kolega mogli jučer izaći i predviditi ovaj pritisak na izlaz!
osvrnuo bih se na one kolege koji pišu da atpl nema veze sa capeovima i da panamaxi uvjek bolje prođu…pa koliko mi je poznato atpl je cijelu ovu godinu gubitaš? a vjerovatno će je tako i završiti pa mi nije jasno kako se "voda" u poslovanju u ovoj krizi za panamaxe može na nju odnositi…i koliko mi je poznato rješila se novogradnji pa po vašim rječima neće ni biti konkurentna da bi poslovala sa 7000 dolara dan na nuli jel tako???
[/quote]
ma sto se ti brines???? ti si jucer prodao i cekas ponovo na 700 [yawn] meni je dobra cjena 1100 +-

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Llakše malo s tim lupanjem po kupnji, pa ne zatvara se danas butiga! moći ćete i sutra prodati ATPL [angry]
Kupnja – ATPL-R-A
9 1.088,11
12 1.088,00
6 1.087,05
3 1.087,01
108 1.087,00

Prodaja – ATPL-R-A
369 1.099,00
50 1.099,97
10 1.100,00
20 1.100,70
97 1.100,80

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

Nevjerojatno koliko ima mazohista na brodarima [huh].Ma maknite se ljudi s kupnje,nek tresne kolko treba,pregazit će vas kola koja jure nizbrdo.Mislim stvarno……..kaj vam je [sad]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close