ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 14:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
530
11
48,20
49,20
-2,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

tako je glikos. nije to baš jednostavno kako ekipa misli.
naime osnove poslovanja nalažu u bilo kojoj branši da kupac stalno traži nižu cijenu ucjenjujući ponuđača konkurencijom. s druge strane ponuđači kad dođu pred kraj tj. do nabavne cijene ili čak i ispod nje pronalaze nove, poboljšane proizvode i na taj način opravdaju povećanje cijene. primjer je auto industrija gdje cijena novih automobila nikad ne pada ali je zato sad ugrađena klima standard a prije nekoliko godina je bila dodatna oprema ili cd-radio itd. drugi primjer je tržište audio-video tehnike ili računala. tko će kupiti računalo koje stoji godinu dana u izlogu pa sad da košta 200,00kn kad je beskorisno.
kad dođu novogradnje podići će se standard prijevoza i oni sa starim brodovima ispadaju pomalo iz igre i ravnoteža ponude i potražnje se uspostavlja na višoj razini, odnosno za iste novce će se voziti roba ali pod boljim uvjetima.

fondovi i mirovinci drukaju na dole, pa kad pokupuju drukat će gore. što je tu čudno.

I noga u guzicu je korak naprijed

Da li itko zna koliko točno brodova ATPL ima na spotu i kakvi su ugovori za ostale?

Evo ovdje kod DRYS primjer kako treba izgledati izvješće jednog brodara:
Vaš link

Kukumar |@ vidi se da su jako nervozni jer nema prodaje,, [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

joj al ste smjesni. ja sam prodao po 1345 i sad cekam da jos padne. kad vidim na ovom forumu da pise kupi, odmah prodam i obrnuto.

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

Jel netko od vas prati Top10 ili sastav portfelja mirovinskih fondova? Vidim da ste jako uvjereni da fondovi manipuliraju tržištem pa bi bilo dobro znati na osnovu čega to tvrdite.
Jer ako nemate neku osnovu za te tvrdnje, onda ste vi ti koji drukate i pokušavate manipulirati tržištem.


joj al ste smjesni. ja sam prodao po 1345 i sad cekam da jos padne. kad vidim na ovom forumu da pise kupi, odmah prodam i obrnuto.

od tada ti je bila na 900 kn ..pa ponovo na 1190 ….da ne cekas ponovo na 600 [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



joj al ste smjesni. ja sam prodao po 1345 i sad cekam da jos padne. kad vidim na ovom forumu da pise kupi, odmah prodam i obrnuto.

od tada ti je bila na 900 kn ..pa ponovo na 1190 ….da ne cekas ponovo na 600 [bye]
[/quote]
kupio sam na 735

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


joj al ste smjesni. ja sam prodao po 1345 i sad cekam da jos padne. kad vidim na ovom forumu da pise kupi, odmah prodam i obrnuto.

kolega slažem se sa vama sve sami eksperti za brodare puno informacija a na kraju uvjek ili više manje izađe suprotno od njihovih očekivanja…

živjeli!!!




joj al ste smjesni. ja sam prodao po 1345 i sad cekam da jos padne. kad vidim na ovom forumu da pise kupi, odmah prodam i obrnuto.

od tada ti je bila na 900 kn ..pa ponovo na 1190 ….da ne cekas ponovo na 600 [bye]
[/quote]
kupio sam na 735
[/quote]

ja sam je zavrtio od tada već 10 puta [thumbsup] tko se toga sjeća još

živjeli!!!

jel to pada? lol cekaj tek bdi danas. ne drukam. bio je bdi 27000 pa je bila 1200kn. sad je 17000 a ono jos gore. atpl je u banani. i nije palo do 900 nego do 1001kn. slabo pratis kolega

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


jel to pada? lol cekaj tek bdi danas. ne drukam. bio je bdi 27000 pa je bila 1200kn. sad je 17000 a ono jos gore. atpl je u banani. i nije palo do 900 nego do 1001kn. slabo pratis kolega

za koju godinu ti tvrdis????? [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close