ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ljudi, znalci, prijatelji…………kaj da radimo s ovom dionicom? jel vrijedi čekati ili sutra mijenjati?
recite nešto

triba je zaminit za ulpl ako bas oces brodara…….vise ce sigurno rast a mozda i dostic atpl.

Uffffffffff……… prošo voz ili…….možda još nije. u svakom slučaju gledamo u jutro šta ćemo i kako ćemo

beti

Možda mi je promaklo ali nisam vidio da je neko komentirao otkazivanje novogradnje ?

former91@ promaklo ti je….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

FFA level obećava, danas BDI skaće
Vaš link

I noga u guzicu je korak naprijed

zanima me odgovor iskusnih forumaša.koja bi bila fer cijena atpl u sadašnjem trenutku (rok nekih mjesec dana)?

Zašto misliš da će cijena u sljedećih mjesec dana doći na svoju fer vrijednost?


zanima me odgovor iskusnih forumaša.koja bi bila fer cijena atpl u sadašnjem trenutku (rok nekih mjesec dana)?

700 kuna.



zanima me odgovor iskusnih forumaša.koja bi bila fer cijena atpl u sadašnjem trenutku (rok nekih mjesec dana)?

700 kuna.
[/quote]

Ak bude 700 kn, ja ti poklonim svih svojih 174 komada koje imam.


zanima me odgovor iskusnih forumaša.koja bi bila fer cijena atpl u sadašnjem trenutku (rok nekih mjesec dana)?

700 kuna

živjeli!!!



zanima me odgovor iskusnih forumaša.koja bi bila fer cijena atpl u sadašnjem trenutku (rok nekih mjesec dana)?

700 kuna.
[/quote]

puno je to, maximalno 200 kn…….. [lol] [lol] [lol] [thumbsup] [bye]




zanima me odgovor iskusnih forumaša.koja bi bila fer cijena atpl u sadašnjem trenutku (rok nekih mjesec dana)?

700 kuna.
[/quote]

puno je to, maximalno 200 kn…….. [lol] [lol] [lol] [thumbsup] [bye]
[/quote]

Ako kupujete u Konzumu mogla bi po 199,99 [tongue] [tongue]

New Report

Close