ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pozdravljam sve na forumu.daleko,daleko ste bolji od businessova foruma (nema usporedbe).ovdje se može štošta novoga naučiti.
pitanje :može li atpl doči iduči tjedan do 1200 kn ili će je kočiti trayderi?
u kojoj mjeri ima utjecaj bdi,dow jones i dax na cijenu atpl (ili je netko kod nas pušta + – 35 kn)
na kojim stranicama se mogu vidjeti fituresi (finviz ?)
da li će nakon dividendnih dionica cijena pasti ? ( cca. 20%)

nece ti cijena past zato sto je vecina prodala koji su kupili zbog dividende i nece svi dobit u isto vrijeme dividendu tako da mislim da nece past

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


pozdravljam sve na forumu.daleko,daleko ste bolji od businessova foruma (nema usporedbe).ovdje se može štošta novoga naučiti.
pitanje :može li atpl doči iduči tjedan do 1200 kn ili će je kočiti trayderi?
u kojoj mjeri ima utjecaj bdi,dow jones i dax na cijenu atpl (ili je netko kod nas pušta + – 35 kn)
na kojim stranicama se mogu vidjeti fituresi (finviz ?)
da li će nakon dividendnih dionica cijena pasti ? ( cca. 20%)

pogledaj u kristalnu kuglu ili gledaj u grah ili šolju kave pa saznaš tijek događaja za sljedeći tj… [lol]

živjeli!!!




Jutros mi stiže info da je danas zadnji dan za dividendu uknjižit . Kako vrijeme brzo prolazi.

O čemu pričamo samby???
Pa rok je 60 dana od dana održavanja skupštine koja je bila 04.08.
[/quote]
Da, o čemu ti to?
[/quote]

Moja velika isprika . Hvala na upozorenju .Broker mi se ispričao , kao greška software koji je nešto staro ubacio u današnji newsleter.
Još jednom ispričavam se na prenosu krive i neprovjerene informacije. Zato je forum ovdje da odmah reagira i sprijeći možebitne krive odluke.
Hvala forumu.

Nikako mi nije jasno tko kupuje ovu dionicu koja je precjenjena najmanje 50%, ajmo polako kažu da se na burzi kupuje budućnost pa šta se ovdje onda kupuje gubitci koji se generiraju iz dana u dan i koji će svakim danom postajati sve veći pa svi znamo da do kraja godine dolazi brdo novogradnji koji će i ovako jako niske vozarine još dodatno spustiti pa zar još niste naučili da brodari uspjevaju pokriti trenutno tek 50% troškova a onih drugih 50% se generira kao gubitak, manite se ćorava posla i ovih fondovskih igrica koji vas pokušavaju navući u deveti krug pakla iz koga teško da ćete izaći zdravi.

pozdrav i oprez pazite šta se događa u svijetu.

ZSE
nije mi jasno što ti radiš na ovoj temi ako misliš da je ATPL loša firma..ja osobno uopće ne pratim postove na dionicama za koje mislim da nisu interesantne ili neperspektivne…
pusti nas luzere koji imamo vjere u ovu dionicu i firmu da sami odvagnemo što je dobro a što ne a ti kupuj one podcjenjene firme koje poslovne rezultate ostvaruju isključivo u Hrvatskoj, te sigurno imaju bolju budućnost…

pozdrav i oprez pazi što se događa u Hrvatskoj

Baltic Exchange Dry Index 2421 DOWN 4
BCI Baltic Exchange Capesize Index 3946 DOWN 56
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2157 UP 64
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1740 DOWN 12
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 833 UP 1

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Baltic Exchange Dry Index 2421 DOWN 4
BCI Baltic Exchange Capesize Index 3946 DOWN 56
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2157 UP 64
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1740 DOWN 12
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 833 UP 1

...

američki brodari nakon jučerašnjeg skoka od skoro 10% danas u Pre-marketu ponovo skok: 6.31 +0.07 (1.12%).

Vaš link [smiley]

I noga u guzicu je korak naprijed

američki brodari nakon jučerašnjeg skoka od skoro 10% danas u Pre-marketu ponovo skok: 6.31 +0.07 (1.12%).

Vaš link [smiley]

I noga u guzicu je korak naprijed

BDI juče -2, danas -4!
Moglo bi se reći da praktički stoji u mjestu što nije baš tako čest slučaj.
Kakva su razmišljanja, usporio prije nastavka pada ili je na dnu za ovo razdoblje i ne ide niže odnosno sprema se promjena trenda??
Pesimisti tvrde da neće puno rasti jer je mnogo novogradji, na strani optimista je činjenica da brodarima ove vozarine ne stvaraju neki veći profit mnogima samo gubitke pa da moraju rasti.
Eto zanimaju me razmišljanja upućenijih u struku na ovom forumu…
Sigurno nisam jedini…
Hvala u naprijed na argumentaciji ma u kojem smjeru išla [thumbsup]


manite se ćorava posla i ovih fondovskih igrica koji vas pokušavaju navući

dugo mi je trebalo da shvatim, ali izglda da treba svaki puta kad cijena atpl počne padati malo dokupiti, održavati cijenu, pogotovo ako svaki mjesec porezni obveznici ubace svjež novac, kako ne bi potegnulo crobex previše dolje…nekima ne bi odgovaralo…pa da…

New Report

Close