ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 03:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Dionice hrvatskih brodara odolijevaju snažnom padu vozarina

http://www.poslovni.hr/124298.aspx

Hrvatski brodari prenapuhani

Čak i poslovni.hr druka za rušenje cijena naših brodara; ni oni se nisu još dovoljno nakrcali prije

rasta BDI-a i vrijednosti dionica naših uzdanica! [lol]

ajde makni se i ti sa 35 komada…..1095 stršiš [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.dryships.com/pages/report.asp


ajde makni se i ti sa 35 komada…..1095 stršiš [undecid]

Ajde makni se ti sa 110 komada…..1117 stršiš! [lol] [thumbsup]


Glikos Kad će već jednom taj petak, u kojem tjednu ili mjesecu. Ja stalno gledam te FFA ali ništa ne vidim pa bi te m0lim da me prosvijetliš. Inače će promijeniti moje mišljenje o tebi i smatrati te jednim običnim drukerom. Unaprijed hvala.

Evo da te prosvjetlim: Kolega lijepo se logiraj bespaltno na http://www.balticexchange.com zatim prati svakog ponedjeljka FFA za dry (jer se za rasute terete objavljuje samo ponedjeljkom, a za tankere samo 1. u mjesecu), taj FFA se u principu nikada ne odnosi na aktualni, već uvijek na idući tjedan. Zatim usporedi vrijednosti BDI indexa i FFA, ali metom koju sam ti naveo, ajmo se kladiti javno da će idući tjedan BDI biti pozitivan i vidjeti ćeš da niakada taj FFA ne fula. Trenutno je stanje FFA za dry (za rasute teret) objavljen jučer 17 08. 09.
Assesment Change
Cape total : 9718 +3780
Panamax tota: 9449 +3549
Supramax total: 3370 +2285
Handysize total: 272 -808
FFA Volume Estimates- Dry -Total: 22809 +8806
Ovaj FFA će ti biti aktualan idući tjedan, ovaj tjedan slijedi korekcija BDI jer je FFA od 10 08. 2009 bio u minusu oko 4000 lota, korekcija BDI mogla bi se dogoditi već danas i ja je očekujem, ali idući tjedan snažan rast preko 3000-3500 bodova.


Pozor svim paničarima i neiskusnima:ovaj tjedan opet slijedi dobar pad bdi-a i pokušaj rušenja brodara, tak da ko nema dobre živce molit ću lijepo nek se danas iskrca il nek ne pali comp do petka,da ne bu opet nismo znali. [cry]

pa nemores nis kupit na bidu????? di su te kamikaze ????? [sad]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



ajde makni se i ti sa 35 komada…..1095 stršiš [undecid]

Ajde makni se ti sa 110 komada…..1117 stršiš! [lol] [thumbsup]
[/quote]

A sada se makni još ti sa 143 kom i možemo mirno uzletjeti! [thumbsup]




ajde makni se i ti sa 35 komada…..1095 stršiš [undecid]

Ajde makni se ti sa 110 komada…..1117 stršiš! [lol] [thumbsup]
[/quote]

A sada se makni još ti sa 143 kom i možemo mirno uzletjeti! [thumbsup]
[/quote]
Rjeseno.




ajde makni se i ti sa 35 komada…..1095 stršiš [undecid]

Ajde makni se ti sa 110 komada…..1117 stršiš! [lol] [thumbsup]
[/quote]

A sada se makni još ti sa 143 kom i možemo mirno uzletjeti! [thumbsup]
[/quote]
evo …ode….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

maklo ga je u 11:31:00 [thumbsup]
ako je mislo kočiti neka mu, a ako nije onda prodavaču sretno s kešom

Moraš čitat između redaka,di si bio jučer pred kraj?



Pozor svim paničarima i neiskusnima:ovaj tjedan opet slijedi dobar pad bdi-a i pokušaj rušenja brodara, tak da ko nema dobre živce molit ću lijepo nek se danas iskrca il nek ne pali comp do petka,da ne bu opet nismo znali. [cry]

pa nemores nis kupit na bidu????? di su te kamikaze ????? [sad]
[/quote]

pazite ovoga prodao je jedan komad po bidu 1.112,53!? svaka čast majstore!

New Report

Close