ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Malo se usporio pad.

Tørrbulkindeksen Baltic Dry faller 11 poeng (0,4 prosent) til 2.612 poeng torsdag.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



Napokon ste čvrsti i ništa vam ne može naškoditi.

Čestitam zaista sam pozitivno iznenađen!


To je zato što je ono najgore prošlo, budućnost može biti samo bolja. 🙂

Drago mi je što drukaš na dolje. Kad se ovakav stari i iskusni mačak šunja oko dionice kao oko zdjele s ribom i ŽELI kupiti dionicu (ali jeftinije!), onda je to dobar znak. ;-)))

[/quote]

Ne zanima me atpl.
Atlp-r-a uvijek daje smijer kretanja crobeksa i zato mi je važna.
Pozdrav i uživaj.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

gorane, dušo, kad srce kaže atpl-r-a

kaži: neeeeećuuu….

jao, takvi ko ti…

mislim da se usporio pad bdi indeksa
mislim da ste sada na 2.612

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Baltic Exchange Dry Index 2612 DOWN 11
BCI Baltic Exchange Capesize Index 4333 UP 41
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2325 DOWN 53
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1700 DOWN 36
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 823 UP 2


mislim da se usporio pad bdi indeksa
mislim da ste sada na 2.612

Nije meritum BDI već FI 3Q, a on će biti odličan i zato dionica ne pada, već će rasti kako se bude bližio 13.studenog, no slažem se ima dionica što će rasti brže i jače od ATPL, pa valja računati i na oportunitetni trošak. Ipak, likvidnost i jačina firme za RH prilike nisu zanemarivi, a već u rujnu stiže još novi brod (bolje vozarine od starih kanti) i neke druge dobre vijesti, pa ne čudi slaba prodaja.

ko guske smo u magli. Prema drukerima i natezačkim nalozima lijepo se dalo ravnati do sada, no očito su godišnji odmori učinili svoje.
Računao sam na veći pad ponajvećma zbog legende da " na jesen ide oporavak a brodari će ga predvoditi, vremenski i u postotcima". Predugo se ta legenda uzgajala da ne bi bila druk, nadolje dakle.
Drugo, zbog unutrašnje situacije dioničarska ginekologija abortirala je na građevinarima, pa bi pad na brodarima, a potom rast zbog "vanjskih faktora" bio jedini logični izlaz naplate bolova dioničarsko građevinskoj mafiji.
ili, jednostavno, svi se primiriše, i čekaju bolje vremena, pravi maheri za to imaju nos, sredstava i strpljenja.

uglavnom , kako god, bravo za atlansku.
Svim iskrenim obožavateljima-dioničarima predlažem avijatičarsko-galebarski moto

"nije sramota pasti, sramota je ne dići se"

my,

uglavnom , kako god, bravo za atlansku.
Svim iskrenim obožavateljima-dioničarima predlažem avijatičarsko-galebarski moto

"nije sramota pasti, sramota je ne dići se"

– 0,18 % je dizanje ?

Iz izskustva sutra BDI u zelenom, jer se danas iz negativnog područja gotovo približio nuli.


gorane, dušo, kad srce kaže atpl-r-a

kaži: neeeeećuuu….

jao, takvi ko ti…

vidi se tko je pava roda! [kiss]

http://www.dryships.com/pages/report.asp ,BDI okret trenda….http://finance.yahoo.com/q/cq?d=v1&s=DSX+DRYS+EGLE+EXM+FREE+GNK+nM+OCNF+SEA+QMAR+BHO+TRMD+ESEA+TBSI+TOPT+PRGN+GDOCF.pk+dnord.co+torm.co+gogl.ol+ceco.ol+bel.ol+jin.ol USA BRODARI LJEPO POPRATILI ,IVANA7 SE VRATILA U ATPL [wink] TO NAM JE NAJVAZNIJE…. [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close