ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 04:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ups
Pre-market: 6.58 +0.22 (3.46%)

I noga u guzicu je korak naprijed

Steta da se ovakvoj vijesti kao ovoj danas o zaposlenosti tj nezaposlenosti nije pridodao i kakav takav rast BDI-a, mislim da to fali cijelom nasem trzistu da ga malo digne, da mu vjetra u ledja a ne u prsa kao danas. Sve u svemu cudna je ova ne korelacija BDI-a sa opcim oporavkom, nesto smrducka…neko vara

No pain no Game

evo brodari u americi počeli pozitivno kako smo i mislili.
Vaš link

I noga u guzicu je korak naprijed



evo protuofenzive idemo gore

ameri u Pre-marketu: 6.51 +0.15 (2.36%)


A šta ćemo s BDI….
[/quote]

BDI će shvatiti – zamisli samo koliko je to brodova , dok oni krenu …

onima koji dijele jedinoce na postanje BDI-a predlažem posjet doktoru……neće morati dugo čekati u redu kao obićno, samo neka kažu svoj problem i bit će primljeni po hitnom postupku…..teži slućajevi uvjek imaju prednost……. [bye]






http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=16ea75fa-8ccb-42ed-850e-a4193178a5ea
Navodno ih je potpredsjednik Vlade pozvao u svoj kabinet gdje im je Končar izložio ideju, no predsjednik Uprave Atlantske plovidbe, Ante Jerković, otvoreno je odbio poziv

Imamo pametne ljude na čelu firme i za to smo najjači.
@Končareva najbliža suradnica u poslovnim ulaganjima u Hrvatskoj Vinka Cetinski potvrdila je da će Končar ponudu predati već u prvom natječaju.
Ova maca se zna ugurat di treba. Trebo bi nju naš Antiša malo šarmirat.

[/quote]
Ne znam koje je godište Antiša ali si nešto mislim da bi ga Vinka dovela do infarkta. [lol]
[/quote]
HaHa!! Prije mislim do prosjačkog štapa.
Danas samo laganini.
Aug 6 (Reuters) – Diana Shipping Inc (DSX.N) reported lower quarterly earnings as the economic slowdown led to lower charter rates for its ships and increased off-hire days.
Net income for the second quarter fell to $30.4 million, or 39 cents a share, down from $56.7 million, or 76 cents a share, a year ago. Voyage and time charter revenue fell 31 percent to $59.8 million.

Since the beginning of the year, China has imported some 354 million tons of iron ore. By way of comparison, the country brought in 440 million tons in all of 2008 — a year that was, for the most part, still unmarked by the full-blown effects of the Great Recession.
http://www.thestreet.com/_yahoo/story/10565459/1/dry-bulk-shippers-caught-in-chinese-box.html?cm_ven=YAHOO&cm_cat=FREE&cm_ite=NA

Žuti opet zasrali, ali kažu približava se jesen i pojačane aktivnosti.
btw.. kakvo je ovo mrtvilo na forumu?

[/quote]
kak ste tak providni pa iz aviončeka se vidi da ste kupili a bili ste rekli da bu te čekali na 700, šta vas je tak slomilo pa ste vnušli nutra.
[/quote]

Tko je rekao, šta i kad?
Pošto ti je novi nick lijepo se prestavi jer nemam pojma s kim imam čast mlatiti praznu slamu.

who dares, wins

Neče dugo, zato je i odabrao tako lijepi nick. [kiss]
Vanka izgleda splasnila euforija. Pa nije to prehlada ljudi, pa da se može samo tako oporaviti.
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR&d=v1

SLAVONAC (malo san maka)

Ima li netko pojma zašto BDI zadnjih dana roni po 4-5% i to u jeku općeg svjetskog zelenila, jel mi šta promaklo?

pa mozda zato sto su zalihe rude na povijesnim razinama. E sada da nije bilo pametnjakovica koji su k….li po Techmanu mozda bi nekaj i objasnio ovako sada neka netko drugi pametuje ko se recimo bavi zbukanjem i fasadom, a ne frajer koji se bavi brodovima 20 godina

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Ima li ovome padu BDI kraja

Vaš link


pa mozda zato sto su zalihe rude na povijesnim razinama. E sada da nije bilo pametnjakovica koji su k….li po Techmanu mozda bi nekaj i objasnio ovako sada neka netko drugi pametuje ko se recimo bavi zbukanjem i fasadom, a ne frajer koji se bavi brodovima 20 godina

Ne treba ti nitko ništa objašnjavati, odi na ovaj link
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR&d=v1
pa pročitaj malo vijesti. Ja sam ti u brodarstvu preko 30 godina (kao mali kupao sam se u kadi sa patkicom i brodićem), pa niti sada ne mogu za sebe reči da nešto o tome znam.
Informacija je bitna i onaj tko prvi dođe do nje taj je pobjednik. Levinjosi koji su u petak prvi saznali podatke o nezaposlenosti u USA su zaradili za sladoled.

SLAVONAC (malo san maka)


Ima li ovome padu BDI kraja

Vaš link


Ne bi reka prema nalozima na kupnji.Netko želi žarko ovu dionicu kupit

Korkyra

New Report

Close