ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 14:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


jel neko zna promet u zadnjih mjrsec dana, zanima me koliko dionica je okrenuto u tom razdoblju, hvala

– 12.10.2007., dakle prije nešto više od mjesec dana cijena dionice Atpl bila je 3.600 kn
– u proteklih mjesec dana protrgovano je dionicom Atpl u iznosu od gotovo 160.000.000 kn
– danas je cijena dionice Atpl 3.300 kn
– BDI jučer na ATH

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]


jel neko zna promet u zadnjih mjrsec dana, zanima me koliko dionica je okrenuto u tom razdoblju, hvala

Evo, od 01.10.:

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


jura: ” U tijeku je isplata dividende 15 kn/dionici. ” Molim objašnjenje..kako to ide s isplatom dividende..koliko dugo trebam posjedovati dionice Atlanske da bi imao pravo na isplatu?? tnx

II. Dobit utvrđena u prethodnoj točki ove Odluke upotrijebiti će se kako slijedi:
a) na ime isplate dividende, iznos od 19.120.995,00 Kuna odnosno po 15,00 Kuna
po svakoj dionici Društva i to onim dioničarima koji su upisani u Knjigu
dionica Društva kod Središnje depozitarne agencije d.d. dana 30. lipnja 2007.g.,
s time da će se isplata dividende izvršiti do 31. prosinca 2007. godine;

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


U Americi opet potop [smiley16] Vaš link

A ja sam mislio da mi živimo u banana državi nervoznog tržišta!

Ako se mi ovdje zbog dobrih fundamenata i svijetle budućnosti nerviramo oko – par % promjene iz dana u dan onda ovi preko bare ima da oćelave od muke preko noći. Uf, drago mi je da nisam amer.

Hogar vozi Volvo


Ok, hvala. Dalje molim…[smiley2]

ako se ne varam, a moguce da se varam ULPL ima P/E negdje 8,15

nemojte me ubit sad……..


” Stavke s kojima se ne slažem su slijedeće: ………………………Za bilo koje dodatno pojašnjenje vezano za ovaj post stojim na raspolaganju (dok god ne ulovimo fer cijenu).

Zaniljivo i vrlo logično.Sviđa mi se pristup.
Već sam rekao da je moja procjena vrlo konzervativna.Jednostavno volim biti na sigurnoj strani i ,po mogućnosti , ugodno se iznenaditi.
Sve navedeno nam daje raspon FV od vrlo konzervativnog do realnog od 3.921 – 5.674 kune.
Srednja (još uvijek konzervativna) vrijednost oko 4.800.
Ima li primjedbi ??


Evo izračunao sam Nav i vrijednosti imate priliku da izradite i vi te podatke…. Pozdrav svima

Imaš li kakav ne-RAR oblik ?

Strawinsky: Ne bi ipak bilo dobro da vozarine skoče još duplo, jer će Kini puknut film, pa će pozvat Juru da im izgradi most do Amerike i Australije, pa ce IGH imat P/E 0,5, još tada će Đuro dobit izgradnju super brzih kamiona za rasute terete.


gogo1: ” jura: ” U tijeku je isplata dividende 15 kn/dionici. ” Molim objašnjenje..kako to ide s isplatom dividende..koliko dugo trebam posjedovati dionice Atlanske da bi imao pravo na isplatu?? tnx ” II. Dobit utvrđena u prethodnoj točki ove Odluke upotrijebiti će se kako slijedi: a) na ime isplate dividende, iznos od 19.120.995,00 Kuna odnosno po 15,00 Kuna po svakoj dionici Društva i to onim dioničarima koji su upisani u Knjigu dionica Društva kod Središnje depozitarne agencije d.d. dana 30. lipnja 2007.g., s time da će se isplata dividende izvršiti do 31. prosinca 2007. godine;

hvala krpa.
malo sam zakasnio znači..posjedujem dionice Atlanske tek od mjeseca srpnja..fuck..moram čekati iduću godinu
[smiley6]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


U Americi opet potop [smiley16]
Vaš link

Koliko ja vidim DRYS je u zadnjih godinu dana narastao 1000% što je suludo. Ostali brodari su
manje rasli ali opet previše po mom mišljenju.

HT ima P/E na 365 izmedu 14 i 15. Nema perspektivu kakvu ima ATPL.

PTKM nema sluzbeni P/E od 9. To sto mi mislimo da skrivaju dobit u rezervacijama je druga prica.

ULPL ima niski P/E. Zbog netransparentnosti i vrlo jake kontrole dionica/vlasnistva nema fondova (trenutno?) unutra pa je stoga podcjenjena.

5 novogradnji od ATPL vrijedi oko 550 000 000 dolara ………….. i radi se o brodovima sa duplom oplatom…..
Radi se o iznosu od 1983 Kn po dionici samo novogradnje………… Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close