ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 10:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,55
15.246
314
48,30
48,80
-0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Danas vanka brodari lijepo potežu oćemo li i mi sutra kao oni ili još duplo više.

Vaš link


Sutra je atlanska 1070 a jadroplov 184,moje procjene govore da ce crobex na 1840



Danas vanka brodari lijepo potežu oćemo li i mi sutra kao oni ili još duplo više.

Vaš link


Sutra je atlanska 1070 a jadroplov 184,moje procjene govore da ce crobex na 1840
[/quote]
Šta te više stuklo krupa ili burza.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


glikos najavljuje promjenu trenda vec 2 tjedna pa nikako, valjda ce skoro…sutra mi se nekako ne cini bas mogucim kako je rekao.

Da sutra je promjena trenda i ubuduće. Sutra kreće trojka UP. Odrađuje se C od dvojke, koji će sutra još mrvicu dole, a onda okret. Živi bili pa vidjeli. Ovo od jomill da će ATPL na 1070 zaboravi !!
LP

I very much love INGRA !!

potop brodara vani…
ipak, ne očekujem neki bitniji pad. danas je atlantska pokazala karakter. nije bilo lupanja po bidu jer se to tako mora.
neće biti prometa nekog, simple as it can be…



http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=16ea75fa-8ccb-42ed-850e-a4193178a5ea
Navodno ih je potpredsjednik Vlade pozvao u svoj kabinet gdje im je Končar izložio ideju, no predsjednik Uprave Atlantske plovidbe, Ante Jerković, otvoreno je odbio poziv

Imamo pametne ljude na čelu firme i za to smo najjači.
@Končareva najbliža suradnica u poslovnim ulaganjima u Hrvatskoj Vinka Cetinski potvrdila je da će Končar ponudu predati već u prvom natječaju.
Ova maca se zna ugurat di treba. Trebo bi nju naš Antiša malo šarmirat.

[/quote]
Ne znam koje je godište Antiša ali si nešto mislim da bi ga Vinka dovela do infarkta. [lol]

who dares, wins

Vinkica pjeva "Blago onom ´ko te ima…." [kiss]

Kolika je vrijednost broda od kojeg se odustalo ?


Kolika je vrijednost broda od kojeg se odustalo ?

i mene to interesira. sva lova vraćena uvećana za kamatu. budi sigurna da nije bankovna :-)))
ovo je poduprlo atantsku, jer nije vrijeme kupovine. ne još. narudžba datira z vremena visokog bdi…
sad je vrijeme zauzimja pozicija/konsolidacije.




http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=16ea75fa-8ccb-42ed-850e-a4193178a5ea
Navodno ih je potpredsjednik Vlade pozvao u svoj kabinet gdje im je Končar izložio ideju, no predsjednik Uprave Atlantske plovidbe, Ante Jerković, otvoreno je odbio poziv

Imamo pametne ljude na čelu firme i za to smo najjači.
@Končareva najbliža suradnica u poslovnim ulaganjima u Hrvatskoj Vinka Cetinski potvrdila je da će Končar ponudu predati već u prvom natječaju.
Ova maca se zna ugurat di treba. Trebo bi nju naš Antiša malo šarmirat.

[/quote]
Ne znam koje je godište Antiša ali si nešto mislim da bi ga Vinka dovela do infarkta. [lol]
[/quote]
HaHa!! Prije mislim do prosjačkog štapa.
Danas samo laganini.
Aug 6 (Reuters) – Diana Shipping Inc (DSX.N) reported lower quarterly earnings as the economic slowdown led to lower charter rates for its ships and increased off-hire days.
Net income for the second quarter fell to $30.4 million, or 39 cents a share, down from $56.7 million, or 76 cents a share, a year ago. Voyage and time charter revenue fell 31 percent to $59.8 million.

Since the beginning of the year, China has imported some 354 million tons of iron ore. By way of comparison, the country brought in 440 million tons in all of 2008 — a year that was, for the most part, still unmarked by the full-blown effects of the Great Recession.
http://www.thestreet.com/_yahoo/story/10565459/1/dry-bulk-shippers-caught-in-chinese-box.html?cm_ven=YAHOO&cm_cat=FREE&cm_ite=NA

Žuti opet zasrali, ali kažu približava se jesen i pojačane aktivnosti.
btw.. kakvo je ovo mrtvilo na forumu?

SLAVONAC (malo san maka)


Vinkica pjeva "Blago onom ´ko te ima…." [kiss]

Je naročito što je – 3 % s daljnjom tendencijom pada.

Nemoš zabraniti nekom da proda, to je njegovo pravo…..Ali stanje crvenila izazvano je očekivanjem da će u Amera broj novih nezaposlenih biti veći od 320.000 i to je već ugrađeno u cijenu dionica diljem svita..U aziji i navodno da su previše porasle..Zaključak je da se svit polako vadi iz recesije samo triba točka na i …Veće novo upošljavanje i protok roba te oporavak BDI koji se očekuje za koji dan…





http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=16ea75fa-8ccb-42ed-850e-a4193178a5ea
Navodno ih je potpredsjednik Vlade pozvao u svoj kabinet gdje im je Končar izložio ideju, no predsjednik Uprave Atlantske plovidbe, Ante Jerković, otvoreno je odbio poziv

Imamo pametne ljude na čelu firme i za to smo najjači.
@Končareva najbliža suradnica u poslovnim ulaganjima u Hrvatskoj Vinka Cetinski potvrdila je da će Končar ponudu predati već u prvom natječaju.
Ova maca se zna ugurat di treba. Trebo bi nju naš Antiša malo šarmirat.

[/quote]
Ne znam koje je godište Antiša ali si nešto mislim da bi ga Vinka dovela do infarkta. [lol]
[/quote]
HaHa!! Prije mislim do prosjačkog štapa.
Danas samo laganini.
Aug 6 (Reuters) – Diana Shipping Inc (DSX.N) reported lower quarterly earnings as the economic slowdown led to lower charter rates for its ships and increased off-hire days.
Net income for the second quarter fell to $30.4 million, or 39 cents a share, down from $56.7 million, or 76 cents a share, a year ago. Voyage and time charter revenue fell 31 percent to $59.8 million.

Since the beginning of the year, China has imported some 354 million tons of iron ore. By way of comparison, the country brought in 440 million tons in all of 2008 — a year that was, for the most part, still unmarked by the full-blown effects of the Great Recession.
http://www.thestreet.com/_yahoo/story/10565459/1/dry-bulk-shippers-caught-in-chinese-box.html?cm_ven=YAHOO&cm_cat=FREE&cm_ite=NA

Žuti opet zasrali, ali kažu približava se jesen i pojačane aktivnosti.
btw.. kakvo je ovo mrtvilo na forumu?

[/quote]
kak ste tak providni pa iz aviončeka se vidi da ste kupili a bili ste rekli da bu te čekali na 700, šta vas je tak slomilo pa ste vnušli nutra.

New Report

Close