ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 12:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,44
22.477
464
48,30
48,80
-0,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Čačić: Atlantska dividendu isplaćuje u dionicama zbog nelikvidnosti, a ne poreza
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=5735a6fd-0f67-4d93-b747-19f017ef8f3d

Šta taj štakor zna šta je dobro za firmu a šta ne. Dok je bio ministar, i dok su se djelili poslovi i milijuni ispod stola, obnova, ceste, firme….lako je tako biti pametan.
ATPL posluje čisto, na tržištu se bori bez ičije pomoči i uspjeva biti respektabilna firma u međunarodnim okvirima. A na ZSE je dionica bez premca, čak joj niti lihvarski HT nije do koljena.
I zato Čale dalje te svoje prljave prstiće od naše ATPL, nisi pozvan da ti nešto komentiraš.
Vozdra!!
[/quote]
Pa nisi valjda kupio od mene, bila ti skupa na 900 a jeftimna na 1140 sada kada se očekuje pad BDI.
[/quote]
Nisam brate, u šuški sam i čekam uljet, da se poklopi neko crvenilo sa ovim padom BDI-a.
Inače mi malo nelogično to da se najavljuje oporavak a BDI leti dolje. Ali svako zna svoje.
Kažu neki, BDI če krenuti gore.
Samo da nam ne opale porez na BDI, odda ga cijelog bacam svinjama i ulječem u INGR [kiss]

SLAVONAC (malo san maka)

Ne pada a Bdi u blagom slobodnom padu zadnjih dana…bit ce da ce onda ATPL-a gori?!

No pain no Game


Ne pada a Bdi u blagom slobodnom padu zadnjih dana…bit ce da ce onda ATPL-a gori?!

Ja razmišljam kad bi čovik proda ATPL šta bi kupija, građevinare koji nemaju posla, HT kog je pogodila porezna politika itd.. Zato Hold

glikos najavljuje promjenu trenda vec 2 tjedna pa nikako, valjda ce skoro…sutra mi se nekako ne cini bas mogucim kako je rekao.

No pain no Game


Meni samo nije jasna jedna stvar. Na ukupnu ostvarenu dobit, ATPL je platila porez na dobit, i dobit se djeli dioničarima. I sad ovaj novi harač, ili kosorina, ustvari je drugo oporezivanje iste dobiti?? Ne bih htio dalje komentirati, jer je ono što bi rekao stvarno za cenzuru.

Identično je i sa plaćom koja je isto tako oporezovana ali svejedno se na neto dohodak zaračunava poseban porez, tkzv harač.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Ovdje upišite svoj komentar…

I noga u guzicu je korak naprijed

1.4.2009.
31.12.2008.

Zadnja dva datuma kada se trgovalo ispod milijun kuna na dnevnoj bazi… [undecid]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Tony11, oni koji imaju samo 10 dionica, kao i kod KRIZNOG POREZA , proci ce najgore, jer ce
platiti porez na isplaceni dividendu u novcu…ne znam koliko je uopce jedinica za mjerenje i
mnozenja….. fakat svasta!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ja razmišljam kad bi čovik proda ATPL šta bi kupija, građevinare koji nemaju posla, HT kog je pogodila porezna politika itd.. Zato Hold

možda EURE? za jesen se očekuje pad kune na 8-9 kn za 1 EUR, pa socijalni nemiri itd. biće jeftinih dionica, ali STVARNO jeftinih [thumbsup]

EGLE 9:35am ET 5.74 Down 0.33 Down 5.44%
EXM 9:33AM ET 7.91 Down 0.82 Down 9.39%
TBSI 9:33AM ET 7.45 Down 0.94 Down 11.20% huh

ovi preko bare su još gori…

Danas vanka brodari lijepo potežu oćemo li i mi sutra kao oni ili još duplo više.

Vaš link

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


Ja razmišljam kad bi čovik proda ATPL šta bi kupija, građevinare koji nemaju posla, HT kog je pogodila porezna politika itd.. Zato Hold

možda EURE? za jesen se očekuje pad kune na 8-9 kn za 1 EUR, pa socijalni nemiri itd. biće jeftinih dionica, ali STVARNO jeftinih [thumbsup]
[/quote]

oce oce, samo za ovakve ko i ti koji misle od 2 hiljade napravit 2 milijuna

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

New Report

Close