ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro je nema drukera , na JDPL su…


Dobro je nema drukera , na JDPL su…

kako nema ovdje je najviše drukera ali za UP potjerali ste sve one koji realno pišu pa sami sebe tješite [lol]

živjeli!!!

The Baltic Exchange’s Baltic Dry Index (BDI) fell 3.0% this morning, realizing a weekly decline of 7.0%
http://www.thestreet.com/p/_yahoo/rmoney/transportation/10561162.html?cm_ven=YAHOO&cm_cat=PREMIUM&cm_ite=003190

kako dalje ide sa ovim dionicama za dividendu? kada bi ih trebali dobiti i kako? i kako ce nam biti uplacen preostali iznos u gotovini?

hvala na odgovoru.

danas u 1800 sati je zasjedanje glavne skupštine. hoće li biti kakvih izneneđenja?

I noga u guzicu je korak naprijed

Posjedujem 24 dionice Atlantske plovidbe koje sam kupio preko PBZ investora, što mi daje pravo na dividendu u iznosu dvije 2 dionice.

Zanima me da li moram odjaviti navedene dionice s skrbničkog računa PBZ Investora da bi dvije dionice koje dobivam po dividendi bile upisane na moje ime ili će cijela transakcija biti odrađena automatski kao što je bila odrađena za gotovinsku dividendu.

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.



Dobro je nema drukera , na JDPL su…

kako nema ovdje je najviše drukera ali za UP potjerali ste sve one koji realno pišu pa sami sebe tješite [lol]
[/quote]
Pa sam si rekao, svi koji smo branili ovu dionicu smo u pravu sudeći po sadašnjoj cijeni…Svi koji su je čekali na 1000 i niže očigledno nisu bili u pravu, neki su drukali up a ipak izišli..neki sad drukaju JDPL UP a kao da nije isti BDI i krivulja rasta i pada…


kako dalje ide sa ovim dionicama za dividendu? kada bi ih trebali dobiti i kako? i kako ce nam biti uplacen preostali iznos u gotovini?

hvala na odgovoru.


Dobit ćeš ih doma poštom.

IMT?


Posjedujem 24 dionice Atlantske plovidbe koje sam kupio preko PBZ investora, što mi daje pravo na dividendu u iznosu dvije 2 dionice.

Zanima me da li moram odjaviti navedene dionice s skrbničkog računa PBZ Investora da bi dvije dionice koje dobivam po dividendi bile upisane na moje ime ili će cijela transakcija biti odrađena automatski kao što je bila odrađena za gotovinsku dividendu.

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.


Po ne znam koji put. Ne moraš dirat ništa. Dobit češ ih na svoj PBZ Invertor račun i to od 06.08. do 04.10., jedino ako se danas nešto ne promijeni.

Chinese ports handled 35% more iron ore in July year-on-year as overall volumes grew.


Posjedujem 24 dionice Atlantske plovidbe koje sam kupio preko PBZ investora, što mi daje pravo na dividendu u iznosu dvije 2 dionice.

Zanima me da li moram odjaviti navedene dionice s skrbničkog računa PBZ Investora da bi dvije dionice koje dobivam po dividendi bile upisane na moje ime ili će cijela transakcija biti odrađena automatski kao što je bila odrađena za gotovinsku dividendu.

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Kažu u PBZEJU da će bit sve odrađeno automatik.

...

Pozdrav ekipi i evo jedno Sales & Purchase mjesečno izvješće

S&P MONTHLY REPORT

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

New Report

Close