ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gogo kako negativne blokade? [bye] i tata bi sine malo tog tripa [bye]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

premarket u plusu
Vaš link

I noga u guzicu je korak naprijed


gledao sam na tv direktora firme kamen iz pazina koji kaže da kontejner od pazina do riječke luke plača 350 eura a od rijeke do kine 250 dolara…znam da ovo nema veze sa atpl ali čisto za slikovito prikazati koliko su vozarine pale i koliko su koma brodari.

Opet si u lovu…

Radi se o kontejnerašima, a ne o bulkerima, al s obzirom da kupuješ neću ti dati keca…

FFA u minusu http://reports.platou.com/FixtureReport/Pages/BulkFixtures.aspx
bitno da se sad održi oko 1100 dok se BDI ne okrene

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

jutros promet katastrofa

I noga u guzicu je korak naprijed

17.07.09.


nek mi neko objasni čemu rasprodaja???

17.07.09.

meni još uvjek nije jasno zašto se ruši i rasprodaje atpl u vrjeme pozitivnih vijesti i gdje su kupci…malo je to naloga na bidu treba muški raspaliti a ja više municije nemam

20.07.09.

sve dobre vijesti a mi još pod ručnom

21.07.09.

nema rasprodaje ovo je ljepo za vidit a ovih 11000 na asku pa di je to na 1400 možda

Ploča se okreće

31.07.09.


kolega dobro ste to primjetili ali ovdje se gaji iluzija da je ostvareni gubitak ustvari odličan!!

CITIRATI ĆU "LEGU", NEMAM PAMETNIJEG POSLA…

ma pusti ga, barem nas uveseljava svojom glupošću [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Eto, koja je svrha onih što su jučer prodavali Atlansku po 1080KN i niže, a danas su mogli i preko 1110KN. Koja im je bila svrha sudjelovati u dividendi kada su ih jučer prodavali za toliko nižu cijenu da im se zarada na dividendi poništila, a već danas su mogli biti u dobrom i lijepom plusu.


Eto, koja je svrha onih što su jučer prodavali Atlansku po 1080KN i niže, a danas su mogli i preko 1110KN. Koja im je bila svrha sudjelovati u dividendi kada su ih jučer prodavali za toliko nižu cijenu da im se zarada na dividendi poništila, a već danas su mogli biti u dobrom i lijepom plusu.

Ljudska glupost je nemjeriva kolega.


Eto, koja je svrha onih što su jučer prodavali Atlansku po 1080KN i niže, a danas su mogli i preko 1110KN. Koja im je bila svrha sudjelovati u dividendi kada su ih jučer prodavali za toliko nižu cijenu da im se zarada na dividendi poništila, a već danas su mogli biti u dobrom i lijepom plusu.

svatko ima svoj tajming i upravo to i formira cijenu na burzi kad bi znao dnevne oscilacije bio bi jako brzo ultrabogataš! npr ja je čekam ispod 1000kn a večina misli da je sada možda čak prihvatljiva cijena za ulaz tko će biti u pravu: dali ću se ja načekati ili će mi upravo oni prodavati po recimo 945kn bumo vidili!!! do sada me relativno išlo to prognoziranje makar je bilo i puuunno čekanja! za izlaz pogotovo! ali strpljiv sam ja!

živjeli!!!



Eto, koja je svrha onih što su jučer prodavali Atlansku po 1080KN i niže, a danas su mogli i preko 1110KN. Koja im je bila svrha sudjelovati u dividendi kada su ih jučer prodavali za toliko nižu cijenu da im se zarada na dividendi poništila, a već danas su mogli biti u dobrom i lijepom plusu.

svatko ima svoj tajming i upravo to i formira cijenu na burzi kad bi znao dnevne oscilacije bio bi jako brzo ultrabogataš! npr ja je čekam ispod 1000kn a večina misli da je sada možda čak prihvatljiva cijena za ulaz tko će biti u pravu: dali ću se ja načekati ili će mi upravo oni prodavati po recimo 945kn bumo vidili!!! do sada me relativno išlo to prognoziranje makar je bilo i puuunno čekanja! za izlaz pogotovo! ali strpljiv sam ja!
[/quote]

Pa ako si strpljiv stavi na 700… Pa nečeš toliko morati čekati za izlaz… lol. Neke stvari su se promjenile od prije tri mjeseca do danas, na tebi je da pročitaš koje…

Gle, nije stvar u postavljanju, daytradanju ili nećemu sličnom. Stvar je u tome što si ti druker, i to znaš kakav – loš. Toliko to prozirno radiš da si – meni dosadan…

vidim da je većini moja teorija smješna e upravo mi je to i znak da nije vrjeme za šoping jer uz sve loše vijesti iz države zlatna je ona buffeetova kupuj kada nitko neće i prodaj kada je svi žele (dionicu naravno) [thumbsup]

živjeli!!!

New Report

Close