ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


To je trenutna situacija… mislim da je trgvina do dividend-day bila opterećenje za ATPL.
Sada slijedi kratkotrajna korekcija.
Ipak, ATPL se za par dana neće moći kupovati ispod 1100 kn, stoga tko je želi u portfelju, ako već nije uzeo dividendu, neka je kupi danas.

Imam dosta ATPL ali nije drukanje (dugoročni sam). Pozdrav!

jedina dugorocnost na hr burzi je u brodariam,
vidjet cemo kako ce građevinski konzorcij krenuti u crnoj gori

Good artists copy. Great artists steal.


omjer kupnja prodaja je katastrofalan 1300/ 14800!!!!

Gdje se to vidi?

nema više većih naloga u prvih 10, zadnji je 1116. ljudi ovo nije moglo bolje

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

jao dragi moji kako će danas biti skakanja sa zgrada [cool]

Vrijeme Cijena Količina

10:43:52 1.110,00 25
10:43:52 1.108,98 2
10:43:52 1.108,88 11
10:43:52 1.099,99 25
10:43:52 1.099,90 78
10:43:52 1.097,97 3
10:43:49 1.097,00 20
10:43:49 1.096,98 1
10:43:49 1.096,95 20

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Za par dana cijena će biti 1150..Ako ne padne vlada

ja sam iskreno ocekivao i veci pad i za sad sam sasvim zadovoljan.
jos da se malo zrikta situacija u drzavi pa bi moglo biti jako puno ljudi koji ce zaliti za danasnjom prodajom.
nemojte zaboraviti da vani burze luduju a mi trulimo, to ce se kad tad morati koregirati, a za one koji kazu da crobi nije na ws ja im kazem da nije bio ni kad je pocela kriza pa su rezultati bili takvi kakvi jesu.
strpljenje strpljenje mali ulagaci


Inovator P/E ti nije pokazatelj kad im dobit prošle godine i ove će biti nebo i zemlja. Koliki će biti P/E ove godine? Da je tih tvojih 2,2 za ovu godinu već bi vozio jahtu koliko bi zaradio na kupljenim dionicama ove godine

K

Atpl ima novi site. Jako dobro izgleda…

Ima i prikaz trenutne poz. broda kao i luke ukrcaja…


Atpl ima novi site. Jako dobro izgleda…

Ima i prikaz trenutne poz. broda kao i luke ukrcaja…

konačno su update napravili, odlično izgleda, i konačno profesionlano u skladu s imenom kompanije [thumbsup]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Atpl ima novi site. Jako dobro izgleda…

Ima i prikaz trenutne poz. broda kao i luke ukrcaja…

konačno su update napravili, odlično izgleda, i konačno profesionlano u skladu s imenom kompanije [thumbsup]
[/quote]

kolega 100tka od mene da ne mislite da vam stalno djelim jedinice

živjeli!!!

Stranica je dobra za djecu od 10 godina, za dionicare nevalja nista kao ni stara.

Nema financijskih izvjesca.
Nema revidiranih izvjesca
Nema prikaz po kojim ugovorima se plovi..

Za dionicare stranica nevalja nista…

Ovo je dobra stranica

http://www.dianashippinginc.com/web/pages.fds?page=75

Kliknes na zadnji izvjestaj (Q1 2009) i imas popis ugovora za svaki brod, kada istice i po kojoj cijeni..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Stranica je dobra za djecu od 10 godina, za dionicare nevalja nista kao ni stara.

Nema financijskih izvjesca.
Nema revidiranih izvjesca
Nema prikaz po kojim ugovorima se plovi..

Za dionicare stranica nevalja nista…

Ovo je dobra stranica

http://www.dianashippinginc.com/web/pages.fds?page=75

Kliknes na zadnji izvjestaj (Q1 2009) i imas popis ugovora za svaki brod, kada istice i po kojoj cijeni..

U pravu si u potpunosti. Definitivno su po toj spranci trebali raditi.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

New Report

Close