ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

fakat nemrem vjerovat di se natječu prodat 380 komada dionica,, a jeste zaradili , čistih 0,3 %.

ode atlanska u blokadu vjeroatno ako tako nastave

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

U Japanu opet potop brodara…!

MITSUI OSK LINES 570.00 -4.04
NIPPON YUSEN 391.00 -2.74
KAWASAKI KISEN 353.00 -2.49

točno 8%. 1169,03*0,92=1075,48
šta paničarite

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

i to su sve kamikaze?????? [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

a šta da kažem, hvala jutrošnjim prodavateljima, ja pokupio svoju dividendu odmah ujutro, da ne čekam sljedećih mjesec dana, tnx

Nije mi jasno koja je fora ovima što su zaradili na dividendi 8%, a sada prodaju po 8% jeftinije. Pa gdje im je zarada. Očito su imali jedinicu iz matematike [wink]

Da barem stavi skriveni nalog, a ne ovako da ga cijeli svijet vidi [smiley] A tko će ga znati, možda i na drugoj strani istovremeno kupuje [smiley] No to su već manipalacije i neznam da li je to dozvoljeno.

Inovator2, cijena za 2mjeseca može biti i puno viša od današnje

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ne vjerujem da bi mogla biti niža, pa pogledaj koliki ti je P/E, pišljivih 2,21 s jučerašnjim danom. Pa to je više nego podcijenjeno. A ako bi pala nešto niže ne može puno jer je i sada više nego podcijenjena.

A nitko ne gleda što se vani zbiva [smiley]

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe



Kako Grkljani vide brodarski svijet. Oni su pravi brodarski gurui.

Kolega dajte molim vas sažmite u dvije tri rečenice ovdje rečeno, vi ste guru za ove stvari, mi od drveta ne vidimo šumu…
LP
[/quote]

Kolega onda je to moje misljenje pa slijedi debata a ja na godisnjem. Svaku toliko povirim na forum da vidim sta ima novog i postam kakvu interesantnu analizu.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

To je trenutna situacija… mislim da je trgvina do dividend-day bila opterećenje za ATPL.
Sada slijedi kratkotrajna korekcija.
Ipak, ATPL se za par dana neće moći kupovati ispod 1100 kn, stoga tko je želi u portfelju, ako već nije uzeo dividendu, neka je kupi danas.

Imam dosta ATPL ali nije drukanje (dugoročni sam). Pozdrav!

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Inovator P/E ti nije pokazatelj kad im dobit prošle godine i ove će biti nebo i zemlja. Koliki će biti P/E ove godine? Da je tih tvojih 2,2 za ovu godinu već bi vozio jahtu koliko bi zaradio na kupljenim dionicama ove godine

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close