ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moram vam ocjene popravljati….netko se istresao pa djeli jedinice….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

evo borbe pred zatvaranje.

a ameri idu u zeleno

I noga u guzicu je korak naprijed

hajd da ostanem do 4 da vidim torrentea na rvacki način…

ja jucer kupio i fulao…pa covjek bi mislio da ce zadnji pred dividendu dan gore ici al izgleda da nema pravila ovdje..ak danas idemo doli kak bi sutra onda gori??! 😉

jao divno [thumbsup]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


jao divno [thumbsup]

A šta…

to su trenutne špekluacije, trend je potvrđen na gore,

pitam se kaj ovi koji danas prodaju znaju ili misle da znaju a kaj mi ostali ne znamo?

RAZOCARANA SAM –
– cijenom ATPL pred kraj trgovanja
– cijenama ostalih dionica koje su kupovali investitori nakon prodaje ATPL
– cijenom HT / pred jesen gradjani ce trebati novac ..opet cemo cekati da iz carapa izvuku
zadnje dionice i za bagatelu ih prodavati fondovima…
– potpunim zaostatkom u rastu trzista u odnosu na Europu, a svijet da ne spominjemo
– neznanjem oko dionica i medijskom sutnjom Vlade oko tih pitanja
itd.itd.itd…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Da se ne zaboravi: 04.08.2009. sjednica upravnog odbora ATPL, nakon toga trezor ima pravo kupovati do 10% dionica, dakle cijena ce biti odrziva. I uskoro dolazi FI za 2Q, zasigurno bolji od 1Q…

More you buy- more you can sell.

stat ce izmedju 1100 i 1150… to mozemo "zahvaliti" jadranki kusur i godisnjim odmorima… nisam sam pametam sta da kazem steta ili ne… onako bi vjerojatno tukli preko 1500, pa bi u ponedjeljak bila bježanija i pad na 1100… dakle opet isto….samo nedostaje nervoza… a nje i onako ima svugdje oko nas, "hvala bogu" puna nam je zemlja ekonomskih genijalaca na vladajucim pozicijama 🙂

Za stanje u portfoliu isključivu odgovornost snosi vlasnik. Nije odgovoran ni Obama ni Jadranka , YOU are , kao što ni ja ne krivim ni brokera, ni forum, ni sudbinu.

New Report

Close