ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa zar još niste naučili da veliki promet sa velikim plusom,nije nikako dobar..to znači da papiri prelaze iz ruku čvrstih u ruke kolebljivih..kad tad,će to natrag,jer se mijenja struktura ulagača..atpl je možda i najbolja hrvatska firma,ali bojim se da će opet postati žrtveno janje,ovog plitkog tržišta-zato oprez u svakom slučaju,država nam je u totalnoj agoniji…

nevalja nikad….
ni pad na malom prometu ni na velikom…
ni rast na malom, ni rast na velikom…
meni je dobro da se kupuju rekordne količine na + 12 ….
kome to nevalja neka čeka rast na malom prometu i + 1 posto….
samo cijene će biti puno veće…

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


REKORDAN PROMET NA DRYSU UZ RAST OD 12,5% U OVOM TRENUTKU……..
ŠTA LI TO ZNAČI DA MI JE ZNATI……….. [proud] [shocked]

Dividenda, danas zadnji dan… [lol]

pa cijeli prošli tjedan je panamax u plusu kao i brodari a mi ni makac 1120/1180kn a sutra je zadnji dan za div day dali je to plafon u ovom trenutku hm hm…nemojte zaboraviti da je ovo hr i kako je sanader davno rekao u banani smo [bye]

živjeli!!!


Stvarno je nevjerovatno kako vas pune jedinicama oni koji su ispodali brodare te ih sada ubija to ludo zelenilo brodara u svijetu.
– ali ja sam sve te ocijene i ispravila.
– stvarno koji ljubomorci i budale za investiranje, sada djele jedinice jer drukaju dolje.

– I love this game.
Pozdrav !


Pa šta će to bit Ivana7 komentira na temi ATPL-RA a ne samo na best buy…
🙂 debelo smo u ATPL-RA ha?
Samo toliko,
pozz


pa zar još niste naučili da veliki promet sa velikim plusom,nije nikako dobar..to znači da papiri prelaze iz ruku čvrstih u ruke kolebljivih..kad tad,će to natrag,jer se mijenja struktura ulagača..atpl je možda i najbolja hrvatska firma,ali bojim se da će opet postati žrtveno janje,ovog plitkog tržišta-zato oprez u svakom slučaju,država nam je u totalnoj agoniji…

hmmm nekako mi se ti šalabahteri pijanac/gelender ne sviđaju.
veliš, visok promet pozitivan znači veliki malima. obrnuto se isključuje? blok transakcije, kupovanje pri kraju trgovanja sa aska sve što je uopće na asku do kraja…?

još sam čuo da ono nešto ne valja…čekček…
a da, nizak promet pa još negativan. to je kao nešto loše, al nisam uspio zapamtiti razlog, vjerojatno jer me nije zadovoljio.
a ja to sebi objašnjavam: niska likvidnost, nitko ne kupuje/prodaje, pero prodao jednu dionicu atlantske da kupi ivici šlauf novi pa si misli: ajd, neću puno prodat, pa mogu dat i jeftinije.
odatle malen promet, a k tomu još i negativan.


REKORDAN PROMET NA DRYSU UZ RAST OD 12,5% U OVOM TRENUTKU……..
ŠTA LI TO ZNAČI DA MI JE ZNATI……….. [proud] [shocked]

znači da češ opet popušiti na ATPL

jedva te čekam sresti


pa cijeli prošli tjedan je panamax u plusu kao i brodari a mi ni makac 1120/1180kn a sutra je zadnji dan za div day dali je to plafon u ovom trenutku hm hm…nemojte zaboraviti da je ovo hr i kako je sanader davno rekao u banani smo [bye]

e možda i padnemo, u biti sigurno ćemo i pasti samo kada i koliko?? ali na burzi obično bude kontra nego većina očekuje, pa tako i vezano uz div day



Stvarno je nevjerovatno kako vas pune jedinicama oni koji su ispodali brodare te ih sada ubija to ludo zelenilo brodara u svijetu.
– ali ja sam sve te ocijene i ispravila.
– stvarno koji ljubomorci i budale za investiranje, sada djele jedinice jer drukaju dolje.

– I love this game.
Pozdrav !


Pa šta će to bit Ivana7 komentira na temi ATPL-RA a ne samo na best buy…
🙂 debelo smo u ATPL-RA ha?
Samo toliko,
pozz

[/quote]
Drukanje!
Ne biraju se srestva! [embarass]


pa zar još niste naučili da veliki promet sa velikim plusom,nije nikako dobar..to znači da papiri prelaze iz ruku čvrstih u ruke kolebljivih..

– čvrste ruke sada prodaju DRYS na 6-7$, jer je nekada bio 100$.
– a ovi kolebljivci su sve svoje isprodavali na 80-100$ i sada kupuju ko ludi.

– I love this game.
Pozdav !


🙂 debelo smo u ATPL-RA ha?
Samo toliko,
pozz

– nekad i osijetim kada može ići brutalno.
– a trenutno sam u dobrom plusu, ali želim onaj brutalni plus.

– I love this game.
Pozdrav !


znači da češ opet popušiti na ATPL

– uvijek jedna strana kod svake transakcije na burzi jednostavno mora popušiti.
– ali vidim kako vam taj pojam nije stran.

– a kako samo ovaj rast DRYS-a i svih ostalih brodara ubija sve ove kolebljivce na našoj burzi.
– svi oni prodali i u kešu.
– a danas je zadnji dan za dividendu, koja i nije tako loša.

– danas će vam biti pakleni dan.
– gledati rast, i dionicu koja suta dijeli dividendu.
– koliki od vas će se danas upitati barem 100 puta kupiti ili ne ATPL.

– na otvaranju očekujem lijepi rast.
– normalno to će našim kešolovcima biti jako skupo.
– ali dionica bi i dalje mogla rasti, i što ćete onda.
– čekati amere, ali oni za onih 30 min znaju dati krivu sliku.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. autorica teksta ima bezobrazno puno dionica ATPL, te ne isključuje mogućnost kako je tekst pisan zbog drukerskih potreba.

New Report

Close