ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 08:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Stock futures point to higher Wall Street open- AP
Stock index futures are pointing toward a higher start on Wall Street as investors, hoping to extend the market’s rally, await more earnings reports.

Aetna 2Q profit slides on commercial medical costs- AP World markets rise at start of new week- AP Shanghai’s first IPO in 11 months soars on debut- AP Oil rises above $68 as rally extends to third week- Bez komentara…………..

Tjedan je dobro počeo u cijelom svijetu . Nafta 68 USD . Slijedi sastanak KINA – USA
Cijena će malo pasti ujutro , a poslije će slijediti svjetska tržišta. Izgledi za rast su veći nego izgledi za pad . Novac treba gubiti oprezno ,tako da zarada bude veća od gubitka.

Kako faca sa 373 komada diktira tempo.
Tko želi prodati mora se ubaciti ispred njega, i "na njegovu veliku žalost" preduhitriti ga u prodaji

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

ma da slazem sa svim optimistima samo me muci sto vani drzave nemaju svoje Šukere i Kosorice, a jedina realnost je da Crobex drži HT i to samo zato što kriminalci skupljaju jer znaju da ce trezor kupovat. mislim budimo realni da Ht nije tu di je Crobex bi bio dosta nize.

Zato kazem sigurno nije druk prema dole jer imam jos ravno 84 komada, ali i to da su rezerve rude i zeleza na povijesno visokim razinama ne ide u prilog.

S druge strane 1050 se pokazala kao jaka razina i cinjenica je da svijet ide gore i sigurno ce ici jos barem mjesec dana, a Atlanska ipak dosta ovisi o tome govori o tome da ne bi bas trebalo bjezati glavom bez obzira. Recimo ja nadokupljujem njemacke brodare koji tradicionalno daju dobru dividendu

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Nije poslovno što pojedinci na temi ATPL pišu o svojim transakcijama, pošto su kupili prodali, zaradili itd. Postoji teme "Što smo danas tržili" pa tamo to pišite.

a nije ni relano da ti koji si tu dva mjeseca popujes, bez ljutnje ali tako je

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Kako faca sa 373 komada diktira tempo.
Tko želi prodati mora se ubaciti ispred njega, i "na njegovu veliku žalost" preduhitriti ga u prodaji

Sve mi se čini da prodaja slabi, jer onaj 373 komada je sad napravio podjelu 258+115 kako bi poboljšao stanje na prodaji. Možda napravi još jedan split prije nego što "odluči odustati od prodaje"

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Cijena Prodaja
1.179,00 139
1.179,50 212
1.179,80 115
Izgleda dobra cijena za izlaz.
Odo ja malo sa ženom na vodene sportove.

SLAVONAC (malo san maka)



Kako faca sa 373 komada diktira tempo.
Tko želi prodati mora se ubaciti ispred njega, i "na njegovu veliku žalost" preduhitriti ga u prodaji

Sve mi se čini da prodaja slabi, jer onaj 373 komada je sad napravio podjelu 258+115 kako bi poboljšao stanje na prodaji. Možda napravi još jedan split prije nego što "odluči odustati od prodaje"
[/quote]
Ipak on to proda,… sad sam malo zbunjen …
Je li to bio na ručku… ili zbilja htjede prodati …. nije mi jasno zašto je to radio tako glasno….

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

Baltic Exchange Dry Index TM 3407 (UP 62)
Baltic Exchange Capesize Index TM 5339 (UP 169)
Baltic Exchange Panamax Index TM 3509 (DOWN 15)
Baltic Exchange Supramax Index TM 2090 (DOWN 1)
Baltic Exchange Handysize Index TM 881 (UP 2)

Riba ribi grize rep…


Baltic Exchange Dry Index TM 3407 (UP 62)
Baltic Exchange Capesize Index TM 5339 (UP 169)
Baltic Exchange Panamax Index TM 3509 (DOWN 15)
Baltic Exchange Supramax Index TM 2090 (DOWN 1)
Baltic Exchange Handysize Index TM 881 (UP 2)

Riba ribi grize rep…


IPAK OKRECE [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Baltic Exchange Dry Index TM 3407 (UP 62)
Baltic Exchange Capesize Index TM 5339 (UP 169)
Baltic Exchange Panamax Index TM 3509 (DOWN 15)
Baltic Exchange Supramax Index TM 2090 (DOWN 1)
Baltic Exchange Handysize Index TM 881 (UP 2)

Riba ribi grize rep…


IPAK OKRECE [proud]
[/quote]

da panamaxi okreću dole [undecid]

živjeli!!!

Kako se prepoznaju oni koji su izišli….Šta radite na ovom forumu ako nemate dionicu…

New Report

Close