ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 06:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

jomiii ti si izgubio svaki kredibilitet na ovom forumu, idi negdje drugdje sa svojim glupostima. neka rokne na 1000, za tjedan dana, dva tjedna vratit će se na ove razine. ja sam spreman toliko pričekati za 20 gratis dionica koje će vrijediti u listopadu više nego sad. oporavak je vani evidentan, bit će dug i mukotrpan, ali brodari će prvi ići gore kako će početi BDI amera i eu izlaziti u pozitivu. ti i svi slični tebi su drukali HT na 180 nakon dividende, a pogledaj gdje je sad. stvarno si dno dna ili mulj, kako god hoćeš

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

kolege ja izašao ne mogu ovo cviljenje više gledati, a sve dobre vjesti oko nas a mi cvilimo,,,što će onda biti kad vani zavlada korekcija! pozdrav svima

živjeli!!!






tko je jamio, jamio.
mislim da neće neki veliki promet bit na atlantskoj.
no, kako veli kolega gore, mislim da je prožvakan/amortiziran pad poslije dividende i da neće baš zveknuti.
možda sam ovaj puta u pravu, za razliku od svih ostalih puta…


Roknut ce 10%,mislim da nece ispod 1000,ali oko 1050 ce biti.
[/quote]
Koji druker, sišao s LKPC pa došao nama drukati…Naivčino…
[/quote]



tko je jamio, jamio.
mislim da neće neki veliki promet bit na atlantskoj.
no, kako veli kolega gore, mislim da je prožvakan/amortiziran pad poslije dividende i da neće baš zveknuti.
možda sam ovaj puta u pravu, za razliku od svih ostalih puta…


Roknut ce 10%,mislim da nece ispod 1000,ali oko 1050 ce biti.
[/quote]
samo si prodao, i nista drugo ti neznas…..a kamoli kuda ce cjena…. [bye]
[/quote]
Ok,nemojte prodavat,bice cjena u ovom tjednu 1,800,00 kuna,jeste sad zadovoljni.
[/quote]
nac cemo se negdje na sredini ,,,znaci oko 1400 [wink] sa tim izjavama roknut ce do toliko i toliko samo dokazujete šarlatanstvo….nezna nitko ama bas nitko…kamo ce cjena…. [yawn] bilo je po 500-700-900 na lopate….za kupit….al tada su kupovali "cvrste ruke" a vi ste cekali na 200 kn,e sada ce vam ih ti isti vratit na 2000 kn,kad bude na svim vjestima da se trziste oporavlja….
[/quote]
Kupijo sam jadroplov na 165,te sam to objavijo isti dan,prodo sam na 200 te takodjer objavijo,kupijo sam atlansku na 1110 te je danas prodo.Sad se odo malo plaknut u moru i popit koje pivce,cujemo se popodne,uzivajte u pogledu i sve naj naj.







tko je jamio, jamio.
mislim da neće neki veliki promet bit na atlantskoj.
no, kako veli kolega gore, mislim da je prožvakan/amortiziran pad poslije dividende i da neće baš zveknuti.
možda sam ovaj puta u pravu, za razliku od svih ostalih puta…


Roknut ce 10%,mislim da nece ispod 1000,ali oko 1050 ce biti.
[/quote]
Koji druker, sišao s LKPC pa došao nama drukati…Naivčino…
[/quote]



tko je jamio, jamio.
mislim da neće neki veliki promet bit na atlantskoj.
no, kako veli kolega gore, mislim da je prožvakan/amortiziran pad poslije dividende i da neće baš zveknuti.
možda sam ovaj puta u pravu, za razliku od svih ostalih puta…


Roknut ce 10%,mislim da nece ispod 1000,ali oko 1050 ce biti.
[/quote]
samo si prodao, i nista drugo ti neznas…..a kamoli kuda ce cjena…. [bye]
[/quote]
Ok,nemojte prodavat,bice cjena u ovom tjednu 1,800,00 kuna,jeste sad zadovoljni.
[/quote]
nac cemo se negdje na sredini ,,,znaci oko 1400 [wink] sa tim izjavama roknut ce do toliko i toliko samo dokazujete šarlatanstvo….nezna nitko ama bas nitko…kamo ce cjena…. [yawn] bilo je po 500-700-900 na lopate….za kupit….al tada su kupovali "cvrste ruke" a vi ste cekali na 200 kn,e sada ce vam ih ti isti vratit na 2000 kn,kad bude na svim vjestima da se trziste oporavlja….
[/quote]
Kupijo sam jadroplov na 165,te sam to objavijo isti dan,prodo sam na 200 te takodjer objavijo,kupijo sam atlansku na 1110 te je danas prodo.Sad se odo malo plaknut u moru i popit koje pivce,cujemo se popodne,uzivajte u pogledu i sve naj naj.
[/quote]
TAKODJER ,a pivicu vec otvorio… [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak







tko je jamio, jamio.
mislim da neće neki veliki promet bit na atlantskoj.
no, kako veli kolega gore, mislim da je prožvakan/amortiziran pad poslije dividende i da neće baš zveknuti.
možda sam ovaj puta u pravu, za razliku od svih ostalih puta…


Roknut ce 10%,mislim da nece ispod 1000,ali oko 1050 ce biti.
[/quote]
Koji druker, sišao s LKPC pa došao nama drukati…Naivčino…
[/quote]



tko je jamio, jamio.
mislim da neće neki veliki promet bit na atlantskoj.
no, kako veli kolega gore, mislim da je prožvakan/amortiziran pad poslije dividende i da neće baš zveknuti.
možda sam ovaj puta u pravu, za razliku od svih ostalih puta…


Roknut ce 10%,mislim da nece ispod 1000,ali oko 1050 ce biti.
[/quote]
samo si prodao, i nista drugo ti neznas…..a kamoli kuda ce cjena…. [bye]
[/quote]
Ok,nemojte prodavat,bice cjena u ovom tjednu 1,800,00 kuna,jeste sad zadovoljni.
[/quote]
nac cemo se negdje na sredini ,,,znaci oko 1400 [wink] sa tim izjavama roknut ce do toliko i toliko samo dokazujete šarlatanstvo….nezna nitko ama bas nitko…kamo ce cjena…. [yawn] bilo je po 500-700-900 na lopate….za kupit….al tada su kupovali "cvrste ruke" a vi ste cekali na 200 kn,e sada ce vam ih ti isti vratit na 2000 kn,kad bude na svim vjestima da se trziste oporavlja….
[/quote]
Kupijo sam jadroplov na 165,te sam to objavijo isti dan,prodo sam na 200 te takodjer objavijo,kupijo sam atlansku na 1110 te je danas prodo.Sad se odo malo plaknut u moru i popit koje pivce,cujemo se popodne,uzivajte u pogledu i sve naj naj.
[/quote]

također izašao lagano dupe u more i bez stresa u srijedu!

živjeli!!!


jomiii ti si izgubio svaki kredibilitet na ovom forumu, idi negdje drugdje sa svojim glupostima. neka rokne na 1000, za tjedan dana, dva tjedna vratit će se na ove razine. ja sam spreman toliko pričekati za 20 gratis dionica koje će vrijediti u listopadu više nego sad. oporavak je vani evidentan, bit će dug i mukotrpan, ali brodari će prvi ići gore kako će početi BDI amera i eu izlaziti u pozitivu. ti i svi slični tebi su drukali HT na 180 nakon dividende, a pogledaj gdje je sad. stvarno si dno dna ili mulj, kako god hoćeš

Ja sam samo reko da ce poslje dividende,cjena roknut dole cc 10%,nisam davo nikakve planove i cjene za buducnost,pogresno ste me svatili kolega,i nemojte se zivcirat,lupetate ko max po diviziji,napadate necije misljenje,naravno da nitko nezna sa sigurnoscu koliko ce cjena past poslje dividende,ali ovo je javni forum i ja samo iznosim svoje misljenje i prognoze,koje nekad pogodim a nekad i fulam,a boze dragi niko nije svetac na zemlji,moja su ocekivanja ovakva,jesam li pogodijo ili fulao vidit cemo ubrzo,mozda se i vratim ako bude povoljno,a sto se tice cjene iz proslosti,kupovo sam je po svakoj cjeni od 3500 do 500,sorto sam i zaradjivo i gubijo,to je burza i tako se ponasam.

Svim ovim koji prodaju po 1170…Dali vi pratite svjetske burze, znate li koliko smo rasli manje od ostalih, dali vi gledate Bernarka, dali pratite rast BDP kod kineza itd…..

ajd malo bacite komentare:
crobi se evidentno koci kada ga usporedujemo sa svim ostalim burzama.
A: rebalans- i ako bude donesen dali ce to odjeknuti pozitivno na burzu ili negativno
B: nelikvidnost fondova koji uvelike odreduju smjer burze
C: investitori su preplaseni svim pricama i ne zele investirati

ako docekamo malo bolje vijesti u cro a burze ostanu na ovoj razini tj ne dode do neke vece korekcije po meni mogli bi i mi napokon malo gore potegnuti. ne govorim samo za atpl vec za cijeli crobi


Svim ovim koji prodaju po 1170…Dali vi pratite svjetske burze, znate li koliko smo rasli manje od ostalih, dali vi gledate Bernarka, dali pratite rast BDP kod kineza itd…..

upravo me to i najviše zabrinjava zaobilazi nas značajniji rast na temelju dobriv vijesti..,.a jel vi pratite što se zbiva u državi i kakvi crni scenariji se pišu…neznam kako atpl to može zaobići koliko god ne ovisila o hrvatskoj ekonomiji ipak kotira na zse a ne u americi

živjeli!!!

Stock futures point to higher Wall Street open- AP
Stock index futures are pointing toward a higher start on Wall Street as investors, hoping to extend the market’s rally, await more earnings reports.

Aetna 2Q profit slides on commercial medical costs- AP World markets rise at start of new week- AP Shanghai’s first IPO in 11 months soars on debut- AP Oil rises above $68 as rally extends to third week- Bez komentara…………..

Ja sam skratio za pola odmah u prvi pola sata sada cekam…isto mislim da ce malo dole al posto sam kupovao ispod 1000 neij da mi se bas zuri trebat ce ponovo uc

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Vani raste bez zadrške već duže vrijeme, optimizam na sve strane,
a u nas bijeda nad bijedama,
da ‘oće više sve propast, pa da kupi netko ovu burzu,
da napokon netko uzme sve pod nadzor,
da naknade budu 50% manje, kao u Europi,
a kupaca puno, puno više.
Vladajuće hijene ne puštaju svoju žrtvu dok joj i zadnju kost ne polome i isišu,
a onda će ostaviti Lijepu našu, kao strvinu, koju ni strvinari više neće pogledati….

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

New Report

Close