ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Što drugo reći nego hvala nepoznatim dobročiniteljima što su napokon malo potegnuli cijenu da sam izletio sa nešto zarade.
Istina, ima faktora koji idu u prilog daljnjeg rasta cijene ali ipak mislim da je razloga za (gadan) pad poslije zadnjeg dana za dividendu puno više.
Sretno svima, ja ću ljeto provest većinom u CASHu.

Sretno i tebi, mojih 12 dionica će do kraja ljeta postati 13, dok ću se lagano brčkati u moru.
[lol]

sutra je novi dan.


Da ne kopam po arhivi molim nekog informiranog da mi kaže što ja imam od dividende ako posjedujem 8 dionica ATPL?

Imaš 744 Kn

...

Murchison Metals Ltd. uzletio je 19 posto nakon priopćenja da je Kina zainteresirana za pomoć u razvijanju projekta eksploatacije željezne rude



Da ne kopam po arhivi molim nekog informiranog da mi kaže što ja imam od dividende ako posjedujem 8 dionica ATPL?

Imaš 744 Kn

[/quote]
Jeli se 1/12 keša odnosi na sve dionice iz portfelja atlanske ili samo na one koje ce se dobiti da ne bude nesporazuma!

izgleda da je gotovo sa dogovorenim uzlazno silaznim dnevnim oscilacijama od 5-10% što plus što minus. iz pouzdanih izvora znam kako su proteklu godinu radili fond manageri rušeći i dižući cijene za osobnu korist. naravno HANFA tu nije vidjela nikakve protuzakonite radnje. mnogi su popushili, neki su skužili šifre i dobro se opernatili, kriza če proći, nova će doći, oni koji su ostali na burzi znat će to obilato iskoristiti, naravno tu se ne ubrajaju ovi sa po par desetaka dionica. Mislim da je pisanje, tj, praćenje ovog foruma postalo glupo i dosadno, jer su se ovdje usidrili mahom ljudi (većina) koji su zalutali u dionice, čast iznimkama, kojih je sve manje, pa skoro da ih više ni nema. Stoga Vas gospodo od sveg srca pozdravljam i želim Vam sreću jer znanja ionako nikad dosta. Vjerojatno više neću spamati ovaj forum jer je jedino to od njega i ostalo




Da ne kopam po arhivi molim nekog informiranog da mi kaže što ja imam od dividende ako posjedujem 8 dionica ATPL?

Imaš 744 Kn

[/quote]
Jeli se 1/12 keša odnosi na sve dionice iz portfelja atlanske ili samo na one koje ce se dobiti da ne bude nesporazuma!
[/quote]

Ne kužim. Pa nećeš dobiti na "nove" dionice (koje su dividenda) još i malo cash dividende.
Nego ovak: na dan 31.7.2009. imaš u SDA npr 100 dionica.
Dobit ćeš 8 dionica dividende i 4*93 kn = 372 Kn cash dividende.
Ako imaš 11 dionica na 31.7. dobijaš 0 dionica ana ime dividende i 11*93 = 1.023 Kn casha.

...


izgleda da je gotovo sa dogovorenim uzlazno silaznim dnevnim oscilacijama od 5-10% što plus što minus. iz pouzdanih izvora znam kako su proteklu godinu radili fond manageri rušeći i dižući cijene za osobnu korist. naravno HANFA tu nije vidjela nikakve protuzakonite radnje. mnogi su popushili, neki su skužili šifre i dobro se opernatili, kriza če proći, nova će doći, oni koji su ostali na burzi znat će to obilato iskoristiti, naravno tu se ne ubrajaju ovi sa po par desetaka dionica. Mislim da je pisanje, tj, praćenje ovog foruma postalo glupo i dosadno, jer su se ovdje usidrili mahom ljudi (većina) koji su zalutali u dionice, čast iznimkama, kojih je sve manje, pa skoro da ih više ni nema. Stoga Vas gospodo od sveg srca pozdravljam i želim Vam sreću jer znanja ionako nikad dosta. Vjerojatno više neću spamati ovaj forum jer je jedino to od njega i ostalo

tako ti je to kolega u zivotu…nova generacija dolazi….stari odlaze…..vjerojatno ce ovi koji imaju par desetaka dionica imat za koju godinu nekoliko stotina komada….neki ce otic bez gaca na stapu…..na burzi ce se i dalje trgovati i s tobom i bez tebe….bilo nam je drago [bye] p.s. nisi valjda i sve rasprodao [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.ssyonline.com/…ents/index.html?view=3220

BDI panamaxi opet rastu

I noga u guzicu je korak naprijed

Bitan podatak jeste rast AUD u odnosu na USD, i AUD raste zbog velike potražnje za njim, a veća potražnja je jedino zbog ruda koje australci izvoze u Kinu…………..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

hahahaha kako krdo krene po bidu čim nestane 300kom na kupnji. jao ljudi, a sutra kad ode u nebo onda ćete razbijati glave. omfg kako je interesantna psihologija krda, nevjerovatno

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


hahahaha kako krdo krene po bidu čim nestane 300kom na kupnji. jao ljudi, a sutra kad ode u nebo onda ćete razbijati glave. omfg kako je interesantna psihologija krda, nevjerovatno

Zgodni, sutra burza ne radi, a do ponedjeljka možemo otkriti da svemirci postoje i da sjede u našoj vladi [rolleyes]

New Report

Close