ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 08:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,80
683
14
48,70
48,80
0,41%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Hvala.


ovo su nebuloze, stalno spominjat IGH i VDKT kao razlog za pad ATPL.

Ne mogu vjerovati da ima nekoga tko tako kruto uzima napisano, shvaća doslovno i ne shvaća kritičku poantu obojenu ironijom…odoh ja, pozdrav!


U tijeku je isplata dividende 15 kn/dionici.

Molim objašnjenje..kako to ide s isplatom dividende..koliko dugo trebam posjedovati dionice Atlanske da bi imao pravo na isplatu??
tnx

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Da li me to oči varaju ili stvarno više nema onih naloga od po 100 kom na prodaji? Bar ih ne vidim među prvih 5. A i omjer k7p mi se čini OK. Aleluja! Jel ima neko kompletnu krvnu sliku naloga?


Da li me to oči varaju ili stvarno više nema onih naloga od po 100 kom na prodaji? Bar ih ne vidim među prvih 5. A i omjer k7p mi se čini OK. Aleluja! Jel ima neko kompletnu krvnu sliku naloga?

Dobro vidite kolega. Sve sto je dolazilo na 3300 se pojelo. Trenutno stanje kupnje:
3300,10 15
3300,06 26
3300,05 5
3300,03 20
3300,02 60

Ako se nisu micali onda ima na 3300 105, na 3260 160 i na 3211 300. Ne sjecam se kad smo imali ovak jaku kupnju

do 3379 sve čisto, dalje moje stare oči ne vide

Jel ja to vidim da je završilo istresanje , idemo gore…!?
Ajde napokon, hvala ti bože….
[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

evo ga na 3388, 120 kom

hm, sad ce svi skociti na mene ali ne mogu si pomoci… vidjet cemo za dan-dva jel zavrsilo istresanje ili su se nepodobnici samo primirili pa ce nastaviti sa prodajom kad odemo gore (mudro iskoristavajuci cinjenicu da su svjetski brodari otisli +10 % i vise jucer racunajuci da sutra (ili cak danas) mogu imati vecu prodajnu cijenu)

Naravno, nadam se prvom scenariju….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Dokupio danas za ostatak casha izgleda u zadnji cas po 3300 [smiley2].

Biti će borbe još par dana

SAM PROTIV SVIH

Trend je definitivno promijenjen

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close